-12%

Běžná cena 9 640 Kč. Ušetříte 12% (1 120 Kč) 8 520 Kč

Skladem - Skvělé, při objednání ihned předáváme dopravci a zítra bude u vás.
ks
(20 ks na skladě)
Guangzhou Hibon Electronic Technolo - Lazena

Molekulární vodík H2 je nejsilnější antioxidant, nemá žádné vedlejší účinky. Molekulární vodík odděluje a likviduje pouze škodlivé volné radikály.
Podrobný postup výroby vodíku zde: https://youtu.be/w3xIGob_UXc.
Vodíková konvice s objemem 1500 ml Více

Doprava a platba

KONVICE OBOHACUJÍCÍ VODU O MOLEKULÁRNÍ VODÍK HB - H08. Pro správné užití zakoupené konvice si, prosím, před prvním použitím pozorně pročtěte tuto uživatelskou příručku. Pár slov o vodě obohacené molekulárním vodíkem. Instruktážní video.

NEJDŮLEŽITĚJŠÍ VLASTNOSTI

 Voda obohacená molekulárním vodíkem je prospěšná pro zlepšení kvality vody a její sterilizaci.

 SPE membránová technologie

 lze použít kvalitní pitnou vodu, upravenou vodu, vodu upravenou reverzní osmózou

 vyrábí čistou vodíkovou vodu bez ozónu a chlóru

 vysoká koncentrace vodíku a ORP (oxidačně redukční potenciál) SPE/PEM,H2:0,8-1,6ppm,ORP:-450 až -650mV

 odděluje vodík a kyslík

 dlouhá životnost elektrolytické destičky

rozměry: 280 mm x 137 mm

objem láhve: 1500 ml

obsah balení: konvice, uživatelská příručka, kabel USB, zdroj, napájecí základna. Zařízení neobsahuje baterii, ale je napájeno bezdrátově napájecí základnou.

materiál: plast, titan, platina

elektrolytické destičky jsou vyráběny v Jižní Korei, PEM membrána se vyrábí v USA ostatní komponenty v Číně, servis v ČR.

DŮLEŽITÉ INFORMACE

1. Kvalita vody, která by měla být použita Abyste dosáhli nejlepších výsledků a nejvyšší kvality vodíkové vody, doporučujeme používat kvalitní pitnou vodu, upravenou vodu nebo vodu upravenou reverzní osmózou. NELIJTE DO KONVICE SYCENOU VODU! Vytvořilo by to příliš velký tlak, který může poničit láhev.

2. Před prvním použitím láhve Naplňte láhev do výše asi 2,5 cm vodou a nechte po dobu 4 hodin nasáknout SPE membránu. Jestliže necháte láhev dlouhou dobu suchou, musíte tento krok opakovat.

3. Čištění a pravidelná údržba Vyhněte se použití organických rozpouštědel nebo silných chemikálií. Jemné mýdlo a voda zafungují nejlépe.

4. Neponořujte láhev do vody Nedávejte spodní část láhve do vody. Obsahuje elektronické součástky, které mohou být zničeny ponořením do vody.

5. Vyhněte se přímému slunečnímu svitu Uchovejte láhev mimo přímé sluneční záření.

6. Vyhněte se mrazu Chraňte láhev před mrazem.

7. Záruční servis Záruční servis smí provádět pouze autorizovaný distributor nebo opravář.

 

Výrobní proces trvá 15 minut

Dalších 45 minut probíhá udržovací cyklus, který zajišťuje, že koncentrace vodíku po tuto dobu v konvici vydrží. Za 15 minut dosáhnete při plném objemu hodnoty ORP (oxidačně redukční potenciál) od – 450 mV do – 650 mV a koncentraci molekulárního vodíku od 0,8 do 1,6 ppm. Hodnoty závisí na kvalitě vody a množství, které do konvice nalijete. Zařízení neobsahuje baterii, ale je napájeno bezdrátově napájecí základnou.

Jakou použít vodu?
Lze použít kvalitní pitnou vodu, upravenou vodu, vodu upravenou reverzní osmózou

Voda je bez chlóru a ozonu..
Výhodou této technologie je, že dokáže vyrobit vyšší koncentraci molekulárního vodíku a navíc odděluje z vody kyslík, volný chlór a ozon.

Technologie výroby
LAZENA HB-H08 používá vylepšenou technologii SPE (Solid poly electrolytic) a membránu PEM (Proton exchange membrane).

Směrnice
Zařízení splňuje směrnici 2011/65/EU RoHS (Rescriction of Hazardeous Substances). Při dovozu je dodržováno nařízení ES č.1907/2006 neboli REACH o registraci, hodnocení, povolování a omezování chemických látek

NEJDŮLEŽITĚJŠÍ VLASTNOSTI

Název produktu LAZENA (Konvice obohacující vodu o molekulární vodík)

Model HB-H08

Elektrické napětí DC 5V/2A Příkon ≤ 10 W

Koncentrace vodíku > 800 ppb (0,8 ppm) ORP - 450 mV ~ - 650 mV Objem < 1500 ml

Rozměry 137 * 280 mm Požadavky na vodu Lze použít pitnou vodu Teplota vody 0 – 60 °C

VÝHODY TECHNOLOGIE SPE A PEM

 Můžete použít pitnou vodu, destilovanou vodu, upravenou vodu nebo vodu upravenou reversní osmózou.

 Vytváří čistou vodíkovou vodu bez ozónu a chlóru.

 Vysoká koncentrace vodíku a ORP (oxidačně redukční potenciál) H2: 0,8 až 1,6 ppm ORP: -450 až -650 mV

 Odděluje vodík a kyslík.

