Stříbrné tonikum na tvář a dekolt je zcela přírodní kosmetický doplněk. Obsahuje koloid stříbra, který dokonale čistí a regeneruje pleť, výrazně pomáhá při léčbě akné, snižuje vylučování kožního mazu, zmenšuje rozšířené póry a uhry . Uklidňuje podráždění a zčervenání pokožky, prodáváme ve variantách 250 ml, 500 ml, 1000 ml. Více >>
Výrobce: All4life, s.r.o.

135 Kč s DPH, Původní cena 150 Kč, Běžná cena 150 Kč, Ušetříte 15 Kč (10%)

Skladem

Varianty 0

Koloidní stříbro je silné netoxické bioantiseptikum, které likviduje houby, plísně, parazity a je tím nejuniverzálnějším lékem proti bakteriím a virům.

Jedná se o jeden z nejrozšířenějších přírodních doplňků stravy. Toto bio antiseptikum je účinné při problémech s pletí (pomáhá zejména na akné), při artritidě a dalších nemocech pohybového aparátu, pomáhá od plísňových onemocnění kůže, při bércových vředech, při nachlazení horních cest dýchacích nebo při chronické únavě. Koloidní stříbro také ozdravuje dásně a vypořádá se i s dalšími záněty v těle. Jeho účinky můžeme pozorovat při ušních problémech a očních infekcích, problémech s prostatou, vředech, bradavicemi nebo při infekci močových cest. Odborné studie rovněž dokládají pozitivní zkušenosti s koloidním stříbrem jako podpůrným prostředkem při léčbě rakoviny.

Provedené výzkumy a analýzy dokládají neškodnost koloidního stříbra lidem, zvířatům a rostlinám. Jakožto přírodní produkt není spojováno s žádnými negativními dopady na naše zdraví. Zatímco jeho užívání je smrtelné pro viry a bakterie, kterým blokuje přístup ke kyslíku, v lidských buňkách je koloidní stříbro absolutně neškodné a používají ho proto miliony lidí po celém světě.

Cena:

150,- Kč/0,25 l/ 20 ppm

300,- Kč/0,5 l/ 20 ppm

550,- Kč/1 l/ 20 ppm

Upozornění:

Legislativa ČR umožňuje tento produkt nabízet jen pro technické účely. 

Neužívat vnitřně.   :-)

 

Newsletter

Jak získat novinky na email?