Náhražka kávy, lahodná chuť, zdraví prospěšné kořeny rostlin.
- podpora imunitního systému
- snížení hladiny krevního cukru
- silný antioxidant
- chrání játra a podporuje její činnost
- kontrola cholesterolu
- pročištění těla od zplodin látkové výměny a podpora redukce vody z tkání
- podpora redukce tělesné hmotnosti

Složení: 100% pražený pampeliškový kořen. Více >>
Výrobce: Sidonia Medica s.r.o.

289 Kč s DPH

Skladem

Náhražka kávy, lahodná chuť, zdraví prospěšné kořeny rostlin.

  • podpora imunitního systému
  • snížení hladiny krevního cukru
  • silný antioxidant
  • chrání játra a podporuje její činnost
  • kontrola cholesterolu
  • pročištění těla od zplodin látkové výměny a podpora redukce vody z tkání
  • podpora redukce tělesné hmotnosti

Složení: 100% pražený pampeliškový kořen.

Pampeliškový kořen má pozitivní účinky na lidské zdraví. Posiluje činnost  jater, ledvin, žlučníku, močového měchýře. Podporuje imunitní systém, a velice dobře detoxikuje organismus. Dodává energii. Může pomáhat regulovat krevní tlak, cholesterol a  hladinu krevního cukru. Nepřekyseluje organismus. Pampeliškový kořen je podporuje redukci vody z tkání a je vhodný při redukci tělesné hmotnosti.

Príprava: Jednu polévkovou lžíci kořene spařte 250ml horké vody, nechte louhovat několik minut a poté sceďte.
Výtečně chutná s čerstvým mandlovým mlékem, špetkou kurkumy a skořicí.

Složení: 100% pražený pampeliškový kořen.

 

Nastala doba, kdy podmanivému kouzlu bylinek propadá čím dál tím víc lidí – možná proto, že už jsme přesycení umělými přípravky, které nás dostávají do kolotoče závratných slibů a minimálních výsledků. Pro každého, kdo se chce cítit dobře a dát do pořádku své zdraví, nabízí příroda spoustu jednoduchých, čistých řešení. I když už jsme na sílu, která se v přírodě skrývá, možná zapomněli, účinek bylinek nikam nezmizel a jenom čeká na to, až jej znovu objevíme.

Bylinková revoluce neznamená zpátečnictví ani odpor k medicíně: je nutné si přiznat, že rakovinu bylinkami jednoduše nevyléčíte. Jedním dechem je ale třeba říct, že bylinky tvoří generacemi osvědčený a víc než spolehlivý způsob, jak zůstat v dobré kondici, udržet svůj organismus v rovnováze a účinně předcházet řadě zdravotních potíží, které nás jinak běžně potkávají. Nejpozoruhodnější na nich je přitom jejich překvapivá jednoduchost: i nenápadná rostlinka, které si jinak v přírodě těžko všimnete, skrývá ohromné bohatství pro člověka a umí pomoct s nejrůznějšími potížemi, aniž by skýtala nebezpečí vedlejších účinků. To, co se z přírody dá využít, má každý na dosah ruky, možná bez křiklavých reklamních sdělení, ale zato s o to větší účinností.

Příkladem, který v sobě kombinuje možná úplně všechno, co na bylinkách stojí za to, je pampeliška lékařská. Doby, kdy nás o ní poučovaly babičky a kdy jsme s jistou nechutí a nedůvěrou upíjeli čaj, který nám připravily, jsou už pryč. Pampelišky se od té doby přesunuly z domény starých moudrých žen až do domácností městských hipsterů i všech ostatních, které zajímají nové trendy. Skleničky pampeliškového medu, celé lístky v salátech nebo ranní pampeliškové čaje okupují jídelníčky právem: jako neuvěřitelně dostupná a účinná léčivka si pampeliška velkolepý návrat na scénu zaslouží. Bohatý obsah léčivých látek totiž dokážou pomoct s lecčím: od špatného zažívání, přes cukrovku nebo chronickou únavu až po redukci váhy.

A pak je tu trend posledních let, který má opravdový potenciál změnit pampelišce lékařské image z nepříjemného a často opomíjeného zahradního plevelu na nutnost pro každého, koho zajímají přírodní produkty a zdravá výživa – pampelišková káva. Její velmi jemná bylinná chuť dokáže uspokojit všechny, kdo běžné kávě příliš nefandí, ale překvapivě velmi uspokojuje i všechny kávové gurmány. Z nejrůznějších bylinných káv je totiž právě pampelišková káva zdaleka chuťově nejlepší – a skvělá je i s mlékem, medem nebo cukrem.

Chuť kávy ale není nejdůležitější důvod, proč ji vyzkoušet. To, co je podstatnější, je že pampelišková káva v sobě koncentruje všechny pozitivní účinky pampelišky a je tak ideální jako pomůcka při detoxikaci nebo dietě. Pokut máte pocit, že by Vaše tělo potřebovalo pořádně vyčistit a vrátit se k normálnímu, zdravému fungování, káva z pampeliškového kořene by Vás nejspíš nenapadla – přesto právě ona nabízí nepřeberné množství výhod pro Vaše zdraví. Pampeliškový kořen, ze kterého se káva vyrábí, posiluje činnost jater, ledvin, žlučníku a močového měchýře, reguluje vysoký krevní tlak i cholesterol, pomáhá snížit hladinu krevního cukru při cukrovce a zlepšuje imunitní systém. Navíc jde i o silný antioxidant.


Pampeliška lékařská - sušený kořen pampelišky proti rakovině

Pampeliška kořen proti rakovině

05. 04. 2016

Pampeliška lékařská jedna z nejsilnějších bylin na rakovinu. Říká se, že kořen pampelišky je silnější než chemoterapie! Přitom nám všem roste často přímo pod nosem.

Obsahuje mnoho důležitých vitamínů a minerálů, jako je například vitamín B6, thiamin, riboflavin, vitamín C, železo, vápník, draslík, zinek, hořčík nebo kyselinu listovou. V jedné misce s 55 gramy pampeliškových květů naleznete až 53% potřebné denní dávky vitamínu K a 112% vitamínu A.

Kliknutím na tlačítko Odeslat souhlasím se zpracováním osobních údajů

Newsletter

Jak získat novinky na email?