-23%

Běžná cena 2 323 Kč. Ušetříte 23% (535 Kč) 1 788 Kč

Skladem - Skvělé, při objednání ihned předáváme dopravci a zítra bude u vás.
ks
(7 ks na skladě)
Nu Skin

Připravte se na to zažít mysl a tělo pracující v harmonii pomocí tohoto účinného doplňku stravy, který poskytuje báječnou směs složek, jako je Housenice čínská, granátové jablko a Ženšen pravý. Ženšen pomáhá třem následujícím aspektům vitality, které s postupujícím věkem většinou ochabují - zvyšuje fyzickou výkonnost a pomáhá udržovat duševní schopnosti a sexuální vitalitu. R² Day, užívaný ráno, vám umožní cítit se nabití energií a připravení převzít kontrolu nad novým dnem!

Čistá hmotnost
R² Day: 109g Více

Doprava a platba

Použití

Ráno užívejte šest (6) kapslí R² Day.

Upozornění

Nepřekračujte doporučenou denní dávku. Doplněk stravy by neměl být používán jako náhrada pestré, vyvážené stravy a zdravého životního stylu.  Neužívejte, pokud je porušen nebo chybí bezpečnostní uzávěr. Chraňte před vysokou teplotou a vlhkostí. Uchovávejte mimo dosah malých dětí. V době těhotenství, kojení či jakékoliv lékařské péče se nejdříve poraďte o užití tohoto produktu s lékařem. V případě současného užívání antidiabetické léčby se poraďte se svým lékařem nebo lékárníkem.

Složení

Cordyceps sinensis (B.) Housenice čínská (2 g/6 kapslí), zahušťovadlo: mikrokrystalická celulóza, protispékavé látky: (mastné kyseliny, oxid křemičitý), kapsle (želatina), výtažek z granátového jablka (Punica granatum L.) (170 mg/6 kapslí), výtažek z kořene ženšenu pravého (Panax Ginseng C.A. Meyer) (100 mg/6 kapslí, z toho 8 mg ginsenosidů).

Může obsahovat  sóju.