46 200 Kč

Skladem - Skvělé, při objednání ihned předáváme dopravci a zítra bude u vás.
ks
(10 ks na skladě)
Guangzhou Hibon Electronic Technolo - Lazena

Výborný výkon díky 9ti platinovým elektrodám za skvělou cenu. Využívá moderní technologii DARC, což je způsob čištění, které probíhá automaticky na pozadí a nedochází k přerušování z důvodu čištění při používání ionizátoru. Díky úzkému tvaru lze umístit pod dřez a ovládat ho pomocí dotykového panelu na kohoutku IO-600U, který usnadní řízení přístroje. Více

Doprava a platba

Výborný výkon díky 9ti platinovým elektrodám za skvělou cenu. Využívá moderní technologii DARC, což je způsob čištění, které probíhá automaticky na pozadí a nedochází k přerušování z důvodu čištění při používání ionizátoru. Díky úzkému tvaru lze umístit pod dřez a ovládat ho pomocí dotykového panelu na kohoutku IO-600U, který usnadní řízení přístroje.

rozměry: 270 x 383 x 135 mm
hodnoty pH: 3,0 (+-0,5) – 11,0 (+-0,5) v závislosti na zdroji vody
hodnoty ORP: Až – 800 mV
elektrody: 9 platinových/titanových desek
záruka: 5 letá kompletní záruka
Více parametrů:
váha: 5,5 kg
obsah balení: nerezová tryska, bílá hadička pro přívod vody, šedá hadička pro odtok vody, červená hadička pro spojení se speciálním kohoutkem, redukce vč. těsnění na kohoutek, kolínko na hadičky, instalatérská páska, pH měřící sada, náhradní pojistka, sada šroubků a hmoždinek pro přimontování na stěnu, návod k použití v angličtině i v češtině
napájení: 120 V – 240 V
rozsah tlaku vody: 0,7 – 4.5 bar
teplota vody z kohoutku: 5 – 30 ℃
metoda elektrolýzy: nepřetržitá
kapacita: Přístroj dokáže vyrobit 4 úrovně alkalické vody, 4 úrovně kyselé vody a filtrovanou vodu.
čištění: Samočistící systém DARC (double automatic reverse cleaning)
filtr: aktivní karbonový filtr, filtr z dutých vláken
životnost filtru: min. 6 měsíců (20 litrů denně)
Popis produktů: Tento ionizátor doporučujeme zakoupit včetně kohoutku IO-600U s dotykovým panelem. Ionizátor si poté můžete umístit pod dřez a ovládat ho pomocí dotykového panelu na kohoutku.
Tento ionizátor je používán v korejských a japonských nemocnicích jako lékařské zařízení. Některé části jsou vyrobeny v Japonsku a některé v Jížní Korei.
Jeho výhody spočívají v úzkém tvaru a moderním designu. Snadné ovládání. Automatická paměť poslední volby. Maximální výkon díky čištění DARC. Displej s přehledem nastavené funkce. 
Výhody: Zlatá střední cesta. Výborný výkon díky 9ti platinovo/titanovým elektrodám za skvělou cenu. Využívá moderní technologii DARC, což je způsob čištění které probíhá automaticky na pozadí a nedochází k přerušování z důvodu čištění při používání ionizátoru.
Příslušenství: Kompozitní filtr. Pomocí 9 stupňového filtrovacího systému odstraňuje řadu škodlivých látek a vyčistí je. Náhradní originální filtr pro SM-S112TL je NSF RFID, viz související položky.
Směrnice a certifikáty: Zařízení splňuje směrnici 2015/863/EU RoHS (Rescriction of Hazardeous Substances). Při dovozu je dodržováno nařízení ES č.1907/2006 neboli REACH o registraci, hodnocení, povolování a omezování chemických látek. Certifikáty CE, NRTL, ISO9001, ISO14001, KFDA, KGMP a RoHS.