hvězda 1 hvězda 2 hvězda 3 hvězda 4 hvězda 5 (1)Počet hvězdiček je 5 z 5

816 Kč

Skladem - Skvělé, při objednání ihned předáváme dopravci a zítra bude u vás.
ks
(10 ks na skladě)
WELLU Group GMBH, Switzerland

NUTRIVI VITAMIN C - výživový doplněk 100% přírodního původu, který obsahuje jedinečné spojení 5 přírodních rostlinných extraktů, se standardizovaným obsahem aktivních látek: vitamínu C, křemíku, citrusových flavonoidů a hesperidinu v nejlepší HYDROFILNÍ formě. Více

Doprava a platba

Nutrivi Vitamin C + - výživový doplněk 100% přírodního původu, který obsahuje jedinečné spojení 5 přírodních rostlinných extraktů, se standardizovaným obsahem aktivních látek: vitamínu C, křemíku, citrusových flavonoidů a hesperidinu v nejlepší HYDROFILNÍ formě.

Základem multifunkčnosti a komplexnosti přípravku je čistě přírodní původ, vhodný poměr a synergie působení 5 složek, které tvoří Nutrivi Vitamin C+. 

Jejich blahodárné účinky na lidské zdraví a fyzickou kondici jsou významné. Pravidelný přísun zvenku se dnes stává absolutní nutností. 

VÝHODY:

Na rozdíl od většiny zvířat lidské tělo nedokáže vytvořit a uložit ani jeden miligram vitamínu C. Jeho úplný nedostatek ve stravě má fatální následky, důkazem může být vysoká úmrtnost námořníků, kteří v minulých stoletích přišli o život v důsledku kurdějí, způsobených nedostatkem vitamínu C. Jako "molekula života" je nezbytně potřebný pro normální průběh celé řady životních funkcí, proto je přísun zvenčí, v co nejlépe absorbovatelné přírodní formě je absolutní nutností.
Mnohé vědecké studie dokazují mimořádné účinky přírodního vitamínu C na naše zdraví. V důsledku naší práce a díky receptuře, kterou jsme vypracovali, vzniklo jedinečné nutraceutikum z řady NUTRIVI - Vitamín C. Produkt dodává výjimečné, přírodní "molekuly života", jak pojmenoval vitamín C jeho objevitel, prof. Albert Szent-Gyorgyi, který získal Nobelovu cenu za medicínu.  
 
Nutrivi Vitamin C + je výživový doplněk, který obsahuje jedinečné spojení 5 přírodních rostlinných extraktů, 100% přírodního původu, se standardizovaným obsahem aktivních látek. Jedna kapsle Vitamin C + NUTRIVI obsahuje 203,5 mg vitamínu C, což představuje 254% výživové referenční hodnoty (DRV), 21 mg křemíku, 16 mg citrusových bioflavonoidů a 12 mg hesperidinu.

PŘÍNOSY PRAVIDELNÉHO UŽÍVÁNÍ NUTRIVI VITAMIN C+ 

Výživový doplněk stravy Nutrivi Vitamin C + dodává tělu přírodní vitamín C společně s bioflavonoidy, křemíkem, hesperidinem, které ho doprovázejí a které pocházejí z přírodních rostlinných extraktů s nejlepší mírou absorpce a asimilace. Aktivní složky přípravku účinkují komplexně a synergisticky podporují své funkce, čímž přispívají k normálnímu průběhu celé řady procesů v těle, především k těmto: 
• tvorbě kolagenu - stimulují procesy biosyntézy kolagenu pro zajištění normálního stavu a fungování vlásečnic, dásní zubů, kostí a chrupavek i pokožky, vlasů a nehtů
• snížení vyčerpání a únavy
• udržení normálního energetického metabolismu
• ochraně buněk proti oxidačnímu stresu - antioxidační účinky
• normálnímu fungování imunitního systému
• normálnímu fungování oběhové soustavy
• normálnímu fungování nervové soustavy
• zvýšené absorpci železa ze stravy
• regeneraci redukované formy vitamínu E
• neutralizování účinků toxických látek, které pronikají do těla zvenčí
• antibakteriálním, protizánětlivým, stahujícím, protiprůjmovým a hemostatickým účinkům
• snížení toxicity látek způsobujících otravu, např. olova

 AKTIVNÍ SLOŽKY A JEJICH ÚČINKY:

Extrakt ze šípků standardizovaný na 70% vitamínu C
Šípky (Rosa canina) - jeden z nejbohatších zdrojů vitamínu C. Již jeden až tři plody mohou pokrýt denní potřebu tohoto vitamínu u dospělého člověka. Je bohatým zdrojem flavonoidů, antokyanů, pektinů a organických kyselin, které mají vliv na zvýšení absorpce, zintenzivnění účinků a ochranu před rozkladem vitamínu C obsaženého v rostlinném extraktu. Koncentrát z plodů šípků se vyznačuje vysokou antioxidační aktivitou, podporuje odolnost organismu při slabosti, únavě, stresu. Posiluje stěny cév. Obsah polyfenolů ovlivňuje aktivizaci uvolnění, močopudných mechanismů a pocení. Přítomnost tříslovin přispívá k antibakteriálním, protizánětlivým, stahujícím, protiprůjmovým a hemostatickým účinkům. Podporuje reakce organismu při otravě léky nebo škodlivinami, které se nacházejí ve vzduchu, vodě a stravě. 

