Mladý zelený ječmen se stejně jako další zelené potraviny užívá především k alkalizaci zakyseleného organismu, jde o tzv. odkyselení organismu, je to komplexní tonikum sloužící k doplnění minerálů a vitamínů z přírodního zdroje. Pomáhá tělu správně fungovat a vylepšuje celkový stav organismu. Mladý zelený ječmen je účinný antioxidant. Užíváním ječmene prospějete zdraví svých jater a žlučníku. Více >>
Výrobce: Salvia paradise. Kód produktu: P00138-190k

499 Kč s DPH

Do 2 dnů

Mladý zelený ječmen řadíme v současné době do  skupiny ZELENÝCH POTRAVIN (GREEN FOOD).

Mladý zelený ječmen se stejně jako další zelené potraviny užívá především k alkalizaci zakyseleného organismu. Jde o komplexní tonikum sloužící k doplnění minerálů a vitamínů z přírodního zdroje. Pomáhá tělu správně fungovat avylepšuje celkový stav organismu. Mladý zelený ječmen je účinnýantioxidant. Užíváním ječmene prospějete zdraví svých jater a žlučníku.

Z vitaminů obsahuje nejvíce vitaminu B6 . Ten přispívá k normálnímuenergetickému metabolismu, normálnímu metabolismu bílkovin a glykogenu, k normální syntéze cysteinukterá je odpovědná za odbourávání odpadních látek v játrechtvorbu a vylučování žluči.Velmi důležitý vitamin B6 přispívá k normální činnosti nervové soustavy, psychické činnosti, tvorbě červených krvinek, funkci imunitního systému a dále k regulaci hormonální aktivity a snižování únavy a vyčerpání.

Druhý nejvíce zastoupený vitamin K přispívá k normálnímu stavu kostí a srážlivosti krve.

Vitamin C pak přispívá k tvorbě kolagenu pro normální funkci krevních cév, kostí, chrupavek, dásní, kůže a zubů. Důležitý je jeho příspěvek pro ochranu buněk před oxidativním stresem, prosnížení míry únavy a vyčerpání a regeneraci redukované formy vitaminu E. Užívání mladého zeleného ječmene je vhodné při zátěži organismu, jelikož vitamin C přispívá k udržení normální funkce imunitního systému během intenzivního fyzického výkonu a po něm. Další funkcí vitaminu C je zvyšování vstřebávání železa.

Vitamin C stejně jako vitamin B6 přispívá k normálnímuenergetickému metabolismu. Vhodné je proto zahrnutí mladého zeleného ječmene do dietních plánů.

S nadsázkou můžeme říci, že vám ječmen opět navrátí mládí.

Doporučené denní dávkování způsob užití: Dospělí : 3 tobolky 3x denně. Děti od tří let : 1 tobolku 3x denně. Užíváme 20 min. před jídlem.

Složení: 100% Hordeum vulgare, 300mg/1tobolka,obal kapsle HPMC (hypromelosa). Kapsle jsou rostliného původu vhodné i pro vegetariány či vegany.

Země původu: USA, Utah

Obsah: 190 tobolek

Upozornění: Neslouží jako náhrada pestré stravy. Není určeno dětem do tří let. Ukládejte na bezpečném místě mimo dosah dětí. Nepřekračujte doporučené denní dávkování. Skladujte v temnu a suchu.

Doplněk stravy

Nutriční hodnoty:

 

V 100g

V 2,7g (DDD)*

Energetická hodnota

326kcal/1364,9kJ

8,8kcal/36,9kJ

Bílkoviny

27,8g

750mg

Tuky

3,5g

94,5mg

Sacharidy

39g

1,05mg

Vláknina

5,4g

145mg

Chlorofyl

300mg

8,1mg

Vitamin B6

17,8mg

480µg (34%)*

Vitamin K

776µg

20,96µg (28%)*

Vitamin C

457mg

12,34mg (15%)*

Kyselina listová

946µg

25,54µg (13%)*

DDD*-Doporučená denní dávka pro potravinové doplňky stravy


Kliknutím na tlačítko Odeslat souhlasím se zpracováním osobních údajů

Newsletter

Jak získat novinky na email?