hvězda 1 hvězda 2 hvězda 3 hvězda 4 hvězda 5 (1)Počet hvězdiček je 5 z 5

Běžná cena 9 635 Kč. Ušetříte 28% (2 744 Kč) 6 891 Kč

Skladem - Skvělé, při objednání ihned předáváme dopravci a zítra bude u vás.
ks
(20 ks na skladě)
Nu Skin

Ať je vaše pleť zářivější. Tento systém kombinuje technologii proměnného pulzního mikroproudu našeho zařízení ageLOC
Boost s účinnými složkami Activating Serum, aby viditelně rozjasnil a probudil vaši pleť. Je prostě geniální! Pokud však váháte a nevíte jaký typ přístroje si pořídit, zavolejte mi 603 166 323 a já Vám ráda poradím a budu se Vám ráda věnovat.

Webové stránky vytvořené nezávislým Brand Affiliate.
Tyto webové stránky nevytvořila a neschválila společnost Nu Skin Enterprises Inc. ani její přidružené společnosti. Více

Doprava a platba

Nová technologie ageloc Boost už teď láme rekordy, protože výzkumy a výsledky mluví o revoluci v péči o pleť ⭐?

Ať je vaše pleť zářivější. Tento systém kombinuje technologii proměnného pulzního mikroproudu našeho zařízení ageLOC Boost s účinnými složkami Activating Serum, aby zvýraznil ten nejkrásnější jas vaší pokožky. Kůži zanechává viditelně světlejší, plnější a pružnější. Rozjasňuje pleť - dodává jí mladistvý vzhled a sjednocuje tón - to vše za pouhé dvě minuty, jednou denně.

K použití boostu je ideální na zvlhčení používat sprej Napca.

 

V této sadě najdete:

• 1x Zařízení ageLOC Boost

• 1x ageLOC Boost Activating Serum 

 

Min. 2letá záruka

 

Technologie proměnného pulzního mikroproudu (přihlášeno k patentování)

 

Jas

Proč si ji zamiluji?

Po 12 týdnech používání systému ageLOC Boost bylo možné na vzhledu kůže účastníků pozorovat:

o 90 % lepší pružnost*

o 103 % větší vyplnění*

o 104 % lepší zpevnění*

o 75 % jasnější vzhled*

Proč ji mám používat?

 

První výsledky uvidíte už za 7 dnů!

  • Disponuje technologií proměnlivého pulzního mikroproudu, která čeká na registraci patentu a která optimalizuje a aktivuje pleť, čímž je dosaženo jejího mladistvějšího vzhledu.
  • Posiluje přirozenou krásu vaší pleti, aby byla jasnější, plnější a pružnější*.
  • Pomáhá zmírnit známky předčasného stárnutí a prodlužuje mladistvý vzhled pleti.
  • Nabízí šetrnou exfoliaci a podporuje buněčnou obnovu pro viditelně hladší, zářivější, jasnější a mladistvě vypadající pleť.
  • Zajišťuje rozjasnění pro svěží a rozzářenou pleť.

 

*Výsledky získané z nezávislého odborného hodnocení na základě 12týdenní in vivo, jednoduše zaslepené studie založené na používání spotřebiteli, provedené u 32 žen ve věku 25 až 40 let, které používaly systém ageLOC Boost (zařízení ageLOC Boost a ageLOC Boost Activating Serum) jednou denně po dobu 12 týdnů.

Jak ji mám používat?

Tuto proceduru provádějte jednou denně.

Příprava: Použijte po použití vašeho oblíbeného čisticího přípravku a tonika Nu Skin.


PRVNÍ KROK
Zapněte zařízení tak, že prstem přejedete po celé délce dotykového povrchu směrem nahoru.

DRUHÝ KROK
Na vodivý povrch zařízení naneste obsah tří pumpiček ageLOC Boost Activating Serum. Rovnoměrně sérum rozetřete po polovině obličeje.

TŘETÍ KROK
Začněte aplikaci tak, že prstem přejedete po celé délce dotykového povrchu směrem nahoru. Přejíždějte vodivým povrchem po obličeji klouzavým pohybem nahoru a ven.

ČTVRTÝ KROK
Opakujte KROK 2 a KROK 3 na druhé straně obličeje.

PÁTÝ KROK
Zařízení se automaticky vypne. Vmasírujte zbývající Activating Serum do pokožky a poté pokračujte svou obvyklou denní péčí o pleť.

Jak to funguje?

ageLOC Boost využívá technologii proměnného pulzního mikroproudu a vysílá tak k pokožce přerušované proměnlivé impulzy. Impulzy jsou nábojově vyrovnané, proto se každé 2,4 sekundy přepnou z pozitivního náboje na negativní. Proč? Když se tento mikroproud používá s ​​Activating Serum, optimalizuje a aktivuje pokožku a pleť je pak mladistvější. Co je ukryto v krabici?

 

 

  • 1x zařízení ageLOC Boost s:

ageLOC Boost Protective Head Cover
ageLOC Boost Magnetic Charger
Stručná příručka k ageLOC Boost

  • 1x ageLOC Boost Activating Serum

 

Uznání


Klíčové složky

Rozjasňující směs (výtažek z líru přímořského (CEA), Vitamin C a niacinamid mají rozjasňující účinek pro zářivou a jasnou pleť.

Výtažek z plodů kaviárového citrusu podporuje exfoliaci a buněčnou obnovu pokožky, aby byla pleť viditelně hladší, zářivější, jasnější a mladistvější.

Vyplňující směs (výtažek z plodů jablka, výtažek z čočky, výtažek z plodů vodního melounu a dva typy kyseliny hyaluronové) pokožku hydratuje a zjemňuje, a zároveň jí dodává plnější vzhled.

