1 240 Kč

Skladem - Skvělé, při objednání ihned předáváme dopravci a zítra bude u vás.
ks
(7 ks na skladě)
Gesmed Biotec

Střevní disbakterióza (porucha střevní mikroflory)
Infekce gastrointestinálního traktu Více

Doprava a platba

Složení v denní dávce (2 kapsle):

Probiotikum Narogesin®: 500 mg

Sacharóza: 100 mg

Želatinové kapsle: 150 mg 

Dávkování:

2 kapsle denně, zapít tekutinou.

Balení: 120 kapslí

Nežádoucí účinky:

Preparát Narogesin ® je velmi dobře snášen a tolerován i při dlouhodobém užívání.

Interakce:

Při užívání preparátu Narogesin® nebyly zaznamenány žádné interakce s jinými současně podávanými léky.

Skladování:

Uchovávejte v suchu při pokojové teplotě a mimo dosah dětí. Nevystavujte přímému slunečnímu světlu.

Upozornění:

Tento produkt byl uveden na trh jako doplněk stravy. Nemá schválené léčivé účinky a nejedná se o lék. Není určen jako náhrada pestré stravy. Dodržujte zdravý životní styl. Nepřekračujte doporučené dávkování. Minimální trvanlivost vyznačena na obalu.

O preparátů Narogesin®

Probiotikum Narogesin® obsahuje účinnou látku  patentovaného kmene Er.317/402. Jedinečný kmen, jenž byl v polovině 20. století izolován ze střevní mikroflóry novorozence. Probiotikum Narogesin®  se významně liší od ostatních probiotických bakterií a vykazuje vysokou úroveň antimikrobiální aktivity proti patogenním bakteriím v gastrointestinálním traktu. Obnovuje rovnováhu mezi bifido- a laktobakteriemi, které jsou jedinečné pro každého člověka.

V roce 1949 byl objeven jedinečný probiotický kmen Lactobacillus Acidophilus (Er. 317/402) známým, předním arménským vědcem Levonem Erzinkyanem.Profesor Erzinkyan, první mikrobiolog na světě, který stál na počátku zrodu éry probiotik, vyvinul nové metody pro izolaci bakterií mléčného kvašení s velmi vysokými biologickými vlastnostmi.  Byly široce využívány k léčbě gastrointestinálních infekcí a sloužily jako doplněk výživy pro zdraví lidí všech věkových skupin. Probiotikum  má klinicky schválenou dlouhou historii se 70 lety dokumentovaných, bezpečných a vysoce účinných aplikací. Kontrolované testy spolu se stovkami studií provedenými vědci z celého světa potvrzují bezpečnost a účinnost probiotického kmene.

  • Je první probiotikum z lidských zdrojů na světě, s řadou podpůrných studií.
  • Kmen, který byl izolován ze střevní mikroflóry novorozence, má vysokou účinnost a bezpečnost pro lidi všech věkových skupin.
  • Probiotikum Narogesin®  se významně liší od ostatních probiotických bakterií a vykazuje vysokou úroveň antimikrobiální aktivity proti patogenním bakteriím v gastrointestinálním traktu. Obnovuje rovnováhu mezi bifido-a laktobakteriemi, jedinečnou pro každého člověka.
  • Aby se probiotický mikroorganismus dostal do životaschopného stavu do tlustého střeva, musí překonat žaludeční prostředí. Narogesin®  účinně odolává kyselinám a žluči v horní části gastrointestinálního traktu.
  • Probiotický kmen také odolává fenolu přítomnému v zažívacím traktu. Běžná střevní fermentace vede k tvorbě fenolu, který inhibuje růst a vývoj „dobrých“ mikroorganismů. V gastrointestinálním traktu mohou přežít pouze acidofilní bakterie rezistentní na fenol a Narogesin®  toleruje hladiny až 0,6% fenolu.
  • Díky své vysoké adaptabilitě zůstává v gastrointestinálním traktu mnohem déle než jiné probiotické kmeny (až dva týdny).
  • Probiotikum Narogesin®   neutralizuje toxiny a působí proti některým škodlivým vedlejším účinkům potravin a léků.
  • Jako doplněk stravy nabízí Narogesin®  významné zdravotní výhody pro děti i dospělé.