 Dlouhá životnost.

 

POKYNY K UŽÍVÁNÍ

Před prvním použitím naplňte konvici teplou vodou (max 60 °C) a nechte ji nasáknout 10 až 30 minut, tak zajistíte, že elektroda bude správně aktivována.

1. Naplňte konvici pitnou vodou a zavřete víčkem.

2. Spojte USB kabel s adaptérem a připojte k napájecí základně. Poté zapojte do elektrické sítě.

3. Postavte nádobu s vodou na napájecí základnu, aby mohl proces začít. Ozve se zvukový signál a rozsvítí se zelené světlo, zařízení začalo pracovat, po 20 vteřinách se začnou střídat barevná světla. Proces poběží 1 hodinu s tím, že prvních 15 minut bude probíhat režim intenzivní elektrolýzy, který vytvoří vysokou koncentraci vodíku (barevný indikátor střídá světla). Dalších 45 minut je režim slabší elektrolýzy, který udržuje vodík ve vodě (barevný indikátor svítí modře).

4. Pokud zařízení nepoužíváte, vypojte ho ze zásuvky nebo postavte konvici mimo napájecí základnu.

POZNÁMKA Někdy se objeví malé množství odpadní vody, která bude vytékat z výstupu O3, v tom případě ji vylijte.

Nezapínejte konvici, pokud v ní není voda.

 

ZPŮSOB PÉČE O KONVICI

Jestliže delší dobu konvici nepoužíváte, postupujte dle těchto instrukcí:

 Umyjte konvici a nalijte na elektrolytickou destičku na dně konvice trochu vody, aby zůstala vlhká.

 Umístěte konvici mimo přímé sluneční světlo.

 Nevystavujte konvici horku nebo vlhkému prostředí.

POZNÁMKA

Pokud užíváte konvici poprvé nebo po delší době, před použitím do ní nalijte teplou vodu (max 60 °C) a nechte ji 10 až 30 minut nasáknout. Záleží na tom, jak dlouho byla vyschlá, potřebný čas se může lišit.

ZPŮSOB ČIŠTĚNÍ Abyste zajistili dlouhou životnost přístroje, musíte konvici pravidelně čistit. Vytírejte konvici měkkým bavlněným hadříkem nebo houbičkou, pro důkladnější čištění použijte neutrální čisticí prostředek. Vytírejte a čistěte konvici vodou.

POZNÁMKA

Nečistěte konvici silnými chemickými čisticími prostředky nebo desinfekcemi, drátěnkou apod., předejdete tím zničení výrobku. Nenamáčejte spodní část konvice do vody. Pokud generátor namočíte, zařízení může být poničeno a nebude pořádně fungovat.

ZPŮSOB ČIŠTĚNÍ ELEKTROLYTICKÉ DESTIČKY

Po delší době používání se usadí na elektrolytické destičce vodní kámen. Ačkoliv to není škodlivé pro lidské zdraví, může to ovlivnit produkci vodíku. Je potřeba generátor vodíku pravidelně čistit, a to následujícím způsobem:

1. Namočte bavlněný tamponek do octa, vytřete vnitřek generátoru vodíku a poté vypláchněte horkou vodou.

2. Nalijte trochu teplé vody (max 60 °C) do konvice a zapněte ji na 5 až 10 minut.

3. Pokud je konvice zanesena vodním kamenem silně, dejte 2 – 3 g kyseliny citrónové do konvice, zalijte teplou vodou (max 60 °C) a nechte působit 15 až 30 minut.

ŘEŠENÍ PROBLÉMŮ Pokud se vyskytne nějaký problém během užívání výrobku, tak prosím nejprve zkontrolujte následující případy a učiňte nápravná opatření. Pokud problém trvá nebo zde není uveden, obraťte se na prodejce.

Druh poruchy
1. Zařízení se nepřipojí ke zdroji napájení Zkontrolujte, zda USB kabel a přiložený adaptér jsou pořádně připojeny a ujistěte se, že je zástrčka připojena do zásuvky. Zkontrolujte adaptér, který používáte, že je v souladu s výrobkem (DC 5V, 2A)

2. Netvoří se vodík Může to být způsobeno tím, že je konvice příliš vyschlá, naplňte ji teplou vodou (max 60 °C) a nechte působit 10 až 30 minut. Poté ji zkuste znovu použít.

3. Výroba vodíku neprobíhá hladce Může to být způsobeno tím, že je elektrolytická destička zanesená vodním kamenem. Proveďte čištění dle návodu výše. Pokud by potíže přetrvávaly, kontaktujte svého prodejce.

POZOR Pozorně si pročtěte tento manuál k užívání a dodržujte jeho pokyny, vyvarujete se tím nebezpečí a finančním ztrátám a zajistíte správné a bezpečné užívání výrobku.

VAROVÁNÍ Pokud nebudete používat výrobek v souladu s těmito pokyny, můžete způsobit poškození výrobku nebo poranění osob. Na zařízení bylo podle zákona 22/1997 Sb. vydáno prohlášení o shodě. Při dovozu je dodržováno nařízení ES č.1907/2006 neboli REACH o registraci, hodnocení, povolování a omezování chemických látek. Zařízení splňuje směrnici 2011/65/EU RoHS (Rescriction of Hazardeous Substances).

 

Možnost odstoupení do 14 dnů „bez důvodu“ se na toto zboží nevztahuje z důvodu:

zboží je v uzavřeném obalu, které spotřebitel z obalu vyňal a z hygienických důvodů jej není možné vrátit.