65 999 Kč

Skladem - Skvělé, při objednání ihned předáváme dopravci a zítra bude u vás.
ks
(10 ks na skladě)

Tento produkt pořídit i na splátky přes Cofidis, stačí jako způsob platby při vyplňování zadat Cofidis, na konci Vás to automaticky přesměruje na Cofidis stránky, kde vyplníte nacionále a produkt je Váš pokud projdete schválením, to vše do pár minut.

Programy pro všechny důležité oblasti života.
Německý zdravotnický produkt třídy IIA s certifikací pro osobní nebo profesní užití.

Přístroj Healy je inteligentní nositelné zařízení pro každý den, který přináší nové technologie v oblasti frekvencí, frekvenční terapie, mikroproudů a vibrací. Je založen na patentech Nikola Tesly. Přístroj Healy pomocí kvantového senzoru skenuje a analyzuje každou buňku a napětí buněčných membrán ve vašem těle a vše ve vašem bioenergetickém poli. Na základě analýzy, pak doporučí harmonizující léčivé frekvence a mikro proudy, kterými následně stimuluje orgány, meridiány nebo celé tělo a mysl. Dodávka mikroproudu s určitými frekvencemi zvyšuje potenciál buněčné membrány a produkci ATP a tím harmonizuje buňky, buňka srovná napětí na buněčné membráně a otevře brány pro vstup prospěšných látek a výstup odpadních látek z těla ven. Buňka se začne čistit a za pomocí frekvencí působících na bioenergetické pole člověka a jeho orgánů dojde k harmonizaci orgánů, která se vyladí do původního zdravého nastavení.

Přístroj Healy využívá 144 000 zlatých frekvencí a každá z nich má specifický účinek. Jádrem zařízení Healy je kvantový snímač, který pro vás individuálně vybírá ty zlaté frekvence, které jsou pro vás nejlepší v době aplikace. Healy je navrženo tak, aby vám také ulevilo od různých lokálních, akutních nebo chronických bolestí a podporovalo léčbu duševních onemocnění.

Healy je lékařské zařízení pro léčbu chronické bolesti, fibromyalgie, bolesti skeletu a migrény, jakož i pro adjuvantní terapii duševních chorob, jako je deprese, úzkost a související poruchy spánku. Všechny ostatní aplikace Healy nejsou konvenční medicínou uznávány kvůli nedostatku důkazů ve smyslu konvenční medicíny.

Přístroj Healy je velmi přínosný i pro všechna zvířata. Ta nám totiž neumí sdělit, co je bolí či trápí. Harmonizující léčivé frekvence jsou blahodárné i pro ně. Healy umí přesně určit, co je v těle zvířete v disharmonii či nemocné a umí vybrat zlaté frekvence i pro něj.

Dále umí harmonizovat prostory a domy. Určí, zda jsou v místě geopatogenní zóny, elektro smog a další faktory, které mají vliv na naše ochranné pole a buňky. Vibrace a energie místa, kde žijeme a pracujeme má také zásadní vliv na kvalitu našich vztahů a našeho zdraví.

Přístroj má v sobě také nahrané frekvence homeopatik, Bachových esencí, Australských květových esencí, Schusslerových solí, vitamínů, aminokyselin a minerálů, nerostů. Dle výsledků diagnostiky přesně vybere, co nejvíce rezonuje s daným tělem a následně je pomocí frekvencí doplní. Dále umí přesnou diagnostiku aury, včetně kompletního rozboru zátěží a témat na jednotlivých čakrách, včetně popisu rodových a karmických lekcí.
Obsahuje:

124 Healy programů

4 moduly

Hloubkový cyklus H

Učení

Kůže

HealAdvisor Analýza Aury

HealAdvisor Analýza Coach úspěchu

Čakry

Fitness

Lokální Stimulace

Spánek

The Power of Three

HealAdvisor Analýza Resonance

Bioenergetická harmonie 1

Bioenergetická harmonie 2

Duševní rovnováha

Meridiány 1

Meridiány 2

Gold Cycle

Bioenergetická podpora

Program I

Expert program

HealAdvisor Search modul

Detailní informace Více

Doprava a platba

EDICE HEALY RESONANCE PLUS

Obsahuje stejné programové skupiny jako edice HEALY GOLD A HEALY HOLISTIC A HEALY RESONANCE a navíc další 3 programové skupiny, Analyse Resonance modul, Analyse Aura Modul, Analyze Success Coach a Advisor Search modul.

