Tento zcela přírodní potravinový doplněk je nutriční, orgánovou podporou organismu. Více >>
Výrobce: Sidonia Medica s.r.o.

1 255 Kč s DPH

Momentálně vyprodáno

Varianty 0

Konzumace orgánového masa je tradicí, jak pro Českou republiku, tak pro Slovensko. Mnozí z nás si pamatují pokrmy jako například játra na cibulce anebo jinak připravovaná orgánová masa (ledvinky, vepřové jazyky, kuřecí srdce apod.). Mnozí z nás tyto pokrmy milují, jiní naopak orgánové maso nemohou vůbec pozřít ať už z etických či jiných důvodů.

Proč konzumovat orgánové maso a proč se v minulosti jedlo mnohem častěji než nyní?

Orgánové maso je jedno z nutričně nejbohatších a považujeme jej za super potravinu. Je plné důležitých vitamínů, minerálů, kvalitních tuků, enzymů a esenciálních aminokyselin.

Ve srovnání s klasickým masem (svalovinou), které jsme někteří zvyklí jíst, je orgánové maso mnohem bohatší, především na vitamíny skupiny B (B1, B2, B6, kyselinu listovou a velmi důležitý vitamin B12), dále na minerály jako je fosfor, železo, měď, hořčík, jód, vápník, draslík, sodík, selen, zinek a mangan, a v neposlední řadě poskytuje důležité vitamíny rozpustné v tucích, kterými jsou A, D, E a K a vyšší množství esenciálních mastných kyselin, včetně kyseliny arachidonové a omega-3 tuků jako je EPA a DHA.

Orgánové maso značky PURE NATURA, které je sušené mrazem tak, aby stále obsahovalo vysoké množství bioaktivních živin, pochází od volně se pasoucích jehňat, která se živí travou a volně rostoucími bylinami. Jelikož se běžně orgánové maso znehodnocuje, myšlenkou PURE NATURA je zvíře respektovat a když už je zabito pro maso, využít co nejvíce se dá a proměňovat odpad v hodnotu!

Složení a dávkování: 2-4 kapsle denně

Nutriční údaje 2 kapsle

Množství

% RHP

Množství

4 kapsle

%RHP

Jehněčí játra

1000mg

Není stanoveno

2000mg

Není stanoveno

Vitamín A

2130mcg

27%

4260mcg

53%

Riboflavin (B2)

0,43mg

30%

0,852mg

61%

Niacin (B3)

1,97mg

12%

3,94mg

25%

Vitamín B12

8,4mcg

336%

16,8mcg

672%

Folát

28mcg

14%

56mcg

28%

Měď

0,35mg

35%

0,706mg

71%

Další ingredience: Kapsle z hydroxypropyl methylcelulózy.

Neobsahuje lepek, kasein, laktózu, sóju, kukuřici, umělá barviva či jiné přídatné látky.

Produkt není vhodný pro těhotné ženy!

Platná nařízení EU mj. nepovolují uvádět léčebná tvrzení u potravinových doplňků.

Obsah balení: 180 kapslí

Upozornění: Jedná se o doplněk stravy. Nepřekračujte doporučené denní dávkování. Uchovávejte mimo dosah dětí. Produkt neslouží jako náhrada pestré stravy. Neobsahuje kofein, lepek, konzervační látky, barviva ani cukr. Doba expirace vyznačena na obalu. Tento produkt není určen k diagnostice, léčbě, léčení nebo prevenci jakékoli choroby.

Newsletter

Jak získat novinky na email?