1 399 Kč

Skladem
ks
(1 ks na skladě)
Garden of Life

RAW Probiotika - dokonalá péče - 100 miliard CFU
30 vegetariánských kapslí

Rychlý přehled:
• 100 miliard živých kultur¹ v jedné kapsli.
• 34 probiotických kmenů.
• Zahrnuje klinicky studovanou směs pro obnovu prospěšných bakterií.
• Arrive Alive™ - příslib účinosti živých probiotik - uschovávány v chladu do 22C. Více

Doprava a platba

RAW Probiotika - dokonalá péče
Výrobky RAW Probiotics jsou unikátní řadou vysoce-účinných raw a whole food probiotik, které byly vyvinuty speciálně pro konktrétní oblasti těla i konkrétní věk. Narozdíl od izolovaných kmenů probiotik, RAW Probiotika nabízí všechny výhody skutečných probiotik s více než 30 druhy probiotických kmenů. Nejsou to jen izolované bakterie v pilulce, ale raw a whole food probiotika z fermentovaných potravin. Jsou získány zejména z organického bulharského jogurtového koncentrátu, kefíru, kombuchy scoby a koncentrovány v klinicky otestované kmeny probiotik. RAW Probiotika jsou vytvářeny při teplotách pod 4 °C a vlhkosti 30 %.
 
Proč užívat RAW Probiotika - dokonalá péče?
Garden of Life RAW Probiotika Ultimate Care obsahují komplementární probiotika. Mnoho faktorů může ohrozit obranyschopnost organismu, včetně nadměrného užívání léků, nadměrný stres, životní prostředí a dokonce i normální stárnutí. To vše vede ke ztrátě prospěšných bifidobakterií. RAW Probiotika Ultimate Care zahrnují klinicky studovanou směs bifidobakterií, která zásobuje organismus a trávicí trakt prospěšnými bakteriemi a pomáhá vytvořit rovnováhu probiotik v celém těle.
 
RAW znamená, že naše probiotika jsou tepelně neupravená, nezpracovaná a bez pojiv nebo plniv. Co slibujeme na etiketě, to skutečně dostanete - 100 miliard živých probiotických kultur v jedné kapsli, která se užívá pouze jednou denně. Teplotně kontrolovaná úschova probiotik a jejich dodávka zajištuje, aby se k Vám probiotika dostala živá a zůstala naživu až do konce vypršení doby expirace!

Výhody RAW Probiotik - dokonalá péče:
• Stačí jedna malá kapsle jednou denně.
• Obsahují 34 druhů RAW probiotických kmenů, které podporují rozmanitost mikroflóry.
• Obsahují klinicky studovanou směs, která obnovuje prospěšné bakterie v těle.
• Poskytují trávicí enzymy pro podporu zažívání.
• Neobsahují žádná pojiva ani plniva.
• RAW, Non-GMO, bezlepkové a bez obsahu sóje.
 
RAW Probiotika - dokonalá péče - vysoce účinná raw, whole food probiotická směs, která posiluje vaše mimořádné zdraví.
 
Dávkování:
Dospělí  1 kapsle denně s jídlem nebo bez jídla. Kapsle můžete otevřít pokud potřebujete. Zapít vodou nebo RAW džusem. Počet dávek v balení 30.
Složení:  
VÝŽIVOVÉ HODNOTY 1 kapsle %RHP*
Kompletní směs: 100 miliard CFU¹ +

ISS Bif tm Bifido bacterium lactis (SD-5219),Lactobacillus acidophilus (SD-5221), Lactobacillus paracasei (SD-5218), Bifidobacterium lactis (SD-5220), 

RAW probiotická směs z celých potravin:Bulharský jogurt (mléko) koncentrát, Východoevropská volně rostoucí kefírová kultura obsahující:Bifidobacterium lactis, Bifidobacterium longum, Lactobacillus acidophilus, lactobacillus brevis, Lactobacillus bulgaricus, Lactobacillus casei, Lactobacillus fermentum, Lactobacillus helveticus, Lactobacillus kefiranofaciens, Lactobacillus kefirgranum, Lactobacillus rhamnosus, Lacotococcus lactis, Lactococcus cremoris, Streptococcus thermophilus, Lactobacillus kefir, Lactobacillus parakefir, Lactobacillus plantarum, Lactococcus lactis biovar diacetylactis, Leuconostoc lactis, Leuconostoc mesenteroides, Leuconostoc cremoris, Leuconostoc dextranicum, Kluyveromyces marxianus, Brettanomyces anomalus, Debaryomyces hansenii, Saccharomyces unisporus, Saccharomyces turicensis, Saccharomyces cerevisiae, Saccharomyces exiguus, Torulaspora delbrueckii,

Protein-trávicí enzymová směs:  50mg +
Protease, acid protease, protease S,
Východoevropská RAW ovocná a vegetariánská směs: 45mg +
červená paprika (plod), zelený hrášek (semeno), mrkev (kořen), švestka (plod), třešeň (plod), jahody (plod), malina (plod),  

Ostatní složky: rostlinná celuloza,

Neobsahuje: plniva, pojiva, umělá barviva a konzervanty

Označení: ¹ Při dodržení podmínek skladování a doby expirace. Skladujte nejlépe v chladničce, nebo na suchém místě do teploty 22°C., + doporučená referenční hodnota příjmu není stanovena,
 
Podmínky přepravy: nezajišťujeme záruku na dopravu, musí být dodrženo skladování na suchém místě do 22°C, naše přepravní společnosti nejsou schopny doručování za těchto podmínek zaručit. 
 
Upozornění: Doplněk stravy. Skladujte na chladném a suchém místě. Uchovávejte mimo dosah dětí. Není určeno pro děti. Není náhrada pestré stravy. Nepřekračujte doporučenou denní dávku. Minimální trvanlivost vyznačena na obalu.
 
Výrobce:Garden of Life