43 999 Kč

Skladem - Skvělé, při objednání ihned předáváme dopravci a zítra bude u vás.
ks
(10 ks na skladě)

Tento produkt pořídit i na splátky přes Cofidis, stačí jako způsob platby při vyplňování zadat Cofidis, na konci Vás to automaticky přesměruje na Cofidis stránky, kde vyplníte nacionále a produkt je Váš pokud projdete schválením, to vše do pár minut.

Programy pro všechny důležité oblasti života.
Německý zdravotnický produkt třídy IIA s certifikací pro osobní nebo profesní užití.

Přístroj Healy je inteligentní nositelné zařízení pro každý den, který přináší nové technologie v oblasti frekvencí, frekvenční terapie, mikroproudů a vibrací. Je založen na patentech Nikola Tesly. Přístroj Healy pomocí kvantového senzoru skenuje a analyzuje každou buňku a napětí buněčných membrán ve vašem těle a vše ve vašem bioenergetickém poli. Na základě analýzy, pak doporučí harmonizující léčivé frekvence a mikro proudy, kterými následně stimuluje orgány, meridiány nebo celé tělo a mysl. Dodávka mikroproudu s určitými frekvencemi zvyšuje potenciál buněčné membrány a produkci ATP a tím harmonizuje buňky, buňka srovná napětí na buněčné membráně a otevře brány pro vstup prospěšných látek a výstup odpadních látek z těla ven. Buňka se začne čistit a za pomocí frekvencí působících na bioenergetické pole člověka a jeho orgánů dojde k harmonizaci orgánů, která se vyladí do původního zdravého nastavení.

Přístroj Healy využívá 144 000 zlatých frekvencí a každá z nich má specifický účinek. Jádrem zařízení Healy je kvantový snímač, který pro vás individuálně vybírá ty zlaté frekvence, které jsou pro vás nejlepší v době aplikace. Healy je navrženo tak, aby vám také ulevilo od různých lokálních, akutních nebo chronických bolestí a podporovalo léčbu duševních onemocnění.

Healy je lékařské zařízení pro léčbu chronické bolesti, fibromyalgie, bolesti skeletu a migrény, jakož i pro adjuvantní terapii duševních chorob, jako je deprese, úzkost a související poruchy spánku. Všechny ostatní aplikace Healy nejsou konvenční medicínou uznávány kvůli nedostatku důkazů ve smyslu konvenční medicíny.

Přístroj Healy je velmi přínosný i pro všechna zvířata. Ta nám totiž neumí sdělit, co je bolí či trápí. Harmonizující léčivé frekvence jsou blahodárné i pro ně. Healy umí přesně určit, co je v těle zvířete v disharmonii či nemocné a umí vybrat zlaté frekvence i pro něj.

Dále umí harmonizovat prostory a domy. Určí, zda jsou v místě geopatogenní zóny, elektro smog a další faktory, které mají vliv na naše ochranné pole a buňky. Vibrace a energie místa, kde žijeme a pracujeme má také zásadní vliv na kvalitu našich vztahů a našeho zdraví.

Přístroj má v sobě také nahrané frekvence homeopatik, Bachových esencí, Australských květových esencí, Schusslerových solí, vitamínů, aminokyselin a minerálů, nerostů. Dle výsledků diagnostiky přesně vybere, co nejvíce rezonuje s daným tělem a následně je pomocí frekvencí doplní. Dále umí přesnou diagnostiku aury, včetně kompletního rozboru zátěží a témat na jednotlivých čakrách, včetně popisu rodových a karmických lekcí. Více

Doprava a platba

Detailní popis produktu

 

Programy pro všechny důležité oblasti života.

Německý zdravotnický produkt třídy IIA s certifikací pro osobní nebo profesní užití.

Přístroj Healy je inteligentní nositelné zařízení pro každý den, který přináší nové technologie v oblasti frekvencí, frekvenční terapie, mikroproudů a vibrací. Je založen na patentech Nikola TeslyPřístroj Healy pomocí kvantového senzoru  skenuje a analyzuje každou buňku a napětí buněčných membrán ve vašem těle a vše ve vašem bioenergetickém poli.  Na základě analýzy, pak doporučí harmonizující léčivé frekvence a mikro proudy, kterými následně stimuluje orgány, meridiány nebo celé tělo a mysl. Dodávka mikroproudu s určitými frekvencemi zvyšuje potenciál buněčné membrány a produkci ATP a tím harmonizuje buňky, buňka srovná napětí na buněčné membráně a otevře brány pro vstup prospěšných látek a výstup odpadních látek z těla ven. Buňka se začne čistit a za pomocí frekvencí působících na bioenergetické pole člověka a jeho orgánů dojde k harmonizaci orgánů, která se vyladí do původního zdravého nastavení. 

Přístroj Healy využívá 144 000 zlatých frekvencí a každá z nich má specifický účinek.  Jádrem zařízení Healy je kvantový snímač, který pro vás individuálně vybírá ty zlaté frekvence, které jsou pro vás nejlepší v době aplikace.  Healy je navrženo tak, aby vám  také ulevilo od různých lokálních, akutních nebo chronických bolestí a podporovalo léčbu duševních onemocnění. 

