-5%

Běžná cena 575 Kč. Ušetříte 5% (29 Kč) 546 Kč

Skladem
ks
(1 ks na skladě)
Garden of Life

Magnesium Relax & Restore - rostlinný Hořčík - malina citron
196g - organický prášek
Pomůže vám jednoduše obnovit optimální hladinu hořčíku v těle, je dobře snášen - žádné vedlejší účinky, obsahuje probiotika Lactobacillus plantarum, Lactobacillus bulgaricus a Lactobacillus acidophilus - 1 miliardu CFU - na podporu přirozeného trávení a zužitkování živin v těle, je skvělý pro relaxaci a regeneraci a pohodu Více

Doprava a platba

Rychlý přehled:
 • Whole food hořčík - (z celých rostlinných potravin).
 • Vyrobeno z organicky pěstovaného hrachu v USA. (geneticky nemodifikovaný)
 • 350 mg Horčíku v chelatované formě v jedné dávce.
 • ​Podpora spánku a relaxace
 • Obsahuje živá probiotika - 1 miliarda CFU.
 • ​Šumivý nápoj před spaním
Proč používat minerály v rostlinné a chelatované fromě?
Náš hořčík je rostlinný a navíc v chelatované formě. Chelatované minerály mají vstřebatelnost 45 až 50%. Naproti tomu anorganické minerály nejsou v podstatě nic jiného, než rozdrcená skála, vstřebatelnost pro tělo je cca 5 % až 10 % a po 35 roce klesá na cca 3 % až 5 %. Chelatovaný minerál je přirozeně navázán na aminokyselinu nebo enzym. Tím, že minerály jsou navázány na látku, jež je tělu vlastní, vzrostla tak vstřebatelnost až na cca 45 - 50%.
 
Proč užívat Hořčík Dr. Formulated Magnesium Relax & Restore
Většina lidí nepřijme během dne ve stravě potřebné množství hořčíku pro organismus. Hořčík patří mezi nejdůležitější stopové prvky v lidské stravě, neboť hraje ústřední roli v podpoře funkcí u více než 300 významných enzymů. Tyto enzymy pak pomáhají s usnadňováním každodenních metabolických funkcí, mají rovněž důležité úlohy při tvorbě DNA a bílkovin, a závisí na nich schopnost buněk přijímat energii z potravy, kterou jim poskytujeme.
Takže není divu, že nízká hladina hořčíku je ve vzájemném vztahu s mnoha zdravotními problémy. Příznaky nedostatku hořčíku zahrnují všechny důležité systémy těla a podílí se na: úzkostech, letargiích, únavě, problémech s pamětí, anorexií, ztrátou chuti k jídlu, záchvatech, svalové slabosti, svalových křečích, třesu, závratích, potížích při polykání, a na nepravidelném nebo zrychleném srdečním tepu.
Pokud se tedy cítíte unaveni, chcete zlepšit funkci nerovové soustavy čí máte problémy se spaním, nebo je stres každodenní náplní vašeho života, nastal čas na Relax & Restore! Dr. Formulated whole food hořčík, jenž je vynikajícím šumivým nápojem v prášku, který Vám pomůže zrelaxovat a dostat se do pohody. Díky němu také podpoříte kvalitnější spánek, při obnovování optimální hladiny hořčíku ve vašem těle.

Relax & Restore představuje vůbec první whole food hořčík na trhu. Je vyrobený z našeho nejlepšího hrachu, který je pěstovaný organicky na polích v USA. Stejně tak obsahuje živá probiotika - 1 miliardu CFU - na podporu zdravého trávení a pravidelnost vylučování.
 
Hořčík podporuje a příspívá:
 • ke snížení míry únavy a vyčerpání
 • k elektrolytické rovnováze
 • k normálnímu energetickému metabolismu
 • k normální činnosti nervové soustavy, spánek, relaxace
 • ke správné činnosti svalů
 • k normální syntéze bílkovin
 • ke správné psychické činnosti
 • k udržení normálního stavu kostí a zubů
 • podílí na procesu dělení buněk
Výhody Hořčíku Dr. Formulated Magnesium Relax & Restore
 • pomůže vám jednoduše obnovit optimální hladinu hořčíku v těle
 • je dobře snášen - žádné vedlejší účinky
 • obsahuje probiotika Lactobacillus plantarum, Lactobacillus bulgaricus a Lactobacillus acidophilus - 1 miliardu CFU - na podporu přirozeného trávení a zužitkování živin v těle
 • skvělý pro relaxaci a regeneraci a pohodu
Dávkování: Smíchejte 1 čajovou lžičku (3,9g) hořčíku s 0,24l vody o pokojové teplotě. Nechte vyšumět, dobře promíchejte a vychutnejte si. 50 dávek v balení.
 
Složení:
VÝŽIVOVÉ HODNOTY 1dávka3,9g  %RHP*
Magnesium** 350mg 93%
Dr. Formulated probiotická směs
Lactobacillus plantarum, Lactobacillus bulgaricus a Lactobacillus acidophilus
3,5mg +

 

Ostatní složky: Iontová magnesiová šumivá směs (Non GMO kyselina citronová, uhličitan hořečnatý, hydrogenuhličitan sodný-jedlá soda), Organic hrachový protein Magnesium chelatované, Organic pomerančová příchuť, Organic vanilková příchuť, Organic stevia:steviol glykosid,
 
Označení: * Referenční hodnota příjmu, ** Použito vůbec první chelatované magnezium z organického hrachu z USA (vyrobeno z celých potravin), + referenční hodnota příjmu není stanovena,
 
Upozornění: Doplněk stravy. Skladujte na chladném a suchém místě. Není náhrada pestré stravy. Nepřekračujte doporučenou denní dávku. Uchovávejte mimo dosah dětí. Není určeno pro děti. Minimální trvanlivost do konce: uvedeno na obalu.

Hmotnost:196g
Výrobce: Garden of Life