2 035 Kč

Do 2 pracovních dnů
ks
(0 ks na skladě)
WELLU Group GMBH, Switzerland

Výživový doplněk obsahující unikátní kompozici 4 výtažků 100% přírodního původu, v podobě nejlépe absorbovatelných organismem. Kombinace Biopeptide Complex, zdroj biologicky aktivních peptidů rybího kolagenu, výtažků z aceroly a šípků – zdrojů přírodního vitamínu C, a také extraktu z bambusu bohatého na křemík. Kurkumin společně s Piperinem, jenž posiluje jeho účinek, je látka známá svými protizánětlivými účinky, mimořádně důležitými v rámci prevence vzniku nádorů. Peptide Holistic Drink je unikátní, kompletní kompozice, vyvinutá pro každodenní podporu zdraví celé rodiny. Více

Doprava a platba

Vnímání lidského organismu jako nedělitelného celku, jehož jednotlivé prvky se vzájemně ovlivňují a o jehož rovnováhu je třeba se starat - to je základ holistického přístupu ke zdraví. Podle jeho principů je třeba věnovat péči celému organismu, a neomezovat se jen na to, že budeme reagovat pouze na oslabení jeho konkrétních součástí.
Peptide Holistic Drink vyváženým způsobem podporuje fungování organismu v souladu s holistickým přístupem. Představuje bezkonkurenční zdroj aminokyselin a peptidů rybího kolagenu 100% přírodního původu v nejlépe vstřebatelné podobě, s prokázanými regeneračními, energizujícími a antioxidačními účinky. Přítomnost synergicky spolupůsobícího vitamínu C z aceroly a křemíku z přesličky rolní ve vysoké koncentraci, podporuje účinky aminokyselin. Kurkumin společně s Piperinem, jenž posiluje jeho účinek, je látka známá svými protizánětlivými účinky, mimořádně důležitými v rámci prevence vzniku nádorů.
Peptide Holistic Drink je unikátní, kompletní kompozice, vyvinutá pro každodenní podporu zdraví celé rodiny.
VÝHODY PRAVIDELNÉHO UŽÍVÁNÍ NUTRIVI PEPTIDE HOLISTIC DRINK
• Podporuje činnost imunitního systému. Posiluje odolnost vůči infekcím, urychluje rekonvalescenci po překonání nemocí
• Chrání před působením volných radikálů. Pomáhá předcházet vzniku nádorů
• Zpomaluje procesy stárnutí. Přispívá k redukci aktivity enzymů zodpovědných za stárnutí (metaloproteinázy).
• Má antibakteriální, protizánětlivé a analgetické účinky
• Posiluje vlasy, kůži, nehty, dásně, cévy a jiné orgány, jejichž stavebním prvkem jsou kolagenové bílkoviny
• Posiluje kostru, chrupavky a klouby. Podporuje regeneraci po operačních zákrocích a úrazech
AKTIVNÍ SLOŽKY A JEJICH ÚČINKY:
BIOPEPTIDE COMPLEX
Roztok z rybích kůží, který obsahuje celou řadu aminokyselin, peptidy rybího kolagenu a peptidy dekorinů, lumikanů a histonů. Komplex koncentrovaných biopeptidů získávaných z kůží vybraných druhů sladkovodních ryb představuje zdroj velmi dobře absorbovatelných (dokonce na 98%) aminokyselin nezbytných k obnově proteinů v těle a kůži, jako jsou např. kolagen a elastin. Mají regenerační, protizánětlivé a analgetické účinky. Zpomalují procesy stárnutí, zlepšují imunitu.
EXTRAKT ZE ŠÍPKŮ
STANDARDIZOVANÝ NA 70% VITAMÍNU C
Šípky (Rosa canina) - jeden z nejbohatších zdrojů vitamínu C, který se účastní biosyntézy kolagenu. Již jeden až tři plody mohou pokrýt denní potřebu tohoto vitamínu u dospělého člověka. Je bohatým zdrojem fl avonoidů, antokyanů, pektinů a organických kyselin, které mají vliv na zvýšení absorpce, zintenzivnění účinků