Extrakt z aceroly standardizovaný na 25% vitamínu C
Acerola (Malpighia glabra) - rekordmanka z hlediska obsahu vitamínu C - jeden plod s hmotností 4,5 g má tolik vitamínu C, jako 1 kg citronů. Malý pohár (180 ml) šťávy z aceroly může obsahovat tolik vitamínu C, jako 14 l pomerančové šťávy. V plodech se nachází značné množství provitamínu A. Obsahuje celou řadu blahodárných látek, jako jsou thiamin (vitamín B1), riboflavin (vitamín B2), niacin (vitamín PP), vápník, fosfor a železo, bílkoviny, hořčík, mangan, kyselinu jablečnou. 
Jedinečná kombinace složek v extraktu z aceroly představuje bohatý zdroj vitamínu C a látky podporující její účinky. Přispívá k tvorbě protilátek, podporuje účinky antioxidantů. Pomáhá při léčbě zažívacího traktu, díky vlastnostem kyseliny jablečné, fenolických kyselin a tříslovin (látky s tzv. zdraví prospěšným účinkům, které se vyznačují velmi vysokou antioxidační aktivitou)
 
Extrakt z bambusových výhonků standardizovaný na 70% křemíku
Bambus (Bambusa Shreb.) - mimořádně bohatý, přírodní, rostlinný zdroj křemíku, jednoho z nejdůležitějších stopových prvků. Lidské tělo ho nedokáže syntetizovat a jeho vysoká hladina v těle, která je přirozená pro novorozence s přibývajícím věkem klesá. I proto je důležitá suplementace tímto minerálem, který je nezbytný pro život, kromě jiných pozitivních vlastností je důležitý jeho vliv na stav vlasů, pokožky, nehtů a kostí. Křemík z bambusu je nejrychleji absorbovatelný z vyskytujících se přírodních zdrojů. Kromě křemíku jsou mladé bambusové výhonky bohaté na další vzácné složky, jako jsou aminokyseliny (tyrosin, arginin), minerály, sacharidy, bílkoviny, vitamíny, rhamnosy nebo flavonoidy.
 
Extrakt z hořkého pomeranče standardizovaný na 40% citrusových bioflavonoidů
Citrusové bioflavonoidy - skupina přírodních látek získávaných ze zcela zralých citrusových plodů: pomerančů, citronů nebo grapefruitů. Mají za úkol chránit buňky před škodlivými účinky volných radikálů, účinně bojovat proti oxidačnímu stresu, což má blahodárný vliv na fungování celého těla, zejména imunitního systému. Tyto látky jsou známé pro jejich podpůrné vlastnosti účinků vitamínu C, regulují a zlepšují činnost oběhové soustavy, následkem je zlepšení činnosti plic a kladné efekty při fyzické námaze. Bioflavonoidy vážou toxické prvky, jako jsou měď a olovo, mají také protivředové účinky. Přírodní bioflavonoidy mají silné antialergické, antiinfekční a antivirové účinky.
 
Extrakt z hořkého pomeranče, standardizovaný na 60% hesperidinu
Hesperidin - organická sloučenina, která se řadí mezi flavony. Má antioxidační, protizánětlivé, hypolipidemické, chránící cévy a protirakovinné vlastnosti a snižuje hladinu cholesterolu v krvi. Hesperidin zlepšuje stav vlásečnic tím, že zmenšuje jejich propustnost. Působí synergicky na vitamín C při syntéze kolagenu. Bylo také prokázáno, že může zpomalovat úbytek kostní hmoty a snižovat počet lipidů v krevním séru a v játrech.

SLOŽENÍ:

Extrakt ze šípků standardizovaný na 70% vitamínu C

Extrakt z aceroly standardizovaný na 25% vitamínu C

Extrakt z bambusových výhonků standardizovaný na 70% křemíku

Extrakt z hořkého pomeranče standardizovaný na 40% citrusových bioflavonoidů 

Extrakt z hořkého pomeranče, standardizovaný na 60% hesperidinu

Rybí želatina, oxid křemičitý, stearan hořečnatý

POUŽITÍ:

Každá kapsle přípravku obsahuje 203,5 mg vitamínu C.
Užívejte denně 1 kapsli. Nepřekračujte doporučenou denní dávku. Zvýšení denní dávky, např. v případě vyšší potřeby, je možné pouze po konzultaci s lékařem.
Organismus člověka a všech primátů, není schopen samostatně syntetizovat vitamín C ani jej ukládat. Proto se pro normální fungování musí dodávat denní stravou. Zvířata, která dokážou syntetizovat vitamín C, ho vyrábějí v množstvích od několika gramů za den, což umožňuje porovnat potřeby člověka. 
V dnešním světě, plném chemikálií, znečišťujících látek a působení stresu, dokonce i konzervativní přístup stanovuje požadovanou dávku na 300-400 mg vitamínu C. 
Upozornění a doporučení:
• Doporučuje se přijímat vyváženou stravu a vést zdravý životní styl. Doplněk stravy nesmí být náhradou pestré stravy
• Neužívejte po uplynutí data minimální trvanlivosti
• Neužívejte, pokud jste alergičtí (přecitlivělí) na kteroukoliv složku
• Skladujte při pokojové teplotě na suchém místě, z dosahu malých dětí, v uzavřeném originálním balení