Speratol přispívá k normální funkci imunitního systému, k udržení normální hladiny cholesterolu v krvi, k ochraně buněk před oxidativním stresem. Benigní hyperplazie prostaty, prekancerózní stavy a podpůrný doplněk k léčbě onkologických onemocnění. Přípravek je bez nežádoucích vedlejších účinků. Organicky dobře vstřebatelný Více >>
Výrobce: Folio Pharm, s.r.o.

1 520 Kč s DPH

Skladem

SPERATOL je doplněk stravy obsahující Oxalicum, beta-glucan a selen, který pozitivně přispívá ke správné funkci imunitního systému a chrání buňky před oxidativním stresem. SPERATOL zaručuje nejvyšší kvalitu a díky svému speciálnímu technologickému zpracování také optimální vstřebatelnost v organismu.

BETA - GLUKAN je unikátní přírodní komplexní polysacharid. Denní konzumace beta-glukanu optimálně stimuluje organismus a výsledkem je obranný systém vyladěný na nejvyšší výkon.

SELEN má v lidském organismu řadu důležitých funkcí. Přispívá k ochraně buněk před oxidativním stresem, k normální funkci imunitního systému a štítné žlázy, k udržení normálního stavu vlasů a nehtů a přispívá k normální spermatogenezi.

  • Přispívá k normální funkci imunitního systému
  • Přispívá k udržení normální hladiny cholesterolu v krvi
  • Přispívá k ochraně buněk před oxidativním stresem
  • Přípravek je bez nežádoucích vedlejších účinků
  • Organicky dobře vstřebatelný

Složení jedné kapsle:

Účinná látka: Oxalicum (80 mg)
Podpůrná látka: Selen (20 µg)
Podpůrná látka: Beta-1,3/1,6-D-glucan (200 mg)
Přídavné látky: maltodextrin (220 mg)
želatinová kapsle (75 mg)

Užívání:

2 kapsle ráno a 1 večer, při dlouhodobém užívání 2 kapsle denně.

Upozornění: Není určeno pro děti do 3 let, těhotné a kojící ženy.

Obsah: 120 kapslí

Upozornění:
Tento produkt byl uvedený na trh jako doplněk stravy. Nemá schválené léčivé účinky a nejedná se o lék. Není určeno jako náhrada pestré stravy. Nepřekračujte doporučené dávkování. Ukládejte mimo dosah dětí. Minimální trvanlivost vyznačena na obalu.

Kliknutím na tlačítko Odeslat souhlasím se zpracováním osobních údajů

Newsletter

Jak získat novinky na email?