Směs ageLOC® se zaměřuje na zdroje viditelných známek stárnutí pleti a pomáhá udržovat její mladistvý a živý vzhled.

 

Složení

Aqua, Glycerin, Butylene glycol, Dimethicone, Polyglyceryl-6 Distearate, Tetrahexyldecyl Ascorbate, Sodium PCA, Sodium Lactate, Mannitol, Sodium Acetylated Hyaluronate, Sodium Hyaluronate, Niacinamide, Citrullus Lanatus Fruit Extract, Jojoba Esters, Lens Esculenta Fruit Extract, Pyrus Malus Fruit Extract, Tocopheryl Acetate, Lecithin, Phospholipids, Ethylhexylglycerin, Microcitrus Australasica Fruit Extract, Pancratium Maritimum Extract, Ergothioneine, Propanediol, Polyglyceryl-6 Polyricinoleate, Polyglyceryl-3 Beeswax, Sodium Acrylates Copolymer, Cetyl Alcohol, Xanthan Gum, Acrylates/C10-30 Alkyl Acrylate Crosspolymer, Hydroxypropyl Methylcellulose Stearoxy Ether, Tetrasodium Glutamate Diacetate, Sodium Hydroxide, Aminomethyl Propanol, Phenoxyethanol, Chlorphenesin, Benzoic Acid, Potassium Sorbate, Sodium Benzoate.

 

Zdroje

 

Online uživatelská příručka

Časté dotazy

 

UPOZORNĚNÍ

 

Jak snížit zdravotní rizika: Před použitím se poraďte s lékařem, pokud jste těhotná, používáte kardiostimulátor nebo podobný přístroj, máte epilepsii, nosíte kovová rovnátka, máte kovový implantát nebo trpíte nějakou nemocí. Produkt používejte pouze tak, jak je to popsáno v uživatelské příručce pro ageLOC Boost.

SEZNAMTE SE S TECHNOLOGIÍ
AGELOC BOOST
Když vaše pleť vypadá úžasně, cítíte se také tak a nevýrazný a unavený vzhled není nic pro vás – vy nádherně záříte! Ale kdo má na to čas,že ano?
S ageLOC Boost a jeho Activating Serum to hravě zvládnete. Tento systém společně probouzí ve vaší pokožce to nejlepší, takže ta je viditelně jasnější, plnější a pružnější,
vyrovnává tón pleti – to vše za pouhé dvě minuty jednou denně! Výsledky získané z nezávislého odborného hodnocení na základě
12týdenní studie provedené u 32 žen ve věku 25 až 40 let, které používaly systém ageLOC Boost jednou denně po 12 týdnů.


PROČ SI HO ZAMILUJETE ??
• Posiluje přirozenou krásu vaší pleti, aby byla jasnější, plnější a pružnější
• Pomáhá zmírnit známky předčasného stárnutí a prodlužuje mladistvý vzhled pokožky.
• Rozjasňující směs, má rozjasňující účinky, díky kterým je pleť živá a svěží.
• Výtažek z plodů kaviárového citrusu podporuje exfoliaci a buněčnou obnovu pokožky, aby byla pleť viditelně hladší, zářivější,   jasnější a mladistvější.
• Vyplňující směs (výtažek z plodů jabloně (výtažek z plodů Pyrus malus), výtažek z plodů čočky (výtažek z plodů Lens esculenta), výtažek z plodů vodního melounu (výtažek z plodů Citrullus lanatus) a dvě formy kyseliny hyaluronové (hyaluronát sodný a acelylovaný hyaluronát sodný)) hydratuje a zjemňuje pleť a tak jí dává plný   vzhled.
• Směs ageLOC® se zaměřuje na zdroje viditelných známek stárnutí pleti a pomáhá udržovat její mladistvý a živý vzhled.

Nabízí jemný peeling, který odhalí viditelně hladší a zářivější pokožku.

Používání

Velmi  snadné použití, ageLOC Boost promění vaši pokožku z blah na brilantníběhem velmi krátké doby. Po vyčištění obličeje a tonizaci ošetřete jednu polovinu obličeje po dobu jedné minuty pomocí ageLOC Boost a ageLOC Activating Serum a poté druhou polovinu ošetřete další minutu. Není třeba boostovat delší dobu!! Pleť bude dokonale hydratována. Po použití séra, samozřejmě na závěr použijte oční a denní krém.  Upozornění: se zařízením ageLOC Boost používejte pouze aktivační sérum ageLOC Boost, protože to bylo vědecky formulováno k vedení jedinečného mikroproudu s proměnlivým pulsem. Aktivační sérum ageLOC Boost skladujte  mimo přímé sluneční světlo.

Ingredience

Voda (Aqua), Glycerin, Butylen Glycol, Dimethicone, Polyglyceryl-6 distearát, Tetrahexyldecyl askorbát, Niacinamid, Sodium acetylovaný hyaluronát, Hyaluronát sodný, PCA sodný, Citrullus Lanatus (Meloun) Ovocný extrakt, Lens Esculenta Ovocný extrakt, ovocný extrakt Pyrus Malus (jablko), výtažek z pancratium maritimum, laktát sodný, ergothionein, tokoferol-acetát, jojobové estery, cetylalkohol, lecitin, mannitol, polyglyceryl-6 polyricinoleát, polyglyceryl-hydroxyetan, x včelí vosk Kopolymer akrylátů sodných, akryláty/C10-30 alkylakrylátový křížový polymer, propanediol, chlorfenisin, ethylhexylglycerin, fenoxyethanol, kyselina benzoová, diacetát glutamátu tetrasodného, ​​aminomethylpropanol. 

Balení obsahuje: 1x boost, 1x aktivační sérum 40 ml