Léčivé houby se v Číně a Japonsku využívají v léčitelství po tisíce let. Tablety QUADRISAN představují harmonicky vyladěnou formuli čtyř druhů hub, které díky obsahovým látkám povzbuzují imunitní systém a působí přirozeně na vyrovnanou činnost tělesných orgánů. Více >>
Výrobce: Petr Vácha

380 Kč s DPH

Skladem

Lesklokorka lesklá (Ganoderma lucidum) byla v Číně považována za „houbu nesmrtelnosti“. Pomáhá při celé řadě chorob a potíží, např. Zánětu ledvin, cronické žloutence, rakovině, hypertenzi, bronchitidě, astmatu, kloubních potížích, migréně. Má také imunostimulační, antibakteriální, hypoglykemické, antialergické a také afrodisiakální účinky.

Trsnatec lupenitý (Grifola frondosa) má významné imunostimulační a protinádorové účinky, zejména pokud jsme o rakovinu prsu, žaludku, tlustého střeva, jater, prostaty plic a mozku. Také snižje vysoký krevní tlak, hladinu cholesterolu v krvi a vykazuje antibakteriální, antivirovou a protizánětlivou aktivitu. Pomáhá při chřipce, HIV, hepatitidě B. Navrací organismus do fyzické a duševní rovnováhy. Také tlumí nepříznivé vedlejší účinky chemoterapie.

Houževnatec jedlý (Lentinus edodes) vykazuje vysokou protinádorovou, antioxidační, antibakteriální nebo antifungální (antimikotickou) aktivitu. Podporuje přirozenou vitalitu a dlouhověkost. Posiluje imunitní systém, obsahuje vitamíny, minerály, proteiny a polysacharidy. Snižuje vysoký krevní tlak a hladinu cholesterolu v krvi. Je účinný na žaludeční potíže, dnu, kloubní onemocnění, migrénu, astma, hnisavé záněty, hemoroidy, zápaly plic i obyčejné nachlazení.

Hlíva ústřičná (Pleurotus ostreatus) obsahuje látky, které posilují imunitní systém, působí protirakovinně, snižují hladinu cholesterolu a cukru v krvi. Je zdrojem vitamínů a minerálů, aminokyselin, mastných kyselin a vlákniny. Pomáhá při strnulosti šlach a lumbagu (lidově houser či ústřel). V čínské a japonské medicíně je hlíva používaná jako prostředek k prodloužení života.

Veškeré výzkumy ukazují, že houby dokáží nejen zmírňovat vedlejší příznaky drastické konvenční léčby, ale samy mají účinky cytostatické, cytotoxické či dokáží vyvolat apoptózu (buněčnou sebevraždu rakovinových buněk). Jsou proto velkým pomocníkem v boji proti tomuto zákeřnému onemocnění.

Doporučené dávkování 1-3 tabl 2x denně

Složení v 1 tabletě :

Ganoderma lucium 100 mg, Ganoderma lucium extrakt 30% polysacharidů 50 mg, Grifola frondosa extrakt 30% polysacharidů 50 mg, Lentinus edodes extrakt 30% polysacharidů 50 mg, Pleurotus osteatus extrakt 30% polysacharidů 50 mg. Plniva maltodextrin, polydextróza, mikrokrystalická celulóza, protispékavé látky stearan hořečnatý

Obsah: 90 tablet (á 600 mg)

Newsletter

Jak získat novinky na email?