2 650 Kč

Do 2 pracovních dnů
ks
(0 ks na skladě)
WELLU Group GMBH, Switzerland

Produkt SLIM FOOD CLASSIC COCONUT je potravina ve formě tyčinek a je určena všem, kteří hledají jednoduchou, snadno přístupnou a dobře vyváženou dietu. Dodává základní stopové prvky a nutriční složky, které nenajdete ve vysoce zpracovaných modifikovaných potravinách. Více

Doprava a platba

Plnohodnotné jídlo připravené ke konzumaci v podobě tyčinek s dietními, nutričními a zdraví prospěšnými účinky. Efektivní, rychlá a bezpečná metoda na hubnutí a modelování postavy. Může tvořit základ nebo doplnit redukční dietu. Chuť kokosu.
Účinky:

•    Redukuje tělesnou hmotnost. Úbytky hmotnosti jsou pozorovatelné již v prvních dnech konzumace. Obvykle už čtyři týdny kúry přinášejí očekávané výsledky. 
•    Odstraňuje z těla usazeniny, toxiny a přebytečnou vodu, čímž příznivě ovlivňuje nejen změny postavy ale i zlepšení nálady, příliv energie, zlepšení stavu kůže, vlasů a nehtů.
•    Zpomaluje vstřebávání glukózy do krve. Vzhledem k vysokému obsahu komplexních sacharidů upravujících výkyvy hladiny krevního cukru snižuje chuť na sladkosti.
•    Obsahuje glukomannan (přirozená, rozpustná vláknina). Má schopnost vázat velké množství vody (až 50-násobné), díky tomu zpomaluje vyprazdňování žaludku, dává větší pocit sytosti v hypothalamu. 
•    Díky vysokému obsahu vlákniny zlepšuje peristaltiku střev, čistí je od nahromaděných a nestrávených zbytků .
•    Vyživuje, dodává požadovanou dávku energie, vysoce kvalitní nutriční látky, stopové prvky, vitamíny a zdravé tuky. 
•    Navozuje pocit sytosti, nevyvolává pocit hladu. 

Složení tyčinek 

Tyčinky  SLIM FOOD představují kombinaci několika pečlivě vybraných složek, spojených tak, aby měla synergie jejich účinků blahodárný vliv na organismus, který je v souladu s předpoklady, které vedly ke vzniku produktu. Vzhledem k hrozbě GMO se při výběru složek vyhýbáme těm, které pocházejí z masové výroby a nedůvěryhodných zdrojů. Základní složkou tyčinek tvoří pšenice jednozrnka - prastará, nemodifikovaná pšenice, která v trávicím traktu nevyvolává příznaky nesnášenlivosti lepku.

• Cizrna - známá jako římský hrách, zlepšuje trávení a snižuje hladinu cholesterolu v krvi. Už 100 g cizrny pokrývá 24% denní potřeby fosforu, 14% hořčíku a až 43% vitamínu B9. Stejných 100 g obsahuje 7,6 g vlákniny i 8,9 g bílkovin.

• Pšenice jednozrnka - prastará, nemodifikovaná pšenice, bohatá na bezpečný lepek a proteiny (dokonce o 50% více než pšenice obecná), obsahuje kyseliny, které se nevyskytují v obyčejné či v špaldové pšenici: fenyloalanin, tyrosin, methionin a isoleucin), které mají příznivý vliv na činnost nervové soustavy.

• Sezamový olej - Vitamin B, který je v něm obsažen, je neocenitelný v prevenci kardiovaskulárních onemocnění (a infarktů). Sezamín a vápník regulují krevní tlak a snižují hladinu cholesterolu, zpomalují hromadění tukové tkáně a zásobují svaly nutričními složkami.

• Rýžový sirup - přírodní sladidlo, které se skládá z lehce absorbovatelných sacharidů, glukózy a maltózy, díky kterým se déle tráví a proto pomáhá udržovat stálou hladinu cukru v krvi. Představuje bohatý zdroj mnoha minerálních látek včetně draslíku, hořčíku, železa, manganu a zinku.

