Jedna z předních bylin čínské medicíny, která se poslední dobou těší stále se rozrůstající popularitě i v Evropě. Roste v horkých bažinatých oblastech Indie, Srí Lanky, Číny, ale také v Austrálii nebo jižní Africe.
Pupečník asijský, známý také jako brahmi, se podílí zejména na normální činnosti kognitivních funkcí – paměť, schopnost koncentrace a porozumění, vyjadřovací schopnosti či pohotové reakce závisící na rychlosti zpracování informací. Užívání se doporučuje seniorům, studentům, osobám s psychicky náročným povoláním vyžadujícím schopnost koncentrovat se, porozumět problému a rychle se rozhodovat.
Gotu kola pomáhá udržovat zdravé cévy, přispívá k průtoku krve a pomáhá zbavit se pocitu tzv. těžkých nohou. Zaznamenán byl vliv na kardiovaskulární systém. Ve fytoterapii je také gotu kola využívána pro podporu zažívání. Blahodárně působí na keloidní jizvy. Více >>
Výrobce: Petr Vácha

203 Kč s DPH, Původní cena 270 Kč, Ušetříte 67 Kč (25%)

Není skladem

Popis produktu:

  • zlepšení paměti, soustředění a schopnosti učit se
  • snižuje příznaky stáří a přispívá k dlouhověkosti
  • tlumí úzkost, vhodný pro celkové zklidnění
  • na popáleniny, koloidní jizvy, vředy a různé rány
  • na kožní potíže – při lupence a ekzémech
  • zlepšuje tok lymfy v lymfatických cévách
  • na krevní oběh a při křečových žilách

Vlastnosti Pupečníku asijského:

Gotu Kola zvyšuje tvorbu kolagenu v cévách, chrupavkách a kostech a ve všech pojivových tkáních včetně kůže. Hojně se využívá na ošetření pokožky po popáleninách, zabraňuje tvorbě vystouplých jizev, urychluje hojení a regeneraci.

Pomáhá udržovat zdravé cévy a zlepšuje průtok krve, takže Gotu Kola působí blahodárně při léčbě křečových žil. Významně působí při zlepšování paměti, schopnosti učit se a možného zlepšení příznaků Alzheimerovy choroby.

Brahmi jsou v Indii označovány dvě byliny Gotu Kola (centela asiatica) a Bacopa (bacopa monnieri). Jsou to byliny pro dlouhý život s omlazujícími účinky. Regenerují duševní a tělesné síly.

Centella asiatica – Pupečník asijský pomáhá vyvážit pravou a levou hemisféru mozku. Prostředek k posílení imunitního systému, zvýšení pozornosti, posílení a uklidnění nervů.

Obsah a dávkování tablet Gotu kola:

–  360 mg v 1 tabletě extrakt z Centela Asiatica
– dávkování 1 -2 tablety po jídle
– balení obsahuje 100 tablet

Jde o doplněk stravy, nepřekračujte doporučené denní dávkování. Výrobek není určen jako náhrada pestré stravy.
Není vhodné pro děti a těhotné ženy. Ukládejte mimo dosah dětí. Uchovávejte při pokojové teplotě, v suchu a temnu.

Kliknutím na tlačítko Odeslat souhlasím se zpracováním osobních údajů

Newsletter

Jak získat novinky na email?