hvězda 1 hvězda 2 hvězda 3 hvězda 4 hvězda 5 (1)Počet hvězdiček je 5 z 5

1 959 Kč

Skladem - Skvělé, při objednání ihned předáváme dopravci a zítra bude u vás.
ks
(8 ks na skladě)
WELLU Group GMBH, Switzerland

Nové, posílené* složení Physio Sport Peptide Complex obsahuje speciálně vybrané složky zahrnující lyofilizovaný rybí kolagen, kyselinu hyaluronovou, ananasový extrakt s bromelainem, MSM, glukosamin sulfát, chondroitin sulfát, extrakt z červené řepy, lokvát japonský a kadidlovník indický. Více

Doprava a platba

Nové, posílené* složení Physio Sport Peptide Complex obsahuje speciálně vybrané složky zahrnující lyofilizovaný rybí kolagen, kyselinu hyaluronovou, ananasový extrakt s bromelainem, MSM, glukosamin sulfát, chondroitin sulfát, extrakt z červené řepy, lokvát japonský a kadidlovník indický. 

Physio Sport Peptide Complex je originální receptura prémium** s bohatým složením a vysokou koncentrací lyofilizovaného rybího kolagenu (až 650 mg v jedné dávce). Obsahuje biologicky aktivní formy složek s vysokou absorpcí.

Pokud potřebujete silnou a komplexní podporu a nemáte rádi kapsle a tablety, Physio Sport Peptide Complex určený k rozpuštění ve vodě bude pro vás ideální volbou. 

Složkou přípravku je kadidlovník pilovitý, který může podporovat zdraví kostí a kloubů.

Složení: lyofilizovaný rybí kolagen, extrakt z ananasu s bromelainem, MSM (methylsulfonylmethan), kadidlovník pilovitý (Boswellia serrata), glukosamin sulfát KCl (z korýšů), extrakt z červené řepy, aromata, regulátor kyselosti (kyselina citronová), kyselina hyaluronová, chondroitin sulfát (z korýšů), lokvát japonský (Eriobotrya japonica), vitamín C (kyselina l-askorbová), extrakt z arónie (Aronia melanocarpa)
Složení / Množství v doporučené denní dávce (3,62 g):
 

Lyofilizovaný kolagen / 650 mg

Extrakt z ananasu s bromelainem / 500 mg

MSM (methylsulfonylmethan) / 500 mg

Kadidlovník pilovitý (Boswellia serrata) / 500 mg

Extrakt z červené řepy / 300 mg

Glukosamin sulfát KCl / 330 mg

Kyselina hyaluronová / 100 mg

Chondroitin sulfát / 100 mg

Extrakt z arónie (Aronia melanocarpa) 10 mg s vitamínem C (kyselina l-askorbová) 90 mg / 100 mg

Lokvát japonský (Eriobotrya japonica) / 33 mg

Použití:

Doporučená denní dávka: 
Obsah sáčka rozpusťte ve 150 ml vody, zamíchejte a ihned po přípravě spotřebujte. Nepřekračujte doporučenou denní dávku. Doplňky stravy nesmí být používány jako náhrada pestré stravy. Důležitá je vyvážená strava a zdravý životní styl.
Podmínky skladování:
Doplňky stravy uchovávejte mimo dosah malých dětí. Přípravek uchovávejte těsně uzavřený, na suchém místě při pokojové teplotě. Chraňte před přímým teplem, slunečním zářením a vlhkostí.
Upozornění
Výrobek není určen pro děti, kojící a těhotné ženy.
Rozpouštění doplňku stravy s kolagenem ve vodě
Prášek může po přidání do vody přilnout ke stěně nádoby, nebo se úplně nerozpustí. Je to normální jev, způsobený množstvím a vlastnostmi přírodních látek použitých k výrobě doplňku stravy. Přírodní kolagen se velmi slabě rozpouští ve vodě a organických rozpouštědlech.
Pro dosažení homogenní konzistence nápoje použijte napěňovač mléka, mixér nebo promíchejte dávku produktu v uzavřené láhvi intenzivním protřepáním.
Pozor! Nemíchejte doplněk stravy s teplou nebo horkou vodou! Při vyšší teplotě se rozpadnou jemné signální peptidy, kolagen se částečně rozpustí a vytvoří želatinu; v důsledku zahřívání dochází k denaturaci kolagenu.