Tato edice UMÍ provádět analýzu těla a biopole pomocí modulu Analýza Resonance a výsledky aplikovat na dálku.

Tato edice UMÍ provádět analýzu aury pomocí modulu Analýza Aury.

Tato edice UMÍ provádět osobní a profesní koučing pomocí modulu Analýza Success Coach.

  1. Učení je efektivní, pokud je zábavné a snadné a člověk je při něm uvolněný. Tato skupina obsahuje programy pro harmonizaci bioenergetického pole, které mohou podporovat paměť, koncentraci, snížení stresu, řešení problémů a kreativitu. Bioenergetické pole podporuje zdravé návyky, stejně jako učení a koncentraci.
  2. Kůže je náš největší orgán, který plní celou řadu životně důležitých funkcí. Slouží jako skladovací centrum pro lipidy a vodu a disponuje metabolickými a ochrannými schopnostmi. Pomocí těchto frekvencí můžeme dosáhnout harmonizace bioenergetického pole pro různé tkáně. Pokožka vašeho obličeje může odrážet vnitřní nerovnováhu, což může být například duševní nerovnováha nebo možná citlivost na jídlo. Frekvenční aplikace Healy mohou cílit na harmonizaci bioenergetického pole pro čistotu pleti. Pokud se rána nehojí dobře, tvoří se jizvy, které mohou být zdrojem nepohodlí. Neléčená jizva může vytvářet bioenergetické blokády, které mohou zatěžovat tělo i duši dotčené osoby. 
  3. Hloubkový cyklus H (Harmonic) je celostní systém pro všechny úrovně vaší existence. Je určen k tomu, aby vám pomohl proudit společně s cykly ve vašem životě, podporovat změny a přizpůsobit se jim. Vše v přírodě a vesmíru se vyvíjí v cyklech. Vše je vzájemně propojené, příroda hledá harmonii na všech úrovních.  Harmonické frekvence obsažené v programech Hluboký cyklus H jsou výsledkem deseti let výzkumu a používání Janem Poleszynským v jeho praxi. Patří mezi ně frekvence a harmonické kmity, které pocházejí z přírody, z naší planety, ze Slunce, stejně jako základní kosmické frekvence, frekvence, které vás spojují se Zemí a základní rezonance atmosféry a okolních planet. Tyto frekvence jsou informačními „dálnicemi“, které vám pomohou dosáhnout harmonii se sebou a s přírodou.
  4. Modul Analýza Aury nám nejenže ukáže, kde máme zátěž, ale také nám objasní v písemné formě, nad jakým tématem bychom se měli zamyslet a co pochopit. Výsledky jsou v češtině a dají se posílat jako PDF soubory. Energetická centra lidského těla mohou vykazovat různé energetické výchylky, které nám dávají jasně najevo, že dané energetické centrum máme oslabené a že bychom se měli zamyslet nad tím, jak toto centrum posílit. K posílení nám určitě pomůže Analýza aury a následně doporučená harmonizace. Oslabená energetická centra mění barevnost celé aury, to je fyzikálně měřitelné energetické pole člověka, které zná lidstvo po staletí. Dlouhodobým výzkumem byla vytvořena databáze zátěží na základě změny barvy aury na určitém místě. Závěrem analýzy je možnost frekvenčního posílení oslabených energetických center.
  5.  Success Coach Module – Modul úspěšného kouče obsahuje všechny oblasti Personal Coach a přidává k tomu nová témata, která jsou důležitá pro pracovní život. S tímto modulem můžete koučovat sami sebe, rodinu, přátele a klienty. Dále vám poskytuje nástroje k procvičování celostního koučování s druhými lidmi. Dosahuje optimální sladění osobního potenciálu a profesionálního úspěchu. Modul je velice vhodný pro profesionální koučování. Healy Coach modul vás za pomocí otázek navede k jádru problému vámi zvolené oblasti, jako jsou: Rodinné vztahy, Osobní vztahy, Sebeúcta, Duševní rovnováha, Sociální vazby, Spiritualita, Cíle, Potenciály a Kariéra.