2 650 Kč

Do 2 pracovních dnů
ks
(0 ks na skladě)
WELLU Group GMBH, Switzerland

Produkt SLIM FOOD INTENSIV je potravina ve formě tyčinek a je určena všem, kteří hledají jednoduchou, snadno přístupnou a dobře vyváženou dietu. Dodává základní stopové prvky a nutriční složky, které nenajdete ve vysoce zpracovaných modifikovaných potravinách. Více

Doprava a platba

Produkt SLIM FOOD INTENSIV je potravina ve formě tyčinek a je určena všem, kteří hledají jednoduchou, snadno přístupnou a dobře vyváženou dietu. Dodává základní stopové prvky a nutriční složky, které nenajdete ve vysoce zpracovaných modifikovaných potravinách.

SLIM FOOD INTENSIV by měl být používán zdravými osobami (které touží zhubnout), jako kompletní strava (jelikož pokrývá denní potřebu energie), nebo jako její doplněk (zdravá svačina mezi jídly nebo jako náhrada jídla). Představuje nabídku praktické a pohodlné stravy pro celou rodinu bez rafinovaného, zpracovaného cukru a umělých sladidel.

Tyčinky jsou čerstvé, protože se připravují průběžně jedinečným výrobním procesem, jehož cílem je maximální ochrana aktivních látek a nutričních hodnot. Produkt je bez konzervačních látek, barviv, rafinovaného cukru, syntetických močopudných látek nebo urychlovačů metabolismu.

SLIM FOOD INTENSIV - nová intenzivní chuť, intenzivnější účinek díky novým, vybraným složkám.


Účinky:

•    Redukuje tělesnou hmotnost. Úbytky hmotnosti jsou pozorovatelné již v prvních dnech konzumace. Obvykle už čtyři týdny kúry přinášejí očekávané výsledky. 
•    Odstraňuje z těla usazeniny, toxiny a přebytečnou vodu, čímž příznivě ovlivňuje nejen změny postavy ale i zlepšení nálady, příliv energie, zlepšení stavu kůže, vlasů a nehtů.
•    Zpomaluje vstřebávání glukózy do krve. Vzhledem k vysokému obsahu komplexních sacharidů upravujících výkyvy hladiny krevního cukru snižuje chuť na sladkosti.
•    Obsahuje glukomannan (přirozená, rozpustná vláknina). Má schopnost vázat velké množství vody (až 50-násobné), díky tomu zpomaluje vyprazdňování žaludku, dává větší pocit sytosti v hypothalamu. 
•    Díky vysokému obsahu vlákniny zlepšuje peristaltiku střev, čistí je od nahromaděných a nestrávených zbytků .
•    Vyživuje, dodává požadovanou dávku energie, vysoce kvalitní nutriční látky, stopové prvky, vitamíny a zdravé tuky. 
•    Navozuje pocit sytosti, nevyvolává pocit hladu. 

Složení tyčinek SLIM FOOD INTENSIV zahrnuje výběrové suroviny:

Pšenice jednozrnka - je bohatá na bezpečný lepek a proteiny (dokon¬ce o 50% více než pšenice obecná). Obsahuje aminokyseliny, které se nevyskytují v obyčejné či v špaldové pšenici: fenyloalanin, tyrosin, me¬thionin a isoleucin), které mají příznivý vliv na práci nervové soustavy. 

Mandlová mouka - neobsahuje gliadin, který podporuje chuť k jídlu, ani amylopektin A, který zvyšuje hladinu cukru v krvi, dokonce rychleji než bílý cukr, ani aglutininy, které poškozují střeva. Mandlová mouka je velmi výživná. 100 gramů mouky obsahuje až 20 gramů bílkovin, rychle zasytí Ideální pro diabetiky, protože nezpůsobuje prudké zvýšení hladiny cukru v krvi. Dokonalý zdroj zdravých sacharidů a tuků, zejména omega-3 mastných kyselin, které chrání naše srdce a minimalizují riziko mozkové příhody. Mandlová mouka obsahuje mnoho cenných vitamínů a minerálů - vitamín E, železa, hořčíku, vápníku, draslíku.

Cizrnová mouka - neobsahuje lepek, má nízký glykemický index, obsahuje 20% snadno vstřebatelných rostlinných bílkovin, je bohatá na železo. Posiluje trávicí systém, žaludek a slezinu, a přestože má málo kalorií, jídla z cizrnové mouky velmi dobře zasytí.
Extrakt z bambusových listů - mimořádně cenný zdroj křemíku, aminokyselin, flavonoidů a minerálů. Obsahuje mnoho minerálů, zejména křemík, železo, vápník, draslík, sodík, jód, vitamíny (včetně vitamínu C), aminokyseliny a enzymy. K tomu bílkoviny, tuky, fruktózu. Je nízkokalorický. Brzdí vstřebávání glukózy do krve. Podporuje spalování tuků. Zlepšuje kvalitu kůže, vlasů a nehtů. Zpomaluje vstřebávání glukózy do krve. Vzhledem k vysokému obsahu komplexních sacharidů upravujících výkyvy hladiny krevního cukru snižuje chuť na sladkosti.

