Akce - 20% Výprodej

Hlíva ústřičná je jedlá dřevokazná houba. Svým tvarem připomíná ústřice, odtud její název. Původem je z Číny, kde ji užívali nejen k jídlu, ale jako fytoterapeutický prostředek již před staletími. Pro své schopnosti i vysloužila přezdívku "elixír mládí". Více >>
Výrobce: Salvia paradise

239 Kč s DPH, Původní cena 299 Kč, Běžná cena 299 Kč, Ušetříte 60 Kč (20%)

Skladem

Hlíva ústřičná je jedlá dřevokazná houba. Svým tvarem připomíná ústřice, odtud její název. Původem je z Číny, kde ji užívali nejen k jídlu, ale jako fytoterapeutický prostředek již před staletími. Celosvětově je po žampionech a houbě šii-také třetí nejrozšířenější pěstovanou houbou (až 2,5 milionu tun), což vypovídá o její velké oblibě. Pro své schopnosti i vysloužila přezdívku "elixír mládí".

Dle Ustanovení nařízení Evropského parlamentu a Rady (ES) č.1924/2006 o výživových a zdravotních tvrzeních nesmíme informovat o pozitivních účincích hlívy ústřičné na lidský organismus. Informace o působení hlívy si prosím dohledejte ve volně dostupných zdrojích na internetu, v literatuře.

Složení: 100% Pleurotus ostreatus, 225mg tobolka. Obal kapsle: HPMC (Hypromelosa).Kapsle jsou rostlinného původu vhodné i pro vegetariány či vegany.       

Doporučené dávkování: 2 tobolky 3 x denně - 20 min.před jídlem, děti 1 tobolku 3x denně.
Balení: 60 tobolek
Skladování : Uschovejte v suchu a temnu mimo dosah dětí
Upozornění : Není vhodné pro děti do tří let, těhotné a kojící ženy. Neslouží jako náhrada pestré stravy. Nepřekračujte uvedené denní dávkování.

Kliknutím na tlačítko Odeslat souhlasím se zpracováním osobních údajů

Newsletter

Jak získat novinky na email?