S trávicími a zažívacími potížemi se potýkají mnozí z nás. Těžký žaludek, aniž byste snědli něco extrémně tučného. Nadýmání a průjmy bez znatelné příčiny v jídelníčku. Kromě řešení zažívacích potíží je vhodná jako antimykotikum, antibiotikum, antivirotikum. To vše může pomoci vyřešit neobyčejný přírodní preparát, který si získává čím dál více popularitu nejen v Česku, ale i v celém světě. Má jméno Sangre de Drago.

  • Dračí krev se dá užívat zevně i vnitřně
  • Dezinfikuje rány (i otevřené) a napomáhá jejich rychlejšímu hojení, zastavuje krvácení
  • Má výrazné antiseptické účinky
  • Blahodárně působí při ekzémech, poraněních kůže či při oparech 
  • Působí jako účinné analgetikum 
  • Ovlivňuje alergické reakce 
  • Má silné antivirotické účinky, můžete ji aplikovat ihned po bodnutí hmyzem přímo na místo vpichu. Je jedno, zda se jedná o vosu, včelu, komára, klíště i jiný druh hmyzu, třeba i trošku exotického původu. Neutralizuje v podstatě okamžitě spolehlivě účinky jedu. Po zranění je současně s vnějším ošetřením - potíráním postiženého místa, vhodné nasadit k vnitřnímu užívání tinkturu z Dračí krve, a to alespoň po dobu tří dnů. 
  • Latex můžete zkusit použít i na bradavice. potřete tinkturou bradavici, přelepte a nechte plně vstřebat. Opakujte 7 dnů. Bradavice by se po této kúře měla sama vyloupnout. 
  • Při řezných poraněních, škrábancích a dalších kožních problémech lze Dračí krev aplikovat přímo na postižené místo. 
  • Vhodná i na rány a hnisavá místa 

Tato pryskyřice má rovněž silný antimikrobiální vliv, takže velice dobře eliminuje jakékoli původce infekce. Používá se k výplachu úst a ke kloktání při angíně, zánětech mandlí, aftech, omezuje vznik bolesti a brzdí růst patogenních bakterií, snižuje možnost vzniku parodontózy a ulevuje při chřipce.

Můžete též nakapat pár kapek Dračí krve na vatovou tyčinku a potírat postižené místo, včetně mandlí.

Tato skvělá a hojivá pryskyřice pomáhá ulevit při žaludečních vředech, zažívacích obtížích jako je nadýmání, střevních problémech, Crohnově chorobě, průjmech, hemoroidech či při revmatismu. Její užívání omezuje riziko vzniku nádorového onemocnění žaludku a střev.

Dračí krev má tedy antimikrobiální, antibakteriální, antimykotické a antivirové účinky, zejména je prokázán vynikající účinek při herpesvirech. Tyto viry zůstávají v napadeném organismu po dlouhou dobu a aktivují se při zvýšené námaze a stresu, vlivem ultrafialového záření, nadměrným sluněním, při teplotě, menstruaci či po operaci. Nejčastěji k tomu dochází u lidí se sníženou imunitou. Viry typu herpes simplex, mezi které se počítá i "obyčejný" opar na rtu, patří mezi nejčastější virové infekce u člověka. Jako další je známý například pásový opar nebo opar na genitáliích. Jsou doprovázeny změnami na sliznicích a kůži a projevují se tvorbou puchýřků. Z místa vzniklé infekce se prostřednictvím lymfy šíří do uzlin, nervového systému, nervových ganglií (uzlin tvořených shlukem nervových buněk) a orgánů. Pokud už cítíte takové to pálení na rtu a máte zkušenost s tím, že se hlásí opar, nasaďte ihned léčbu Dračí krví. Můžete opar potírat a tinkturu užívat vnitřně. Co se týče vnitřního užívání, doporučujeme Dračí krev užívat po dobu měsíce 15 kapek 3x denně a pak si dát jeden týden pauzu.

Latex je využíván i v onkologii, gynekologii - například k antiseptickým vaginálním koupelím při výtocích, zánětech pochvy, plísních a svědění. Má také regenerační účinek na toxiny a infekcí poškozenou jaterní tkáň. U diabetiků napomáhá snižování hladiny cukru v krvi. Představte si, že lze Dračí krev využít i pokud míváte lupy a svědivou vlasovou pokožku, nebo jako jemné vlasové tužidlo z přírody. Latex má rovněž silné antioxidační účinky, chrání před nebezpečnými volnými radikály a naši DNA ochraňuje před poškozením.

Dračí krev by něměla chybět v žádné domácnosti a na cestách.

Koupit můžete ZDE