Akce -13%
Upřesněte výběr produktu
Varianta neexistuje

Běžná cena 761 Kč. Ušetříte 13% (102 Kč) od 659 Kč

ks
Nu Skin

Vaše tělo se o sebe umí postarat samo. Kromě toho můžete podpořit svůj přirozený imunitní systém, a to hlavně v zimním období.

Užíváním přípravku Pharmanex Vitamin C + Zinc svému tělu pomůžete zachovat normální fungování imunitního systému, a to díky vitamínu C a zinku, které jsou obsažené v tomto doplňku stravy.

Pharmanex Vitamin C + Zinc obsahuje vitamín C a zinek –⁠ dvě mikroživiny, které přispívají k normálnímu fungování vašeho imunitního systému. Vitamín C jako antioxidant pomáhá chránit buňky před oxidačním stresem. Také podporuje normální tvorbu kolagenu, zatímco zinek přispívá k zachování normálního stavu kůže, vlasů a nehtů. Obě mikroživiny jsou prospěšné pro vaši duševní pohodu tím, že podporují normální duševní funkce (vitamín C) a kognitivní funkce (zinek). Více

Doprava a platba

Vaše tělo se o sebe umí postarat samo. Kromě toho můžete podpořit svůj přirozený imunitní systém, a to hlavně v zimním období.  

Užíváním přípravku Pharmanex Vitamin C + Zinc svému tělu pomůžete zachovat normální fungování imunitního systému, a to díky vitamínu C a zinku, které jsou obsažené v tomto doplňku stravy.  

Pharmanex Vitamin C + Zinc obsahuje vitamín C a zinek –⁠ dvě mikroživiny, které přispívají k normálnímu fungování vašeho imunitního systému. Vitamín C jako antioxidant pomáhá chránit buňky před oxidačním stresem. Také podporuje normální tvorbu kolagenu, zatímco zinek přispívá k zachování normálního stavu kůže, vlasů a nehtů. Obě mikroživiny jsou prospěšné pro vaši duševní pohodu tím, že podporují normální duševní funkce (vitamín C) a kognitivní funkce (zinek).  

Citrusová příchuť  

Žvýkací tableta    

Mějte prosím na paměti, že na některé evropské státy se mohou vztahovat další specifická kritéria vyplývající z jejich národní legislativy. Jsou-li tato kritéria stanovena, naleznete je v části tohoto dokumentu obsahující specifika pro danou zemi v příslušném jazyce (jazycích).

Čistá hmotnost96 g    

Proč ho mám používat?

Vitamín C i zinek jsou oporou pro váš imunitní systém.

Zinek přispívá k zachování dobrého stavu vaší kůže, vlasů a nehtů.

Vitamín C přispívá k normální tvorbě kolagenu.  

Věděli jste, že…

Vitamín C a zinek chrání vaše buňky před oxidačním stresem.

Díky zinku, který podporuje kognitivní funkce, a vitamínu C, který přispívá k normálním duševním funkcím, vám Pharmanex Vitamin C + Zinc pomáhá k duševní pohodě.

Klíčové složky

Vitamín C Podporuje váš imunitní systém a normální duševní funkce.

ZinekPodporuje váš imunitní systém a normální kognitivní funkce.

Kompletní složení

Cukr, L-askorbová kyselina, sladidlo: xylitol, natrium-L-askorbát, pomerančová příchuť, mandarinková příchuť, citrát zinečnatý, protispékavá látka: hořečnaté soli mastných kyselin, pomerančová příchuť, sladidlo: steviol-glykosidy ze stévie.

Zdroj

Přehled složek produktů Pharmanex

Jak ho mám používat?

Užívejte jednu (1) tabletu na cucání dvakrát denně.

Upozornění

Nepřekračujte doporučenou denní dávku. Důležitá je pestrá a vyvážená strava a zdravý životní styl. Doplněk stravy by neměl být používán jako náhrada pestré, vyvážené stravy a zdravého životního stylu. Neužívejte, pokud je porušen nebo chybí bezpečnostní uzávěr. Chráňte před vysokou teplotou a vlhkostí. Uchovávejte mimo dosah malých dětí. V době těhotenství, kojení či jakékoliv lékařské péče se nejdříve poraďte o užití tohoto produktu s lékařem. Nadměrná konzumace může vyvolat projímavé účinky.

Food Business Operator a místo původu

Místo původu: Vyrobeno v USA. L-ascorbic acid a sodium-L-ascorbate se vyrábějí v Číně. Zinc citrate se vyrábí v USA.