1 913 Kč

Skladem - Skvělé, při objednání ihned předáváme dopravci a zítra bude u vás.
ks
(10 ks na skladě)
Nu Skin

Doplněk stravy s bakterií Lactobacillus fermentum PCC.
Webové stránky vytvořené nezávislým Brand Affiliate.
Tyto webové stránky nevytvořila a neschválila společnost Nu Skin Enterprises Inc. ani její přidružené společnosti. Více

Doprava a platba

Doplněk stravy s bakterií Lactobacillus fermentum PCC

Lactobacillus Fermentum (PCC®) je považována za odolnou bakterii, která je schopná přežít v prostředí s nízkou hodnotou pH, jako je například náš trávící trakt. Tento potravinový doplněk obsahuje 2 miliardy těchto živých bakterií v jedné kapsli pro vaši střevní mikroflóru.

Čistá hmotnost: 10 g

Složení:

Plnidlo: Mikrokrystalická celulosa, Lactobacillus fermentum PCC 30–90 mg (min. 2 B cfu/kaps.), kapsle (hydroxypropyl metylcelulosa, želírující látky (karagenan, chlorid draselný)), protispékavá látka: mastné kyseliny, oxid křemičitý.

Každodenní užívání:

Užívejte jednu (1) kapsli denně během jídla a pití.

Upozornění:

Nepřekračujte doporučenou denní dávku. Důležitá je pestrá a vyvážená strava a zdravý životní styl. Potravinový doplněk by neměl být užíván jako náhrada pestré stravy. Nepoužívejte, pokud je porušen nebo chybí bezpečnostní uzávěr. Uchovávejte mimo dosah malých dětí. V době těhotenství, kojení či jiné lékařské péče se nejdříve poraďte o užívání tohoto produktu s lékařem.

Přípravek Pharmanex® Pro-B™ by měl být skladován při pokojové teplotě, mimo dosah tepla, světla a vlhkosti. Je-li to možné, doporučuje se skladování při teplotě do 20 °C.

Detaily o výrobě/dovozci:

Vyrobeno v USA.

NSE Products Europe BVBA, Da Vincilaan 9, 1930 Zaventem, Belgium