Healy je lékařské zařízení pro léčbu chronické bolesti, fibromyalgie, bolesti skeletu a migrény, jakož i pro adjuvantní terapii duševních chorob, jako je deprese, úzkost a související poruchy spánku. Všechny ostatní aplikace Healy nejsou konvenční medicínou uznávány kvůli nedostatku důkazů ve smyslu konvenční medicíny.

Přístroj Healy je velmi přínosný i pro všechna zvířata. Ta nám totiž neumí sdělit, co je bolí či trápí. Harmonizující léčivé frekvence jsou blahodárné i pro ně. Healy umí přesně určit, co je v těle zvířete v disharmonii či nemocné a umí vybrat zlaté frekvence i pro něj. 

Dále umí harmonizovat  prostory a domy.  Určí, zda jsou v místě geopatogenní zóny, elektro smog a další faktory, které mají vliv na naše ochranné pole a buňky. Vibrace a energie místa, kde žijeme a pracujeme má také zásadní vliv na kvalitu našich vztahů a našeho zdraví.

Přístroj má v sobě také nahrané frekvence homeopatik, Bachových esencí, Australských květových esencí, Schusslerových solí, vitamínů, aminokyselin a minerálů, nerostů. Dle výsledků diagnostiky přesně vybere, co nejvíce rezonuje s daným tělem a následně je pomocí frekvencí doplní. Dále umí přesnou diagnostiku aury, včetně kompletního rozboru zátěží a témat na jednotlivých čakrách, včetně popisu rodových a karmických lekcí.

EDICE HEALY RESONANCE

Obsahuje stejné programové skupiny jako edice HEALY GOLD A HEALY HOLISTIC a navíc další 4 programové skupiny a modul Resonanční Analýza a Advisor Search modul.

Tato edice UMÍ provádět analýzu pomocí modulu Resonanční Analýza, který poskytuje možnost skenování našeho těla a biopole a výsledky aplikovat na dálku.

  1. Čakry slouží fyzickému tělu a jemnohmotnému tělu (auře) jako prostředníci a předpokládá se, že fungují jako druh transformátoru. Podle tohoto modelu jsou čakry spojeny s různými vrstvami aury a meridiány (energetickými cestami) těla a jsou také schopny absorbovat energie vesmíru a éterického světa. Kromě jemné interpretace čaker lze hlavní čakry fyzicky přiřadit orgánům a žlázám, se kterými mají být spojeny. Fyzické a psychické problémy často vedou ke změnám v těchto energetických polích. Frekvence této skupiny mají za cíl bioenergeticky harmonizovat tato centrální energetická centra a vrátit je zpět do jejich přirozené rovnováhy.
  2. Fitnes je prostředkem udržení kondice a rovnováhy pro tělesnou, duševní a emoční pohodu. Po pravidelné fyzické aktivitě by vždy měla následovat fáze zotavení. Kromě toho je nezbytné udržovat zdravou a vyváženou stravu bohatou na živiny a vlákninu. Fitnes je také charakterizováno pocitem vyrovnanosti a soustředění v nás samotných. Tyto programy zahrnují tělo i mysl. Pevně věříme, že vyvážená, udržitelná a holistická psycho-fyziologická konstituce musí zahrnovat obě tyto skupiny. Naše programy Fitnes se proto soustředí na harmonizaci bioenergetického pole ve čtyřech základních oblastech: svaly, výkon, váha a relaxace. Tato kombinace je proto vhodná pro všechny, kteří mají rádi sportovní a fitnes aktivity.
  3. Spánek je životně důležitý a slouží k regeneraci těla a zpracování dojmů dne. Narušený spánek nás může vyvést z rovnováhy a z dlouhodobého hlediska dokonce onemocnět. Delší poruchy spánku mohou vést k fyzické únavě, zdravotním deficitům a oslabení imunitního systému. Kromě toho může špatná kvalita spánku mít také negativní emoční účinek a namáhat naši psychiku. Jednotlivé programy této skupiny jsou navrženy tak, aby harmonizovaly vaše bioenergetické pole, aby se rychle uklidnily po dlouhém dni nebo po stresu z každodenního života a podporovaly hluboký a klidný spánek.
  4. Síla tří se zakládá se na starobylém systému tří přírodních energetických sil vyjádřených v bioenergiích ajurvédy. Tyto tři programy v každé skupině se vzájemně doplňují a posilují a vytvářejí silnou bioenergetickou synergii při střídavém používání. 
  5. Modul Resonanční analýza je odvozena od skutečného hledání, s čím dotyčný subjekt nejvíce rezonuje. Je to prakticky hledání odchylek od správné rezonance, a tím pádem systém jesně určí, kde je daný subjekt v disharmonii a navrhne řešení. Výsledkem analýzy je doporučení 5 programových skupin, a to sestupně podle důležitosti použití. Z této platformy si můžeme rovnou poslat harmonizaci s určením časového limitu, jak dlouho chceme harmonizaci využít. Lze zvolit doporučené časy, které jsou nejoptimálnější, propočítané podle Zlatého řezu.