Kvalitní a certifikovaný čistě přírodní produkt. Doplněk stravy, který obsahuje extrakt z plodu. Díky složkám obsažených v plodu je vhodné Graviolu využívat jako samostatný jednosložkový doplněk, M Graviola má deklarovaný obsah 882 mg v 1 tabletě, doporučená denní dávka tedy již ve 2 tbl. Ve výsledku toto znamená: Inovovaná M Graviola 900 vyrobená z extraktu plodu stromu Graviola se zachovanou silou a účinností M Gravioly 900 vyrobené z plodu. Zvolený extrakt v poměru 10:1 s obsahem 882 mg čisté látky zaručuje účinnost a zároveň eliminuje zažívací nežádoucí účinky. Více >>
Výrobce: MEDICO Group s.r.o.

855 Kč s DPH, Původní cena 950 Kč, Běžná cena 950 Kč, Ušetříte 95 Kč (10%)

Není skladem

Graviola je brazilské lidové pojmenování pro listnatý strom se zelenými listy rostoucí v hlubokých tropických oblastech Amazonie. Po staletí je hojně používána v přírodní medicíně. Graviola je rostlina s širokým potenciálem a od roku 1940 je podrobována intenzivnímu vědeckému zkoumání. Její použití se rychle rozšiřuje po celém světě.

 • Graviola Medico je velmi silný antioxidant. 
 • Neutralizuje volné kyslíkové radikály v krvi a tím snižuje riziko oxidačního stresu. 
 • Volné kyslíkové radikály jsou podstatou vzniku mnoha závažných onemocnění. 
 • Graviola je po staletí užívaná v přírodní medicíně v oblasti Jižní Ameriky. Současně je také často využívána v tradiční čínské medicíně. 

Prokázané příznivé účinky listů Gravioly: 

 • snížení hladiny cukru v krvi 
 • snížení hladiny cholesterolu v krvi 
 • příznivě upravuje krevní tlak 
 • působí proti virům, bakteriím, parazitům
 • imunomodulační účinek 
 • příznivě upravuje imunitní systém 
 • antioxidační účinek 
 • napomáhá neutralizaci volných radikálů v krvi 
 • protizánětlivý účinek 
 • tlumí známky zánětu 
 • analgetický účinek 
 • tlumí bolest 

Pro koho je Graviola vhodná? 

Je vhodná pro každého především jako prevence neboť se jedná o silný antioxidant. Dále pro pacienty se zvýšenou hladinou cukru a cholesterolu v krvi, také pro lidi trpící hypertenzí (zvýšeným krevním tlakem). Hodí se pro osoby s poruchou imunitního systému. Také je vhodná pro onkologické pacienty jako podpůrná a doplňková výživa při různých typech léčby moderní medicínou. 

Jaké má Graviola účinné mechanismy? 

Graviola má antioxidační a imunomodulační účinky. Napomáhá neutralizaci volných radikálů v krvi a příznivě upravuje imunitní systém. Dále může napomáhat snižovat hladiny cukru a cholesterolu v krvi a příznivě upravuje hodnoty krevního tlaku, čímž úspěšně bojuje s metabolickým syndromem. Graviola kromě toho také působí protizánětlivě a analgeticky, tlumí známky zánětu a tlumí bolest. 

Jaké je doporučené dávkování a užívání? 

Doporučená denní dávka Gravioly Medico je 12-3 tablety denně, lépe po jídle a zapít dostatečným množstvím vody. 

Graviola Medico je vyráběna v České republice za podmínek "správné výrobní praxe" GMP(anglická zkratka pro Good Manufacture Practice, neboli česky - Správná výrobní praxe). Jedná se o systém, jehož cílem je zvyšovat bezpečnost a kvalitu výroby. Je to způsob, který určuje pravidla provozu, tak aby nedocházelo k nebezpečí, např. vzniku zdravotně závadných produktů a zároveň nebyla porušována legislativa. GMP - To jsou přísné podmínky, za kterých jsou vyráběny pouze léčiva. Tento postup vymezuje Graviolu Medico a zaručuje vysoký standard kvality. 

Graviola je perspektivní rostlina s širokým potenciálem. Od roku 1940 je podrobována vědeckému zkoumání a její použití se postupně rozšiřuje po celém světě. Graviola obsahuje specifické látky řadící se do skupiny acetogeninů, tzv. Annnonacenové acetogeniny, které jsou obsaženy v plodech. Proto je Graviola Medico zpracovávána z plodu Graviola. 

Díky těmto složkám je vhodné Graviolu Medico využívat jako samostatný, jednosložkový doplněk stravy, který posiluje obranné funkce organismu, napomáhá jeho správné činnosti a zmírňuje následky nepříznivého životního stylu. 

GRAVIOLA V ONKOLOGII 

Příznivé účinky Gravioly Medico pro onkologické pacienty. Prevence vzniku nádorového onemocnění. Napomáhá k řízenému zániku nádorových buněk. Zabraňuje růstu nádorových buněk. 

Jak Graviola dále pomáhá? 

Je velmi silný antioxidant, který napomáhá k regeneraci a ochraně buněk. Je vhodný potravinový doplněk u pacientů s onkologickým onemocněním. Příznivě doplňuje standartní onkologickou terapii a napomáhá k podpoře vitality během léčby. Podporuje regeneraci a samoozdravné procesy těla. Napomáhá k ochraně zdravých buněk a současně regeneruje buňky postižené. Posiluje obranné funkce organismu. 
Graviola Medico je potravinový doplněk. Před použitím si pečlivě přečtěte příbalovou informaci a účinky použití konzultujte se svým zdravotním poradcem, lékařem nebo lékárníkem.

Kvalitní a certifikovaný čistě přírodní produkt. GRAVIOLA MEDICO je jednosložkový doplněk stravy, který obsahuje extrakt z plodu. 

Obsah Gravioly v 1 tabletě : 882 mg čisté látky 

Složení:Extrakt z plodu gravioly (Annona muricata) 10:1 882 mg, protispékavá látka: steran hořečnatý, talek

Doporučená denní dávka: 2-3 tablety denně

Balení: 60 tablet

Kliknutím na tlačítko Odeslat souhlasím se zpracováním osobních údajů

Newsletter

Jak získat novinky na email?