2 187 Kč

Skladem - Skvělé, při objednání ihned předáváme dopravci a zítra bude u vás.
ks
(9 ks na skladě)
Nu Skin

Podporuje tempo mladické obnovy buněk. - Stimuluje tvorbu kolagenu pro snížení viditelných jemných linek a vrásek. - Pomáhá zlepšit texturu drsné a hrubé kůže. Více

Doprava a platba

Popis produktu

Účinky:

  • Podporuje tempo mladické obnovy buněk.
  • Stimuluje tvorbu kolagenu pro snížení viditelných jemných linek a vrásek.
  • Pomáhá zlepšit texturu drsné a hrubé kůže.
  • Uměle exfoliuje a redukuje nechtěné pigmentové zabarvení.

Klíčové složky

AHA Facial Peel (Krok 1): 

Kyselina mléčná – tato silná alfa-hydroxy kyselina (AHA) stimuluje obnovu buněk a rozpouští nahromaděné mrtvé buňky. Umělá exfoliace pracuje na snížení výskytu jemných linek a vrásek, zlepšení textury a snížení výskytu pórů. 

AHA Facial Peel Neutraliser (Krok 2): Výtažek ze zrn Avena Sativa (oves setý) – výtažek je bohatý na antioxidantní sloučeninu avenantramid a pyšní se výjimečně uklidňujícími vlastnostmi, které utišují pokožku a snižují lokální citlivost.

Použití:

Používejte večer třikrát týdně po čištění a tonizaci pleti jako třetí krok Nu Skin  180° Anti-Ageing System namísto Nu Skin 180° Cell Renewal Fluid.

  • Krok 1: Jemně aplikujte jeden Nu Skin 180° AHA Facial Peel polštářek na obličej a krk, vyhněte se kontaktu s okolím očí. Nechte alespoň 10 minut působit.
  • Krok 2: Jemně aplikujte Nu Skin 180° AHA Facial Peel neutralizační polštářek na obličej a krk. Dále pokračujte s Nu Skin hydratačním krémem, obsahujícím ochranný SPF.
  • Poznámka: svědivý pocit je běžný. Nicméně pokud podráždění přetrvá, opláchněte teplou vodou.

Upozornění!

Před použitím naneste nepatrné množství výrobku na kůži. V případě, že kůže zčervená nebo se objeví jiná známka podráždění, výrobek nepoužívejte.

Tento výrobek obsahuje alpha-hydroxykyselinu (AHA), což může zvýšit přecitlivělost na slunce a možnost spálení. Po použití tohoto výrobku použijte také opalovací krém, noste ochranný oděv a omezujte pobyt na slunci po dobu jednoho týdne. Uchovávejte mimo dosah dětí. Vyněte se kontaktu s očima.

Složení:

  • AHA Facial Peel (Krok 1): Aqua, Lactic Acid, Betaine, Pentylene Glycol, Arginine, Aloe Barbadensis Leaf Juice, Panthenol, Tetrasodium EDTA, Sodium Hydroxide, Citric Acid, Benzoic Acid.
  • AHA Neutralizer (Krok 2): Aqua, Aloe Barbadensis Leaf Juice, Arginine, Avena Sativa Kernel Extract, Dipotassium Glycyrrhizate, Allantoin, Panthenol, Glycerin, Butylene Glycol, Dimethicone PEG-8 Meadowfoamate, Erythorbic Acid, Disodium EDTA, Citric Acid, Phenoxyethanol, Chlorphenesin, Methylparaben, Propylparaben, Potassium Sorbate.