-28%

Běžná cena 13 061 Kč. Ušetříte 28% (3 601 Kč) 9 460 Kč

Na objednávku
ks
(9 ks na skladě)
Nu Skin

Tento produkt pořídit i na splátky přes Cofidis, stačí jako způsob platby při vyplňování zadat Cofidis, na konci Vás to automaticky přesměruje na Cofidis stránky, kde vyplníte nacionále a produkt je Váš pokud projdete schválením, to vše do pár minut.

Ať je vaše pleť zářivější. Tento systém kombinuje technologii proměnného pulzního mikroproudu našeho zařízení ageLOC
Boost s účinnými složkami Activating Serum, aby viditelně rozjasnil a probudil vaši pleť. Je prostě geniální!

Webové stránky vytvořené nezávislým Brand Affiliate.
Tyto webové stránky nevytvořila a neschválila společnost Nu Skin Enterprises Inc. ani její přidružené společnosti. Více

Doprava a platba

Nová technologie ageloc Boost už teď láme rekordy, protože výzkumy a výsledky mluví o revoluci v péči o pleť ⭐?

SEZNAMTE SE S TECHNOLOGIÍ
AGELOC BOOST
Když vaše pleť vypadá úžasně, cítíte se také tak a nevýrazný a unavený vzhled není nic pro vás – vy nádherně záříte! Ale kdo má na to čas,že ano?
S ageLOC Boost a jeho Activating Serum to hravě zvládnete. Tento systém společně probouzí ve vaší pokožce to nejlepší, takže ta je viditelně jasnější, plnější a pružnější,
vyrovnává tón pleti – to vše za pouhé dvě minuty jednou denně! Výsledky získané z nezávislého odborného hodnocení na základě
12týdenní studie provedené u 32 žen ve věku 25 až 40 let, které používaly systém ageLOC Boost jednou denně po 12 týdnů.


PROČ SI HO ZAMILUJETE ??
• Posiluje přirozenou krásu vaší pleti, aby byla jasnější, plnější a pružnější
• Pomáhá zmírnit známky předčasného stárnutí a prodlužuje mladistvý vzhled pokožky.
• Rozjasňující směs, má rozjasňující účinky, díky kterým je pleť živá a svěží.
• Výtažek z plodů kaviárového citrusu podporuje exfoliaci a buněčnou obnovu pokožky, aby byla pleť viditelně hladší, zářivější,   jasnější a mladistvější.
• Vyplňující směs (výtažek z plodů jabloně (výtažek z plodů Pyrus malus), výtažek z plodů čočky (výtažek z plodů Lens esculenta), výtažek z plodů vodního melounu (výtažek z plodů Citrullus lanatus) a dvě formy kyseliny hyaluronové (hyaluronát sodný a acelylovaný hyaluronát sodný)) hydratuje a zjemňuje pleť a tak jí dává plný   vzhled.
• Směs ageLOC® se zaměřuje na zdroje viditelných známek stárnutí pleti a pomáhá udržovat její mladistvý a živý vzhled.

Nabízí jemný peeling, který odhalí viditelně hladší a zářivější pokožku.

Používání

Velmi  snadné použití, ageLOC Boost promění vaši pokožku z blah na brilantníběhem velmi krátké doby. Po vyčištění obličeje a tonizaci ošetřete jednu polovinu obličeje po dobu jedné minuty pomocí ageLOC Boost a ageLOC Activating Serum a poté druhou polovinu ošetřete další minutu. Není třeba boostovat delší dobu!! Pleť bude dokonale hydratována. Po použití séra, samozřejmě na závěr použijte oční a denní krém.  Upozornění: se zařízením ageLOC Boost používejte pouze aktivační sérum ageLOC Boost, protože to bylo vědecky formulováno k vedení jedinečného mikroproudu s proměnlivým pulsem. Aktivační sérum ageLOC Boost skladujte  mimo přímé sluneční světlo.

Ingredience

Voda (Aqua), Glycerin, Butylen Glycol, Dimethicone, Polyglyceryl-6 distearát, Tetrahexyldecyl askorbát, Niacinamid, Sodium acetylovaný hyaluronát, Hyaluronát sodný, PCA sodný, Citrullus Lanatus (Meloun) Ovocný extrakt, Lens Esculenta Ovocný extrakt, ovocný extrakt Pyrus Malus (jablko), výtažek z pancratium maritimum, laktát sodný, ergothionein, tokoferol-acetát, jojobové estery, cetylalkohol, lecitin, mannitol, polyglyceryl-6 polyricinoleát, polyglyceryl-hydroxyetan, x včelí vosk Kopolymer akrylátů sodných, akryláty/C10-30 alkylakrylátový křížový polymer, propanediol, chlorfenisin, ethylhexylglycerin, fenoxyethanol, kyselina benzoová, diacetát glutamátu tetrasodného, ​​aminomethylpropanol. 

Balení obsahuje: 1x boost, 3x aktivační sérum 40 ml