Bazela bílá (Basella Alba) malabarský špenát - má různorodé výživové a léčivé vlastnosti. Bohatý na flavonoidy, karotenoidy, steroly, aminokyseliny, celou řadu vitamínů: A, B1, B2, C, B9, K, E a C, tiamin, riboflavin, niacin, řadu minerálů, železo, mangan, draslík, vápník, měď, hořčík a zinek. Má protizánětlivé, antibakteriální, antimykotické, antioxidační vlastnosti. V Asii se používá i při protinádorové léčbě, bolestech žaludku, anorexii. Působí na emoliencii (vyhlazuje kůži), hydratačně, uklidňuje, močopudně, tonizačně, mírně projímavě, podporuje prokrvení pokožky.

Konjac extract - zmijovec (Amorphophallus) - tlumí chuť k jídlu. Snižuje hladinu cholesterolu v krvi. Způsobuje, že sacharidy se uvolňují do krve postupně (pomáhá udržet hladinu krevního cukru ve správném rozmezí). Zvyšuje inzulínovou senzitivitu. Bohatý na glukomannan (přirozená, rozpustná vláknina). Má schopnost vázat velké množství vody (až 50-násobné), díky tomu zpomaluje vyprazdňování žaludku, dává větší pocit sytosti v hypothalamu.

Výtažek ze šafránu - podporuje trávení. Účinný prostředek proti ateroskleróze, protizánětlivý, protirakovinný. Antidepresivum a zároveň "zlepšovač" nálady. Zvyšuje potenci. Používá se i jako afrodiziakum. Zmírňuje negativní následky konzumace mastných jídel.  

Šípky (Rosa canina) - jeden z nejbohatších zdrojů vitamínu C (už 1-3 plody mohou pokrýt denní spotřebu dospělé osoby), flavonoidů, antokyaninů, pektinů a organických kyselin, které mají vliv na zvýšení absorpce, znásobení účinků a ochranu proti rozkladu vitamínu C obsaženého ve výtažku z této rostliny. Obsahují přibližně 130 sloučenin, které mají blahodárný vliv na lidský organismus (vitamíny C, A, B1, B2, E, K, kyselina listová, kyselina elagová, kyselina gallová, taniny, flavonoidy, karotenoidy, sacharidy a pektiny). Obsahuje sloučeninu s názvem galaktolipid (GOPO), který má protizánětlivé účinky a prokázanou účinnost při léčbě degenerativního onemocnění kloubů (potlačuje chemotaxi leukocytů, snižuje koncentraci bílkovin akutní fáze (CRP) a kreatininu v moči). Má vysokou antioxidační aktivitu, za co jsou zodpovědné deriváty kyseliny gallové a polysacharidy, obsažené ve výtažku. Obsahu polyfenolů vděčí R. fructus uvolňující a močopudné účinky, vyvolává pocení. Díky taninům má antibakteriální, protizánětlivé, stahující, proti průjmové a hemostatické účinky.

Chilli paprička - pomáhá spalovat tuky a zbavit se nadbytečných kilogramů. Kapsaicin v chilli papričkách, má antibakteriální, proti-nádorové, analgetické a antidiabetické účinky. Zároveň je termogenní, což znamená, že stimuluje spalování tuku v organismu tím, že urychluje metabolismus a zvyšuje vytváření tepla.

Rýžový sirup - přírodní sladidlo, které se skládá z lehce vstřebatelných sacharidů, glukózy a maltózy, díky nim se déle tráví a proto pomáhá udržovat stálou hladinu cukru v krvi. Představuje bohatý zdroj mnoha minerálních látek včetně draslíku, hořčíku, železa, manganu a zinku. 

Lněné semínko - prostředek s ochranným účinkem na zažívací trakt. Se¬mena mají díky slizu mírně projímavé vlastnosti a usnadňují vyprazdňování. Lněné semínko snižuje hladinu cholesterolu v krvi, zpomaluje vstřebávání glukózy v zažívacím traktu. 

Med - působí detoxikačně a očišťuje. Má vysoký obsah minerálních látek a stopových prvků, včetně draslíku, zinku, fosforu, železa, vápníku a hořčíku. V medu najdeme také vitamíny B a C. Doporučuje se při na¬chlazení a při snížené obranyschopnosti organismu.

Mandle* - zdroj mnoha nutričních látek: obsahují nenasycené mastné kyseliny, hořčík, měď, vlákninu, tokoferoly. Mandle, díky unikátnímu složení, mají příznivý vliv na kardiovaskulární systém, snižují hladinu cholesterolu, bojují proti volným radikálům.

Plody acai - díky velkému množství vlákniny urychlují metabolismus a trávení. Poskytují dlouhotrvající pocit sytosti, čímž pomáhají kontrolovat a postupně omezovat množství přijímaných kalorií. Podporují činnost srdce. Obsahují velké množství vitamínů a minerálních látek, jsou také bohaté na antioxidanty, které zpomalují proces stárnutí a vývoj rakovin¬ných buněk.

