Novinka

Hořčíkový olej působí proti bolesti svalů a křečím, vhodný nejen pro sportovce, přispívá k odstranění napětí, snižuje únavu a vyčerpání, pro vitalitu a energii
Více >>
Výrobce: Saloos

136 Kč s DPH

Skladem

Varianty 0

Popis výrobku

Odstartujte péči od základu. Hořčík dostanete do těla nejen stravou či výživovými doplňky, ale extra porci můžete nanést přímo na pokožku. Hořčíkový olej je nepostradatelným pomocníkem po fyzické zátěži.

Magnesiový olej z přírodního zdroje mořského dna Zechstein je určený k aplikaci na pokožku. Vhodný na namožené části celého těla. Při masáži pozitivně přispívá ke snížení únavy a vyčerpání. Hořčík je klíčový pro normální funkci svalů, produkci energie a schopnost těla detoxikovat. Reguluje přenos podnětů do svalů a nervů, čímž podporuje bezproblémové fungování celého svalového aparátu.

Použití Hořčíkového oleje

Na vybrané části těla naneste ráno a večer 3-10 střiků dle potřeby.
Lehce vmasírujte do pokožky a nechte vstřebat.
Doporučujeme používat dlouhodobě až do vymizení potíží.
Proč rostlinný hořčík?

Proč rostlinný hořčík?

23. 03. 2018

Hořčík firmy Garden of Life je rostlinný, a navíc v chelatované formě. Chelatované minerály mají vstřebatelnost 45 až 50%. Naproti tomu anorganické minerály nejsou v podstatě nic jiného, než rozdrcená skála, vstřebatelnost pro tělo je cca 5 % až 10 % a po 35 roce klesá na cca 3 % až 5 %. Takže výhoda pro tělo je naprosto zřejmá. Chelatovaný minerál je přirozeně navázán na aminokyselinu nebo enzym. Tím, že minerály jsou navázány na látku, jež je tělu vlastní, vzrostla tak vstřebatelnost až na cca 45 - 50%.

Newsletter

Jak získat novinky na email?