Health & Beauty Peptide Drink představuje nepřekonatelný zdroj aminokyselin a peptidů rybího kolagenu, které mají 100% přírodní, nejlepší absorbovatelný, původ. Obsah synergicky spojených koncentrací vitaminu C z aceroly a křemíku z přesličky rolní znásobuje regenerační, energetizující a antioxidační účinky aminokyselin. Kurkuma je složka, která je protirakovinnovou zbraní daného přípravku. Více >>
Výrobce: WELLU Group GMBH, Switzerland

1 977 Kč s DPH, Původní cena 2 197 Kč, Běžná cena 2 197 Kč, Ušetříte 220 Kč (10%)

Do 2 pracovních dnů

Varianty 0

Základem zdravého vzhledu je zdravé tělo, protože zdravé tělo je i hezké tělo. Postarejte se o zdraví a krásu svého těla tím, že mu dodáte to, co potřebuje pro život a fungování.
Health & Beauty Peptide Drink představuje nepřekonatelný zdroj aminokyselin a peptidů rybího kolagenu, které mají 100% přírodní, nejlepší absorbovatelný, původ. Obsah synergicky spojených koncentrací vitaminu C z aceroly a křemíku z přesličky rolní znásobuje regenerační, energetizující a antioxidační účinky aminokyselin. Kurkuma je složka, která je protirakovinnovou  zbraní daného přípravku.
Health&Beauty Peptide Drink představuje jedinečné, ucelené spojení aktivních látek, které by mohlo nést název “ideální doplněk stravy”.

KLÍČOVÉ SLOŽKY HEALTH & BEAUTY PEPTIDE DRINK, A JEJICH ÚČINKY:

Peptidy rybího kolagenu
Přípravek obsahuje roztok z rybích kůží, který obsahuje celou řadu aminokyselin, peptidy rybího kolagenu a peptidy dekorinů, lumikanů a histonů. Komplex koncentrovaných biopeptidů získávaných z kůží vybraných druhů sladkovodních ryb představuje zdroj velmi dobře absorbovatelných (dokonce na 98%) aminokyselin nezbytných k obnově proteinů v těle a kůži, jako jsou např. kolagen a elastin. Mají regenerační, protizánětlivé a analgetické účinky. Zpomalují procesy stárnutí, zlepšují imunitu.
Křemík - výtažek z přesličky rolní
Křemík získávaný z přesličky rolní hraje důležitou roli při tvorbě a fungování struktur kostí, pojivové tkáně a chrupavek. Tento prvek ovlivňuje stav vlasů a nehtů. Podporuje také léčbu zánětů kůže, akné a růžovky (rosacea). Jako účastník syntézy kolagenu urychluje regeneraci pokožky.
Přírodní vitamín C - výtažek z aceroly
Spolu se synergicky spolupůsobícími bioflavonoidy představuje výtažek z aceroly jeden z nejbohatších zdrojů přírodního vitaminu C. Vitamin C, který se účastní biosyntézy kolagenu, má nemalý vliv na stav kůže: zvyšuje její hustotu, stimuluje prokrvení, zesvětluje pigmentové skvrny, zpomaluje procesy stárnutí. Významně urychluje hojení ran, pomáhá odstranit akné u dospělých.
Kurkumin
V současnosti představuje kurkumin obsažený v kurkumě jednu z nejsilnějších a nejslibnějších přírodních protinádorových látek. Její antioxidační, detoxikační, protizánětlivé a lipofilní účinky ovlivňují léčbu zánětů při nádorových onemocněních, urychlují hojení ran a vředů. Obsah piperinu zvyšuje vstřebatelnost kurkuminu až 1000-násobně.

SLOŽENÍ: Roztok aminokyselin a peptidů z rybích kůží založený na Nutrivi vodě (50 %), lisovaná šťáva z jablek (33 %), bio šťáva z arónie (6 %), bio šťáva z malin (2 %), výtažek z aceroly/vitamín C (2 % - 6 g ve 300 ml), kurkumin (1 % - 3 gr. ve 300 ml), přeslička rolní 7 % křemíku (0,5% - 1,5 g ve 300 ml), zázvor (0,2 % - 0,5 g ve 300 ml), med, piperin, sorban draselný.

PRŮMĚRNÉ VÝŽIVOVÉ HODNOTY

VÝŽIVOVÉ HODNOTY  v 100 ml    CCA 45 ML*
Energetická hodnota (kcal/kJ)   84/358  28/119,30
Tuky   0,2  0,09

Sacharidy  

včetně cukrů   

15,6

13,5 

 7,02

6,08

Bílkoviny   4,97  2,24
Sodík       0,028 0,013

*Optimální spotřeba činí cca 45 ml denně (1 lahvička týdně, 4 lahvičky za měsíc).

Použití:

PREVENTIVNĚ: Podávejte denně 20-25 ml neředěného koncentrátu nebo rozmíchaný ve vodě v poměru 1: 2/1: 3 (dle chuti), pokud je třeba, přidejte ovocnou šťávu nebo sirup. V stavech vyžadujících zvýšený přísun látek v přípravku, např. během zotavování se po nemoci, podávejte denně 50-75 ml - ve výše uvedených poměrech.

Optimální spotřeba činí cca 45 ml denně (1 lahvička týdně, 4 lahvičky za měsíc).

SKLADOVÁNÍ: Skladujte na suchém, tmavém a chladném místě (při teplotě 0-8 ° C). Po otevření skladujte v lednici a spotřebujte do 14 dnů. 

Minimální trvanlivost do: datum a číslo šarže jsou uvedeny na uzávěru.

Newsletter

Jak získat novinky na email?