Amarant - díky vysokému obsahu vlákniny zabraňuje zácpě, podporuje střevní peristaltiku a látkovou přeměnu. Je lehce stravitelný, nezatěžuje zažívací trakt. Snižuje hladinu cholesterolu v krvi.

Olivový olej - snižuje hladinu „špatného” cholesterolu, chrání organi¬smus před rozvojem nemocí oběhového ústrojí, včetně ischemické choroby srdeční a aterosklerózy. Podporuje hubnutí, snižuje hladinu cukru v krvi. Zpomaluje procesy stárnutí organismu. 

Hořké kakao - regeneruje buňky, zpomaluje procesy stárnutí, snižuje tvorbu a uvolňování volných radikálů, je také přírodním antioxidantem. Redukuje zažívací problémy. Snižuje riziko vzniku aterosklerózy, snižuje krevní tlak. Zlepšuje náladu, redukuje hladinu stresu, zvyšuje uvolňování endorfinů. 

Strouhaný kokos - zdroj vlákniny nezbytné pro normální fungování zažívacího traktu. 

Slunečnice - zdroj vitamínu E a všech vitamínů skupiny B, díky čemuž podporuje fungování nervové soustavy. Podporuje činnost srdce a oběhovou soustavu. Pomáhá v boji proti migrénám a svalovým křečím. Snižuje hladinu cholesterolu v krvi.

Skořice - zdroj vlákniny, železa, vápníku a manganu. Přirozený antioxi¬dant, který bojuje proti volným radikálům, zpomaluje proces stárnutí buněk, působí preventivně proti vzniku rakoviny a nemocí oběhové soustavy. Urychluje metabolismus a zlepšuje trávení. Účinně potlačuje chuť na sladkosti a navozuje pocit sytosti.

Dýňová semínka - obsahují mnoho vitamínů (včetně vitamínu B1, B2, B3 a B9) a stopové prvky tj. mangan, hořčík, fosfor, zinek či železo. Jsou opravdovými kapslemi zdraví a krásy. Dýňová semínka představují také bohatý zdroj zinku - nezvykle užitečné látky při léčbě onemocnění kůže. 

Složení: mandlová mouka*, med, kakao, cizrnová mouka, lněné semínko, pšenice jednozrnka*, amarantová mouka, rýžový sirup, plody acai, slunečnice, kokosový cukr, olivový olej, mandle*, sezam*, dýňová semínka, pražený len, acerola, albumin*, slepičí vejce*, chilli paprička, výtažek ze šípků, výtažek z Konjaku, strouhaný kokos, skořice, výtažek z bambusu, výtažek z Bazely bílé, výtažek ze šafránu, sůl

*Složky označené tučným písmem, mohou vyvolat alergickou reakci nebo příznaky intolerance. 
Seznamte se prosím se složením produktu uvedeným výše nebo na obalu produktu.

Výživové údaje    na 100 g
Energetická hodnota                       1836 kJ/441 kcal
Tuky                                                 25,55 g
z toho nasycené mastné kyseliny    4,9 g
Sacharidy                                         31,9 g
z toho cukry                                     12,6 g
Vláknina                                           14,2 g
Bílkoviny                                           13,8 g
Sůl                                                    0,37 gDoplňkové informace:

Inovativní metoda výroby produktu (pečení v páře při dvou úrovních teploty) zajišťuje trvanlivost produktu po dobu několika týdnů a umožňuje zachování většiny vlastností jednotlivých složek SLIM FOOD INTENSIV, které pocházejí převážně z BIO a EKO hospodářství. 


Doporučení: 
•    Během užívání SLIM FOOD INTENSIV se doporučuje pít 2-2,5 l vody denně. 
•    Pro odkyselení organizmu se nedoporučuje více než jedna káva denně, ani konzumace alkoholu. 
•    V případě výskytu nepříjemné bolestí hlavy, doporučujeme konzu¬maci malé dávky (maximálně 100 g) ovoce nebo vypití 1-2 sklenic vody s medem. 
•    V prvních dnech se může vyskytnout pocit chladu a častá stolice. Je to efekt čištění organismu od toxinů a usazenin.
•    Po několika dnech si tělo zvykne na zdravou dietu SLIM FOOD INTENSIV a bude čerpat stále více energie a tuku z organismu. 
•    V prvních dnech diety lze pozorovat pokles energie a v některých přípa-dech i bolesti hlavy. Je to následek omezení konzumace jednoduchých sacharidů, na které si naše tělo zvyklo v důsledku vysoce zpracovaných potravin bohatých na cukry.

Dávkování: 

Informace o dávkování najdete v brožurce

DŮLEŽITÉ UPOZORNĚNÍ: V případe cukrovky (diabetes mellitus) nebo jiných onemocnění se tento produkt smí užívat pouze jako doplněk běžné stravy, po předchozí konzultaci s lékařem.

Skladování: 

Skladujte na suchém místě, při teplotě 0°C - 8°C. Nevystavujte slu¬nečnímu záření.
Po otevření vakuového balení spotřebujte do 48 hodin (před datem expirace).

Minimální trvanlivost do: viz údaje vytištěné na obalu.
Datum minimální trvanlivosti je zároveň číslem šarže.