5 222 Kč

Skladem - Skvělé, při objednání ihned předáváme dopravci a zítra bude u vás.
ks
(9 ks na skladě)
Guangzhou Hibon Electronic Technolo - Lazena

Novinkou u této lahvičky je, že má v sobě zvukový signál - při spuštění 1x zapípá a při ukončení procesu zapípá 3x.
Molekulární vodík H2 je nejsilnější antioxidant, nemá žádné vedlejší účinky. Molekulární vodík odděluje a likviduje pouze škodlivé volné radikály. Více

Doprava a platba

LAZENA HB-H04M

Generátor vodíku o objemu 400 ml vyrobí molekulární vodík do 5 minut. Má skvělý poměr ceny a výkonu a barevný design, který je vhodný pro každého.

 Generátor vodíku v elegantním provedení

rozměry: 225 mm x 67 mm
váha: 530 g
objem láhve: 400 ml
obsah balení: Generátor molekulárního vodíku, sklo, uživatelská příručka, kabel USB, redukce pro PET lahev, náhradní těsnění, zdroj pro nabíjení, víčko pro inhalaci, nosní kanyla.
materiál: Sklo, ABS plast (neobsahuje bisfenol A), nerez, titan, platina. Elektrolytické destičky jsou vyráběny v Jižní Korei. PEM membrána vyráběna v USA a ostatní komponenty v Číně.

Výrobce uvádí, že za tuto dobu dosáhnete hodnoty ORP (oxidačně redukční potenciál) od – 350 mV
do – 650 mV a koncentraci molekulárního vodíku od 0,8 do 1,6 ppm. Vypijte vodu ihned, nejdéle však do 10 minut od ukončení procesu. Molekulární vodík časem vyprchává.

Lze použít kvalitní pitnou vodu, upravenou vodu, vodu upravenou reverzní osmózou. 

LAZENA HB-H04M používá vylepšenou technologii SPE (Solid polymer electrolytic) a membránu PEM (Proton exchange membrane). Výhodou této technologie je, že dokáže vyrobit vyšší koncentraci molekulárního vodíku a navíc odděluje z vody kyslík, volný chlór a ozon.

S tímto modelem neuděláte chybu. Má skvělý poměr ceny a výkonu a barevný design je vhodný pro každého.

Při dovozu je dodržováno nařízení ES č.1907/2006 neboli REACH o registraci, hodnocení, povolování a omezování chemických látek. Zařízení splňuje směrnici 2015/863/EU RoHS (Rescriction of Hazardeous Substances)