ENZYMATIC PEELING je obličejový enzymový peeling, který díky synergicky působícím aktivním složkám jemně olupuje mrtvou svrchní vrstvu pokožky a odhaluje tak vyhlazený, kompaktně zbarvený obličej. Pokožku nejen připravuje pro další ošetření, ale sám ji hydratuje a zlepšuje její prokrvení. Více >>
Výrobce: WELLU Group GMBH, Switzerland. Kód produktu: EPICH/INT

315 Kč s DPH, Původní cena 350 Kč, Běžná cena 350 Kč, Ušetříte 35 Kč (10%)

Do 2 pracovních dnů

Varianty 0

ENZYMATIC PEELING je obličejový enzymový peeling, který díky synergicky působícím aktivním složkám jemně olupuje mrtvou svrchní vrstvu pokožky bez nutnosti jejího tření a s tím spojeného rizika podráždění. Mrtvá kůže je odstraněna a odhaluje se svěží, vyhlazený, kompaktně zbarvený obličej. Pokožku nejen připravuje pro další ošetření, ale sám ji hydratuje a obnovuje její mladistvost tím, že jí doplňuje složky NMF (natural moisture factor) - přírodní hydratační faktor - močovinu (Urea) a aminokyseliny. Též zlepšuje její prokrvení a zmírňuje případná podráždění, záněty či spálení od slunce.

Obsahuje:

PEELMOIST

Stimuluje hydrataci a zadržuje vlhkost v pokožce - dodává a doplňuje složky NMF (natural moisture factor - přirozeného hydratačního faktoru) - ureu (močovinu) a aminokyseliny. Obsahuje papain - výtažek z papáje (Carica papaya), který způsobuje rozpad bílkovinných vazeb mezi poškozenými nebo odumřelými kožními buňkami -  který způsobuje exfoliaci zrohovatělé vrstvy epitelu a zvláčnění. Odstraňuje drsnost a suchost pleti a zabezpečuje udržení vysoké hladiny přirozené hydratace. Schopnost Peelmoist způsobovat rozpad bílkovinných vazeb je o mnoho vyšší, než u samotného papainu.

Biopeptide Complex 

Komplex patentovaný společností WellU, který obsahuje jedinečnou kombinaci oligo- a polypeptidů, které zajišťují okamžitou a dlouhodobou hydrataci všech vrstev kůže. Efektem jejich používání v kosmetice je pružnost kůže, výplň rýh a nerovností pleti, zabránění jejího ochabování. Peptidy přenášejí aktivní složky do hlubších vrstev kůže. Mají energetizující vlastnosti, stimulují kožní buňky k tvorbě kolagenu a elastinu. Jsou také užitečné v boji s pigmentovými skvrnami, zesvětlují a vyrovnávají barevný tón. 

L-ARGININ

Je součástí syntézy oxidu dusnatého zodpovědného za zvýšení průchodnosti cév, ovlivňuje správné stahy cév a zlepšuje krevní oběh. Na pokožku působí jako masáž - zlepšuje její prokrvení a dodává zdravou, svěží barvu, připravuje pleť na přijetí aktivních látek bez nutnosti manuální masáže. Hydratuje – zvyšuje tvorbu NMF a zvyšuje syntézu močoviny v pleti (ochrana proti extrémnímu vysušení a rohovatění pleti). Zvyšuje syntézu kolagenu v pleti.

VILÍN VIRGÍNSKÝ

Má silné stahující a antibakteriální účinky, intenzivně zabraňuje krvácení. Zlepšuje prokrvení pleti, posiluje a zužuje kapiláry. Stimuluje dělení buněk – povzbuzuje a urychluje hojení a regeneraci podrážděné pleti. Mírní popáleniny způsobené sluncem, zabraňuje infekcím. Mírní záněty kůže podrážděné pleti a pleti s rozšířenými cévkami.

Použití

Naneste, nechte působit přibližně 15 minut. Po uplynutí této doby důkladně omyjte vodou. Pro dosažení nejlepšího výsledku používejte 1-2 krát týdně.

Složení: Aqua, Glycerin, Papain, Calcium Panthotenate, Urea, Magnesium Lactate, Potassium Lactate, Serine, Alanine, Proline, Magnesium Chloride, Hamamelis Virginiana (Witch Hazel) Leaf Extract , Propylene Glycol, Arginine, Collagen, Elastin, Collagen Amino Acids, Elastin Amino Acids, Arginine/Lysine Polypeptide, Palmitoyl Oligopeptide, Carbomer, Polyglyceryl-4 Caprylate, Decyl Glucoside, Sodium Lauroyl Glutamate, Diglycerin, Xantahan Gum, Caprylyl Glycol, Phenoxethanol, Benzoic Acid, Dehydroacetic Acid, Ethylhexylglycerin, Citric Acid, Sodium Citrate, Parfum

Newsletter

Jak získat novinky na email?