hvězda 1 hvězda 2 hvězda 3 hvězda 4 hvězda 5 (1)Počet hvězdiček je 5 z 5
Akce

340 Kč

Skladem - Skvělé, při objednání ihned předáváme dopravci a zítra bude u vás.
ks
(21 ks na skladě)
Petr Vácha

Gotu Kola zvyšuje tvorbu kolagenu v cévách, chrupavkách a kostech a ve všech pojivových tkáních včetně kůže. Hojně se využívá na ošetření pokožky po popáleninách, zabraňuje tvorbě vystouplých jizev, urychluje hojení a regeneraci.

Pomáhá udržovat cévy a zlepšuje průtok krve, takže Gotu Kola působí blahodárně při problémech s křečovými žilami. Významně působí při zlepšování paměti, schopnosti učit se a možného zlepšení příznaků Alzheimerovy choroby.

Brahmi jsou v Indii označovány dvě byliny Gotu Kola (centela asiatica) a Bacopa (bacopa monnieri). Jsou to byliny pro dlouhý život s omlazujícími účinky. Regenerují duševní a tělesné síly. Více

Doprava a platba

Popis produktu:

  • zlepšení paměti, soustředění a schopnosti učit se
  • snižuje příznaky stáří a přispívá k dlouhověkosti
  • tlumí úzkost, vhodný pro celkové zklidnění
  • na popáleniny, koloidní jizvy, vředy a různé rány
  • na kožní potíže – při lupence a ekzémech
  • zlepšuje tok lymfy v lymfatických cévách
  • na krevní oběh a při křečových žilách
  • dokáže stimulovat tvorbu kožních buněk
  • proti Parkinsonově chorobě, nebo Alzheimeru

Vlastnosti Pupečníku asijského:

Gotu Kola zvyšuje tvorbu kolagenu v cévách, chrupavkách a kostech a ve všech pojivových tkáních včetně kůže. Hojně se využívá na ošetření pokožky po popáleninách, zabraňuje tvorbě vystouplých jizev, urychluje hojení a regeneraci.

Pomáhá udržovat  cévy a zlepšuje průtok krve, takže Gotu Kola působí blahodárně při  křečových žilách. Významně působí při zlepšování paměti, schopnosti učit se a možného zlepšení příznaků Alzheimerovy choroby.

Brahmi jsou v Indii označovány dvě byliny Gotu Kola (centela asiatica) a Bacopa (bacopa monnieri). Jsou to byliny pro dlouhý život s omlazujícími účinky. Regenerují duševní a tělesné síly.

Centella asiatica – Pupečník asijský pomáhá vyvážit pravou a levou hemisféru mozku. Prostředek k posílení obranyschopnosti, zvýšení pozornosti, posílení a uklidnění nervů.

Vlastnosti Bacopy:

Bacopa monnieri obsahuje spoustu důležitých látek, jakými jsou například beta-sitosterolstigmasterol, flavonoidy, ale také minerální látky a podobné složky. Za nejdůležitější však považujeme tak zvané triterpenoidní saponiny. Jejich hlavním účinkem je urychlování přenosu nervových impulzů. Co to způsobuje?
 
Bacopa Monnieri - mezi hlavní účinky patří sice boj proti antioxidantům - Brahmi je totiž silným antioxidantem, každopádně jsou zde i zajímavější účinky.
Bacopa je mozkový nutriet. Dokáže stimulovat mozkovou činnost, což je v určitých směrech velmi dobře využitelné. Brahmi tak zvyšuje mozkovou činnost a výkonnost. Zlepšuje se míra paměti, odbourává pocit únavy, nebo nespavost. To však není vše. Testy odhalily působení proti stresuepilepsii, ale i proti Parkinsonově chorobě, nebo Alzheimeru. Brahmi se také používá při mozkových příhodách, nervovém vyčerpání a dalších potížích. Dokáže zklidnit mysl, podpořit míru relaxace, snížit úzkostneklid a další.

Obsah a dávkování tablet - 1 taleta 610 mg:

–  200 mg v 1 tabletě extrakt z Centella Asiatica

–  200 mg v 1 tabletě extrakt z Bacopa monieri

– dávkování 1 -3 tablety po jídle

– balení obsahuje 100 tablet

Jde o doplněk stravy, nepřekračujte doporučené denní dávkování. Výrobek není určen jako náhrada pestré stravy.
Není vhodné pro děti a těhotné ženy. Ukládejte mimo dosah dětí. Uchovávejte při pokojové teplotě, v suchu a temnu.