-4%

Běžná cena 590 Kč. Ušetříte 4% (24 Kč) 566 Kč

Skladem
ks
(5 ks na skladě)
Euniké

Doplněk stravy. Není náhradou pestré stravy.
Euniké Prederozim – obsahuje trehalozu, nať rozmarýnu a vitamín B6. Inspirováno touhou být navždy silný, vitální a plný energie... Nahrazuje doplněk Forever Strong. Více

Doprava a platba

Popis

Obsahuje v denní dávce tří tobolek 2 tobolku % DRHP*
Trehaloza (α-D-glukopyranosyl-α-D-glukopyranosid, dihydrát) 600 mg není stanovena
Nať rozmarýnu (Rosmarinus officinalis, vodně-ethanolický extrakt) 150 mg není stanovena
Vitamín B6 (pyridoxal – 5 – fosfát) 2,8 mg 200

* DRHP = denní referenční hodnota příjmu

Složení: Trehaloza , extrakt nati rozmarýnu, obal tobolky (želatina), protispékavá látka (hořečnaté soli mastných kyselin), biologicky aktívní forma vitamínu B6 (pyridoxal – 5 – fosfát).

Přípravek Prederozim obsahuje speciální kombinaci látek k doplnění běžné stravy koncentrovaným zdrojem disacharidu (trehalozy), rostlinné látky (extrakt rozmarýnu) a vitamínu (B6) s fyziologickým účinkem v organismu.
Trehaloza je přírodní disacharid a je zdrojem energie pro mnoho organismů, včetně člověka. Pomáhá tělu překonat extrémní životní podmínky (mráz, výkyvy v obsahu vody) a to díky stabilizační schopnosti pro buněčné membrány.
Tento fyziologický účinek působí mechanismem zabránění procesu lepení bílkovin navzájem a tím je také ochraňuje před tím, aby se v organismu ukládaly a škodily při přenosu mezi nervovými buňkami.

Rozmarýn přispívá k normálnímu trávení, funkci jater, žlučových cest, ledvin a celkovému osvěžení těla.
Vitamin B6 přispívá k normální činnosti nervové soustavy, ke snížení míry únavy a vyčerpání a k normální psychické činnosti.
(*)‘trehaloza je zdrojem glukózy’, má teoretický glykemický index (GI) 72, ale závisí na individuální schopnosti disacharid metabolizovat.

Doporučené dávkování a upozornění pro užívání:
2 x denně 1 tobolku během dne před jídlem, zapít větší dávkou tekutiny. Nepřekračujte doporučenou denní dávku. Doplňky stravy nejsou náhradou pestré stravy. Výrobek není určen pro děti do 3 let a nevhodné pro těhotné a kojící ženy.

Skladování: uchovávejte v suchu a temnu při teplotě do 30 0C. Ukládejte mimo dosah dětí.
Balení: 60 tobolek v plastové dóze
Hmotnost obsahu: 30,1 g ± 5%