8 000 Kč

Skladem - Skvělé, při objednání ihned předáváme dopravci a zítra bude u vás.
ks
(9 ks na skladě)
Z-Technology, s.r.o.

S generátorem koloidního stříbra GKS 100 Forte si můžete vyrábět velmi kvalitní suspenzi (koloid) s vysokým obsahem nanočástic stříbra. Tyto částice jsou velké od setin nanometrů (samotné jednotlivé ionty stříbra) až do velikosti několika nanometrů. Více

Doprava a platba

S generátorem koloidního stříbra GKS 100 Forte si můžete vyrábět velmi kvalitní suspenzi (koloid) s vysokým obsahem nanočástic stříbra. Tyto částice jsou velké od setin nanometrů (samotné jednotlivé ionty stříbra) až do velikosti několika nanometrů.
Generátor koloidního nanostříbra GKS 100 Forte 

S generátorem koloidního stříbra GKS 100 Forte si můžete vyrábět velmi kvalitní suspenzi (koloid) s vysokým obsahem nanočástic stříbra. Tyto částice jsou velké od setin nanometrů (samotné jednotlivé ionty stříbra) až do velikosti několika nanometrů.
Sestava generátoru GKS 100 - napájecí zdroj, generátor GKS 100 Forte, 2 ks stříbrných elektrod o čistotě 99,99%, laserový indikátor tyndallova efektu, obal na sestavu.

Velikost částic a výsledná kvalita výsledného koloidu závisí od dodržování podmínek, které je nutné při výrobě koloidního stříbra dodržovat.
Výroba KS pomocí generátoru GKS 100 Forte je oproti jiným generátorům poměrně delší, kvalita výsledného KS je však jednoznačně nejlepší, čímž je zajištěna maximální účinnost při likvidaci plísní, bakterií a virů. Výsledný roztok KS je čirý a delším skladováním se jeho barva (a tím i kvalita) téměř nemění.
Generátor GKS 100 Forte využívá přesně načasované intervaly pro skokové přepólování stříbrných elektrod, které jsou zhotoveny z 99,99% čistého stříbra. K těmto elektrodám je výrobcem dodáván mezinárodně uznávaný atest o ryzosti.
Výše uvedené časové intervaly spolu s přesným proudovým zatížením elektrod, které se automaticky postupně jemně mění při změně vodivosti koloidu nasycením nanočástic stříbra, stojí za nejlepší kvalitou výsledného roztoku KS.
Výroba KS je přes výše popisované technické přednosti vybavení generátoru GKS 100 Forte uživatelsky velice jednoduchá. Do sklenice o obsahu 0,5-0,8 litru nalijete pouze destilovanou vodu (předtím doporučujeme sklenici destilovanou vodou vypláchnout), stříbrné elektrody, opláchnuté destilovanou vodou vložíte do zdířek a generátor položíte na okraj sklenice. Do napájecí zdířky generátoru zasunete zdrojový konektor a zdroj připojíte do zásuvky el. sítě.
Červená kontrolka „ON“začne svítit a výroba KS je započata. Proces výroby je ukončen zhruba po 7-12 hodinách (dle množství, teploty a kvality použité vody ...) a je signalizován rozsvícením zelené kontrolky. Proces se dá urychlit zahřátím destilované vody (max. na 45 stupňů Celsia). Proces výroby KS je v případě generátoru GKS 100 Forte výrazně delší oproti ostatním výrobkům ale výsledný produkt je kvalitativně na té nejvyšší úrovni a i zde platí - je lepší si počkat na kvalitu, než používat rychle vyrobenoý nekvalitní produkt.
Koncentrace KS při signalizaci zelené kontrolky je cca 10 ppm, výroba však probíhá dál a je tedy možné docílit jakékoliv koncentrace KS. Takto vyrobený koloid stříbra vyniká v porovnání s ostatními roztoky KS maximální účinností likvidace choroboplodných mikroorganismů a minimální ztrátou účinnosti při delším skladování.
Generátory, které vyrábějí KS během několika minut či hodin nejsou schopny vyprodukovat v žádném případě stejně kvalitní KS. Takto neprofesionálně vyrobené roztoky jsou pro vnitřní použití nevhodné až nebezpečné a jejich účinnost je velmi sporná.

Prosvítíte-li v absolutní tmě vodní sloupec vyrobeného KS přiloženým laserovým indikátorem, viditelný paprsek ukazuje v KS jemnou stopu. Tato jemná stopa ukazuje právě na vysokou kvalitu vyrobeného koloidu. Tento jev se nazývá Tyndallův efekt a je jedním z důležitých nástrojů, jak měřit kvalitu koloidního stříbra.
Přednosti kvalitního KS vyrobeného generátorem GKS 100 Forte:
-nejmenší částice KS a tím větší celkový povrch za stejné koncentrace (ppm) - maximální účinnost vůči patogenům.

-tyto nejmenší částice se rychleji pohybují celým organismem a jsou z těla (např. zvířat) rychleji vylučovány všemi prostředky vylučovací soustavy. Jsou li částice větší (nekvalitní roztoky KS..), hrozí nebezpečí jejich hromadění v játrech.
Generátor GKS 100 obsahuje: - síťový napájecí zdroj - 2 ks elektrod 99,99 AG - generátor GKS 100 Forte- laserový indikátor TE
- obal pro celou sestavu