(1)

Indikace:
* poruchy imunitního systému (oslabená imunita)
* autoimunitní onemocnění (štítná žláza, atopický ekzém, kolititida)
* virová a bakteriální onemocnění (HPV, herpetické viry)
* zánětlivé stavy (žaludku, tlustého střeva, ženských reprodukčních orgánů)
* onemocnění trávicího traktu a jater (polypy, vředy, hepatitida, cirhóza)
* detoxikace organismu

PŘI ODBĚRU 2 KS SLEVA 10% Více >>
Výrobce: Folio Pharm, s.r.o.

590 Kč s DPH

Není skladem

Indikace:

* poruchy imunitního systému (oslabená imunita)
* autoimunitní onemocnění (štítná žláza, atopický ekzém, kolititida)
* virová a bakteriální onemocnění (HPV, herpetické viry)
* zánětlivé stavy (žaludku, tlustého střeva, ženských reprodukčních orgánů)
* onemocnění trávicího traktu a jater (polypy, vředy, hepatitida, cirhóza)
* detoxikace organismu

Kmen Oxalicum využití v oblasti medicíny.

Dlouhodobá spolupráce vědců z oblasti medicíny a biologie dynamikou biosyntézy a bioaktivitou se velmi odlišoval od jiných, dosud známých mikroorganismů. Byl identifikován a následně pojmenován jako Oxalicum. V rámci následujícího výzkumu mechanismu biosyntézy, s cílem získat Na konci 20. století, při screeningovém testování půdy v údolí biblické hory Ararat, byl objeven unikátní kmen vláknité houby. aktivní průmyslový kmen, bylo provedeno třídění vhodných kmenů při regulaci usměrněné biosyntézy a aktivaci enzymatických Ve světě existuje více mikroorganismů, které jsou prospěšné systémů. v mnoha sférách lidské činnosti. Kmen Oxalicum nalezl své umožnila objevit jeho unikátní vlastnosti. Schopností produkovat červený pigment, originální Pro jeho využitelnost je významná skutečnost, že produkovaný pigment obsahuje velmi cenné bioaktivní látky, které mají pozitivní vliv na lidský organismus.

Výroba účinné látky

Samotný průběh fermentace patentovaného mikroorganismu Oxalicum je výrobním tajemstvím. Jedná se však o složitý výrobní biotechnologický proces, při kterém se mikroorganismus přeměňuje během několika dní ve fermentoru na druh vodní mikroskopické houby. Fermentační postup je velmi ná- ročný a jakékoliv porušení postupu v této fázi výrobního cyklu může vést k degradaci růstu, a tím k neúspěšnému ukončení nákladné fermentace. Z tohoto důvodu je celý fermentační proces řízen a monitorován technologickým systémem řízení, který sleduje a zaznamenává všechny měřené hodnoty během výroby každou vteřinu. Při celém procesu fermentace se používá sterilní prostředí, aby nedošlo ke kontaminaci mikroorganismu a znehodnocení výsledného produktu.

Účinná látka Oxalicum

Účinná látka Oxalicum, která je produktem metabolismu výše uvedené mikroskopické houby, strukturálně patří ke skupině antrachinonu. Vyznačuje se třemi aktivními O-H skupinami, které jí přidávají významné imunomodulační a antioxidační schopnosti. Vlastností účinné látky je schopnost indukovat apoptózu - řízený proces lidského organismu, který ovlivňuje zánik autoagresivních, cizorodých a degenerativních buněk, a zároveň ničí viry a bakterie, přesto však neškodí zdravým buňkám organismu. Studie v renomovaných institucích České republiky prokázaly absolutní netoxičnost látky, zvláštní bioaktivní vlastnosti a schopnost inhibice nežádoucích buněk.

Bioaktivní vlastnosti:

* Podpora antiinfekční imunity - stimulace aktivované subpopulace B-lymfocytů

* Normalizace imunoregulačního indexu - poměr absolutních hodnot CD4+/CD8+

* Podpora procesu apoptózy - řízená smrt nežádoucích buněk

Složení v denní dávce (5 ml):

Oxalicum 67 mg

Ionizovaná voda 5 ml

Dávkování:

5ml denně minimálně po dobu 2 měsíců 

Užívání:

Doporučujeme užívat půl hodiny před jídlem

Upozornění:

Tento produkt je registrován jako doplněk stravy. Není určen jako náhrada vyvážené, pestré stravy. Nemá schválené léčivé účinky a nejedná se o lék. Nepřekračujte doporučené denní dávkování. Není určen pro děti do 3 let, těhotné a kojící matky. Skladujte na suchém místě v dobře uzavřeném obalu, nevystavujte přímému slunečnímu světlu. Minimální trvanlivost označena na obalu.

PŘI ODBĚRU 2 KS SLEVA 10%

Kliknutím na tlačítko Odeslat souhlasím se zpracováním osobních údajů

Newsletter

Jak získat novinky na email?