Výživový doplněk obsahující unikátní kompozici 4 výtažků 100% přírodního původu, v podobě nejlépe absorbovatelných organismem. Kombinace Biopeptide Complex, zdroj biologicky aktivních peptidů rybího kolagenu, výtažků z aceroly a šípků – zdrojů přírodního vitamínu C, a také extraktu z bambusu bohatého na křemík, představuje recept na krásnou, zdravou, mladistvou pokožku, pevné vlasy a nehty. Více >>
Výrobce: WELLU Group GMBH, Switzerland

1 575 Kč s DPH, Původní cena 1 750 Kč, Běžná cena 1 750 Kč, Ušetříte 175 Kč (10%)

Do 2 dnů

Peptide Beauty Drink - výživový doplněk s unikátní kompozicí 4 výtažků 100% přírodního původu, v podobě nejlépe vstřebatelné pro organismus.
Biologicky aktivní peptidy rybího kolagenu získané jedinečnou, patentovanou metodou, jsou koncentrovány v Biopeptide Complex.
Doplňují je extrakty se standardizovaným obsahem aktivních látek z rostlin, jako jsou: bambus, zdroj životodárného křemíku a acerola a šípek obsahující rekordní množství vitamínu C, který je nezbytně nutný pro zachování zdraví.
Synergicky spolupůsobící složky Peptide Beauty Drink jsou receptem na krásnou, zdravou, mladistvou pokožku, pevné vlasy a nehty. Představují způsob pěstování krásy, která začíná zevnitř.

PRAVIDELNĚ UŽÍVANÝ NUTRIVI PEPTIDE BEAUTY DRINK:

  • Podporuje regeneraci a syntézu kolagenu a elastinu v těle\
  • Krásné, silné vlasy
  • Účinný proti akné, protizánětlivé, antibakteriální a antivirové účinky, rychlejší hojení ran
  • Anti-aging účinek, předcházení fotostárnutí pleti - stop pigmentovým skvrnám!
  • Krásná, zdravá pokožka
  • Pevné, zdravé nehty

AKTIVNÍ SLOŽKY A JEJICH ÚČINKY:

BIOPEPTIDE COMPLEX
Roztok z rybích kůží, který obsahuje celou řadu aminokyselin, peptidy rybího kolagenu a peptidy dekorinů, lumikanů a histonů. Komplex koncentrovaných biopeptidů získávaných z kůží vybraných druhů sladkovodních ryb představuje zdroj velmi dobře absorbovatelných (dokonce na 98%) aminokyselin nezbytných k obnově proteinů v těle a kůži, jako jsou např. kolagen a elastin. Mají regenerační, protizánětlivé a analgetické účinky. Zpomalují procesy stárnutí, zlepšují imunitu.
EXTRAKT ZE ŠÍPKŮ
STANDARDIZOVANÝ NA 70% VITAMÍNU C
Šípky (Rosa canina) - jeden z nejbohatších zdrojů vitamínu C, který se účastní biosyntézy kolagenu. Již jeden až tři plody mohou pokrýt denní potřebu tohoto vitamínu u dospělého člověka. Je bohatým zdrojem fl avonoidů, antokyanů, pektinů a organických kyselin, které mají vliv na zvýšení absorpce, zintenzivnění účinků
a ochranu před rozkladem vitamínu C obsaženého v rostlinném extraktu. Koncentrát z plodů šípků se vyznačuje vysokou antioxidační aktivitou, podporuje odolnost organismu při slabosti, únavě, stresu. Posiluje stěny cév.
EKSTRAKT Z BAMBUSU
STANDARDIZOVANÝ NA 70% KŘEMÍKU
Bambus (Bambusa Shreb.) - mimořádně bohatý, přírodní, rostlinný zdroj křemíku, jednoho z nejdůležitějších stopových prvků. Křemík hraje důležitou roli při tvorbě a fungování struktur kostí, pojivové tkáně a chrupavek. Tento prvek ovlivňuje stav vlasů a nehtů. Podporuje také léčbu zánětů kůže, akné a růžovky (rosacea). Jako účastník syntézy kolagenu urychluje regeneraci pokožky. Křemík z bambusu je nejrychleji absorbovatelný z vyskytujících se přírodních zdrojů. Kromě křemíku jsou mladé bambusové výhonky bohaté na další vzácné složky, jako jsou aminokyseliny (tyrosin, arginin), minerály, sacharidy, bílkoviny, vitamíny, rhamnosy nebo fl avonoidy.
VÝTAŽEK Z ACEROLY
STANDARDIZOVANÝ NA 5% VITAMÍNU C
Acerola (Malpighia glabra L.) je bohatý zdroj přírodního vitaminu C spolu se synergicky spolupůsobícími biofl avonoidy. Vitamin C, který se účastní biosyntézy kolagenu, má nemalý vliv na stav kůže: zvyšuje její hustotu, stimuluje prokrvení, zesvětluje pigmentové skvrny, zpomaluje procesy stárnutí. Významně urychluje hojení ran, pomáhá odstranit akné u dospělých.
Výživové hodnoty  50 ml 100 ml
Bílkoviny 1,3 g 2,6 g
Vláknina <0,5 g <0,5 g
Tuky <0,1 % <0,1 %
Energetická hodnota kJ/kcal 104/25 208/50

Sacharidy  

z toho cukry

5,45 g

3,9 g

10,9 g

7,79 g

Celkové množství nasycených mastných kyselin <0,1 g <0,1 g
 
SLOŽKY:
Biopeptide Complex, extrakt z bambusu - standardizovaný na 70% křemíku, extrakt ze šípků - standardizovaný na 70% vitamínu C, výtažek z aceroly - standardizovaný na 5% vitamínu C, lisovaná šťáva z jabłek, arónie a malin, finský xylitol - přírodní sladidlo z finske brizy, přírodní citronová příchuť.

DOPORUČENÁ DENNÍ DÁVKA:
Optimální spotřeba činí cca 50 ml denně neředěného koncentrátu nebo rozmíchaný ve vodě, přidejte ovocnou šťávu nebo sirup.
SKLADOVÁNÍ:
Skladujte na suchém, tmavém a chladném místě.

Kliknutím na tlačítko Odeslat souhlasím se zpracováním osobních údajů

Newsletter

Jak získat novinky na email?