a ochranu před rozkladem vitamínu C obsaženého v rostlinném extraktu. Koncentrát z plodů šípků se vyznačuje vysokou antioxidační aktivitou, podporuje odolnost organismu při slabosti, únavě, stresu. Posiluje stěny cév.
EKSTRAKT Z BAMBUSU
STANDARDIZOVANÝ NA 70% KŘEMÍKU
Bambus (Bambusa Shreb.) - mimořádně bohatý, přírodní, rostlinný zdroj křemíku, jednoho z nejdůležitějších stopových prvků. Křemík hraje důležitou roli při tvorbě a fungování struktur kostí, pojivové tkáně a chrupavek. Tento prvek ovlivňuje stav vlasů a nehtů. Podporuje také léčbu zánětů kůže, akné a růžovky (rosacea). Jako účastník syntézy kolagenu urychluje regeneraci pokožky. Křemík z bambusu je nejrychleji absorbovatelný z vyskytujících se přírodních zdrojů. Kromě křemíku jsou mladé bambusové výhonky bohaté na další vzácné složky, jako jsou aminokyseliny (tyrosin, arginin), minerály, sacharidy, bílkoviny, vitamíny, rhamnosy nebo fl avonoidy.
VÝTAŽEK Z ACEROLY
STANDARDIZOVANÝ NA 5% VITAMÍNU C
Acerola (Malpighia glabra L.) je bohatý zdroj přírodního vitaminu C spolu se synergicky spolupůsobícími biofl avonoidy. Vitamin C, který se účastní biosyntézy kolagenu, má nemalý vliv na stav kůže: zvyšuje její hustotu, stimuluje prokrvení, zesvětluje pigmentové skvrny, zpomaluje procesy stárnutí. Významně urychluje hojení ran, pomáhá odstranit akné u dospělých.
VÝTAŽEK Z KOŘENE KURKUMOVNÍKU DLOUHÉHO (KURKUMY) – ZDROJ KURKUMINU
Kurkumin obsažený v kurkumě je v současnosti jedna z nejsilnějších a nejslibnějších přírodních látek s prokázaným účinkem v rámci podpory boje proti nádorovým onemocněním. Jeho antioxidační, detoxikační, protizánětlivé a lipofilní účinky podporují léčbu zánětů při nádorových onemocněních. Pomáhá urychlovat hojení ran a vředů. Spojení výtažku z kurkumy s piperinem z pepře přináší nejlepší výsledky, jelikož podle známých zdrojů taková kombinace zvyšuje vstřebatelnost kurkuminu dokonce tisíckrát.
PIPERIN Z PEPŘE
Významně zvyšuje míru vstřebatelnosti kurkuminu, selenu, vitamínů skupiny B a betakarotenu, podporuje metabolismus, ovlivňuje zmírňování zánětů a vnímání bolesti, je nápomocný při léčbě onemocnění a také periodentálních onemocnění.
ZÁZVOR
Zlepšuje krevní oběh, podporuje trávicí procesy, posiluje imunitní systém, zvyšuje úroveň koncentrace a duševní výkonnost, je bohatý na protizánětlivé látky. 
SLOŽENÍ:
Biopeptide Complex, výtažek ze šípků - standardizovaný na 70% vitamínu C, výtažek z aceroly - standardizovaný na 25% vitamínu C, výtažek z bambusu - standardizovaný na 70% křemíku, výtažek z kurkumovník dlouhého - zdroj kurkuminu, piperin z pepře, zázvor, lisovaná šťáva z jablek, aronie a malin, finský xylitol - přírodní sladidlo z březové kůry.
DOPORUČENÁ DENNÍ DÁVKA:
Optimální spotřeba činí cca 50-100 ml denně neředěného koncentrátu nebo rozmíchaný ve vodě, přidejte ovocnou šťávu nebo sirup.
SKLADOVÁNÍ:
Skladujte na suchém, tmavém a chladném místě.
UPOZORNĚNÍ:
Přítomnost zázvoru dodává přípravku výraznou, mírně pálivou, zahřívající příchuť, která nemusí vyhovovat dětem a osobám, které upřednostňují jemnou chuť.