• Lněné semínko - Prostředek s ochranným účinkem na zažívací trakt. Semena mají také mírně projímavé vlastnosti, usnadňují vyprazdňování. Lněné semeno snižuje hladinu cholesterolu v krvi, narušuje vstřebávání glukózy v zažívacím traktu. Má proti-sklerotické, proti-rakovinné a proti-zánětlivé vlastnosti.

• Med - působí detoxikačně a dokonale očišťuje. Je nenahraditelný při zvýšené fyzické a duševní námaze, při dlouhých chronických chorobách a při vyčerpanosti.

• Mandle - zdroj mnoha nutričních látek: obsahují nenasycené mastné kyseliny, hořčík, měď, vlákninu, tokoferoly. Mandle, díky unikátnímu složení, mají příznivý vliv na kardiovaskulární systém, snižují hladinu cholesterolu, bojují proti volným radikálům a zabraňují přibírání na váze.

• Plody acai - díky velkému množství vlákniny urychlují metabolismus a trávení. Poskytují dlouhotrvající pocit sytosti, čímž pomáhají kontrolovat a postupně omezovat množství přijímaných kalorií. Podporují činnost srdce. Obsahují velké množství vitaminů a minerálních látek, jsou také bohaté na antioxidanty, které zpomalují proces stárnutí a potlačují růst rakovinových buněk.

• Amarant - díky vysokému obsahu vlákniny zabraňuje zácpě, podporuje peristaltiku a látkovou přeměnu. Je lehce stravitelný, nezatěžuje zažívací trakt. Snižuje hladinu cholesterolu, může preventivně působit při některých druzích rakoviny a také zpomaluje proces stárnutí organismu. Zpomaluje rozvoj žaludečních vředů a zlepšuje paměť a nervovou soustavu.

• Olivový olej - snižuje hladinu "špatného" cholesterolu, chrání organismus proti rozvoji nemocí oběhové soustavy, včetně ischemické choroby srdeční a aterosklerózy. Podporuje hubnutí, snižuje hladinu cukru v krvi. Zpomaluje procesy stárnutí organismu.

• Hořké kakao - regeneruje buňky, zpomaluje procesy stárnutí, snižuje tvorbu a uvolňování volných radikálů, je také přírodním antioxidantem. Redukuje zažívací problémy. Snižuje riziko vzniku aterosklerózy, snižuje krevní tlak. Zlepšuje náladu, redukuje hladinu stresu, zvyšuje uvolňování endorfinů.

• Strouhaný kokos - zdroj vlákniny nezbytné pro normální fungování zažívacího traktu. Užívaný v příslušném množství, podporuje hubnutí a snižuje pocit hladu.

• Slunečnicová semínka - bohatý zdroj vitamínu E a všech vitamínů ze skupiny B, díky čemuž podporuje fungování nervové soustavy. Podporuje činnost srdce a oběhovou soustavu, pomáhá v boji proti migrénám a svalovým křečím. Snižuje hladinu cholesterolu v krvi, chrání před srdečními chorobami a působí preventivně proti vzniku rakoviny prostaty.

• Skořice - zdroj vlákniny, železa, vápníku a manganu. Je přirozený antioxidant: bojuje proti volným radikálům, zpomaluje proces stárnutí buněk, pomáhá v boji proti rakovině a nemocem oběhové soustavy. Urychluje metabolismus, zlepšuje trávení a pomáhá hubnout. Účinně potlačuje chuť na sladkosti a navozuje pocit sytosti.

• Dýňová semínka - "tobolky" zdraví a krásy, obsahují mnoho vitamínů (včetně vitamínu B1, B2, B3 a B9) a stopové prvky mangan, hořčík, fosfor, zinek a železo. Dýňová semena představují také bohatý zdroj zinku - užitečné látky při léčbě onemocnění kůže.