Novinka

Náhražka kávy, lahodná chuť, tělu prospěšné kořeny rostlin.
Více >>
Výrobce: Sidonia Medica s.r.o.

644 Kč s DPH

Skladem

Vyberte variantu

Náhražka kávy, lahodná chuť, tělu prospěšné kořeny rostlin.

  • PODPORA OBRANYSCHOPNOSTI
  • REGULUJE KREVNÍ CUKRU
  • SILNÝ ANTIOXIDANT
  • CHRÁNÍ JÁTRA A PODPORUJE JEJICH ČINNOST
  • KONTROLA CHOLESTEROLU
  • PROČIŠTĚNÍ TĚLA OD ZPLODIN LÁTKOVÉ VÝMĚNY A PODPORA REDUKCE VODY Z TKÁNÍ
  • PODPORA REDUKCE TĚLESNÉ HMOTNOSTI


POZITIVNÍ ÚČINKY

Pampeliškový kořen má pozitivní účinky na lidský organismus. Posiluje činnost jater, ledvin, žlučníku, močového měchýře. Má pozitivní účinky, velice dobře detoxikuje organismus. Dodává energii a zlepšuje obranyschopnost. Nepřekyseluje organismus, reguluje krevní tlak a také cholesterol. Účinně reguluje hladinu krevního cukru. Pampeliškový kořen je vhodný při zavodněném organismu. Vhodný doplněk při hubnutí.

Příprava: Jednu polévkovou lžíci kořene spařte 250ml horké vody, nechte louhovat několik minut a poté sceďte.
Výtečně chutná s čerstvým mandlovým mlékem, špetkou kurkumy a skořicí.

Složení: 100% pražený pampeliškový kořen.

Nastala doba, kdy podmanivému kouzlu bylinek propadá čím dál tím víc lidí – možná proto, že už jsme přesycení umělými přípravky, které nás dostávají do kolotoče závratných slibů a minimálních výsledků. Pro každého, kdo se chce cítit dobře a dát do pořádku své zdraví, nabízí příroda spoustu jednoduchých, čistých řešení. I když už jsme na sílu, která se v přírodě skrývá, možná zapomněli, účinek bylinek nikam nezmizel a jenom čeká na to, až jej znovu objevíme. 

Bylinková revoluce neznamená zpátečnictví ani odpor k medicíně: je nutné si přiznat, že rakovinu bylinkami jednoduše nevyléčíte. Jedním dechem je ale třeba říct, že bylinky tvoří generacemi osvědčený a víc než spolehlivý způsob, jak zůstat v dobré kondici, udržet svůj organismus v rovnováze a účinně předcházet řadě zdravotních potíží, které nás jinak běžně potkávají. Nejpozoruhodnější na nich je přitom jejich překvapivá jednoduchost: i nenápadná rostlinka, které si jinak v přírodě těžko všimnete, skrývá ohromné bohatství pro člověka a umí pomoct s nejrůznějšími potížemi, aniž by skýtala nebezpečí vedlejších účinků. To, co se z přírody dá využít, má každý na dosah ruky, možná bez křiklavých reklamních sdělení, ale zato s o to větší účinností. 

Příkladem, který v sobě kombinuje možná úplně všechno, co na bylinkách stojí za to, je pampeliška lékařská. Doby, kdy nás o ní poučovaly babičky a kdy jsme s jistou nechutí a nedůvěrou upíjeli čaj, který nám připravily, jsou už pryč. Pampelišky se od té doby přesunuly z domény starých moudrých žen až do domácností městských hipsterů i všech ostatních, které zajímají nové trendy. Skleničky pampeliškového medu, celé lístky v salátech nebo ranní pampeliškové čaje okupují jídelníčky právem: jako neuvěřitelně dostupná a účinná bylinka si pampeliška velkolepý návrat na scénu zaslouží. Bohatý obsah účinných látek totiž dokážou pomoci od různých neduh.

A pak je tu trend posledních let, který má opravdový potenciál změnit pampelišce lékařské image z nepříjemného a často opomíjeného zahradního plevelu na nutnost pro každého, koho zajímají přírodní produkty a zdravá výživa – pampelišková káva. Její velmi jemná bylinná chuť dokáže uspokojit všechny, kdo běžné kávě příliš nefandí, ale překvapivě velmi uspokojuje i všechny kávové gurmány. Z nejrůznějších bylinných káv je totiž právě pampelišková káva zdaleka chuťově nejlepší – a skvělá je i s mlékem, medem nebo cukrem. 

Chuť kávy ale není nejdůležitější důvod, proč ji vyzkoušet. To, co je podstatnější, je že pampelišková káva v sobě koncentruje všechny POZITIVNÍ účinky pampelišky a je tak ideální jako pomůcka při detoxikaci nebo dietě. Pokut máte pocit, že by Vaše tělo potřebovalo pořádně vyčistit a vrátit se k normálnímu fungování, káva z pampeliškového kořene by Vás nejspíš nenapadla – přesto právě ona nabízí nepřeberné množství výhod pro Vaše tělo. Pampeliškový kořen, ze kterého se káva vyrábí, posiluje činnost jater, ledvin, žlučníku a močového měchýře, reguluje krevní tlak i cholesterol, reguluje krevní cukr a podporuje obranyschopnost. Navíc jde i o silný antioxidant. 

Obsah balení: 100g nebo 250g

Země původu:

ČR/SK

Kliknutím na tlačítko Odeslat souhlasím se zpracováním osobních údajů

Newsletter

Jak získat novinky na email?