11 500 Kč

Skladem - Skvělé, při objednání ihned předáváme dopravci a zítra bude u vás.
ks
(9 ks na skladě)
Energylife

Pili jste někdy vodu, která by Vám opravdu chutnala? Cítili jste, že Vám do těla přichází nová energie a síla? Jakou vodu pijeme dnes? Vodu balenou v plastech, zbavenou energie, která obsahuje chemické toxiny, nebo z vodovodního potrubí, obsahující chlór, což vede k rakovině tlustého střeva i jiným nemocem.
Aktivátor Pí vody odfiltruje 99,9% prvoků. Více

Doprava a platba

Již ve starověku před 4000 lety staří Sumerové používali pro udržení zdraví a léčení nemocí vodu, která měla své specifické vlastnosti, byla harmonizovaná a vysoce energeticky nabitá. Takto aktivovaná voda, která procházela přes pravotočivé i levotočivé spirály a keramické prstence, dostala od svých tvůrců speciální označení Pí (energie – síla). O tom se můžeme dočíst z hliněných tabulek popsaných klínovým písmem, které se dochovaly z vykopávek.

Podobné vlastnosti má i voda z tajících ledovců, která si ještě nějaký čas ponechává krystalickou mřížku. Je nabita energií rychle stékajících pramínků po úbočích hor do údolí a slunečním zářením. A co my? Jakou vodu pijeme dnes? Vodu balenou v plastech, zbavenou energie, která obsahuje chemické toxiny, nebo z vodovodního potrubí, obsahující chlór, což vede k rakovině tlustého střeva i jiným nemocem.

Voda tvoří největší objemovou složku organismů – rostlin i živočichů. Každá lidská buňka jí obsahuje asi 70%. Člověk je na kvalitní vodě závislý a měl by této záležitosti věnovat větší pozornost. Dlouhodobé užívání nevhodných tekutin ohrožuje naše zdraví. Mělo by nás více zajímat, co vůbec pijeme a jak můžeme kvalitní vodu získat.

Koncem minulého století se japonským vědcům podařilo prokázat existenci částic menších než je jádro atomu, které nazvali pí-mezony a vyvinuli technologii BCS (Bio Control Systém), kterou je možno tuto energii využít v různých oblastech života. Jednou z nich je i energetická úprava vody. I v České republice byla vyvinuta nová technologie – biorezonanční systém AWL.

Aktivátor Pí-vody BIOENERGY, který pracuje s biorezonanční energo-informační technologií AWL je prvním zařízením svého druhu, které umožňuje mít doma stále čerstvou aktivovanou energetickou Pí-vodu, kdykoliv si vzpomenete.

Aktivátor Pí-vody je zařízení na úpravu vody, které upravuje a čistí vodu od různých mechanických nečistot, pachutí, chemikálií i bakterií prostřednictvím předřazených filtrů z keramiky a aktivního uhlí z kokosových ořechů. Voda procházející přes AKTIVÁTOR VODY BIOENERGY se velmi silně aktivuje pomocí biorezonance a energo-informačního pole. Mění se její krystalická mřížka a maže se negativní informace – takzvaná paměť vody. Voda na sebe průchodem tímto zařízením váže energii a kumuluje ji v ideálním energetickém poměru. Během tří minut pak dosahuje nejvyššího bodu. Energeticky harmonizovaná Pí-voda vyrobená tímto přístrojem má obrovskou výhodu, protože v tomto stavu vydrží velmi dlouhou dobu (i několik let), aniž by podstatně ztrácela tuto získanou energii. Její energetické vlastnosti se nemění ani při mikrovlnném ohřevu. Je velmi chutná, jemná a blahodárně působí při detoxikaci orgánů a buněk v našem organismu. Pravidelným pitím této vody se buňky regenerují a jsou schopny začít řídit proces obnovy ozdravení organismu. Aktivovaná voda zvyšuje energetický potenciál lidského organismu, a tím pomáhá v boji proti škodlivým volným radikálům. Zvyšuje výkon celého organismu bez dopingu.

Nápoje a potraviny, které se vyrábějí s účastí aktivované vody, mají lepší chuť, jsou zdravější, jsou v nich eliminovány různé škodlivé látky a mají obrovský energetický potenciál. Koupele v aktivované vodě blahodárně působí na přecitlivělou pokožku. Bylinné čaje vařené v této vodě mají větší účinek na naše zdraví. Velice vhodné je používat aktivovanou vodu na vaření, zalévaní květin, pro zvířata i ryby. Rostliny i vaši miláčci pak budou silnější, krásnější, zdravější a odolnější proti nemocem.

Náš život, naše zdraví a naše nemoci závisí na tom, jaká voda, v jakém množství a s jakým obsahem informací plyne v naší krvi a lymfě. Pro zdravé lidi je čistá voda vynikající látkou pro zachování zdraví a síly, a také je prvním prostředkem v léčbě nemocí. Voda je nejpřirozenějším, nejlevnějším a nejbezpečnějším lékem.

Náhradní filtační vložka
Životnost filtrační vložky je časově omezená na jeden rok od prvního zpuštění vody, nebo profiltrováním 8.000 litrů vody. Pak je nutné zakoupit novou filtrační vložku.

TECHNICKÉ PARAMETRY

Výška:

 

31,6 cm

Šířka:

 

13 cm

Maximální tlak vody:

 

8,6 atm

Maximální průtok:

 

180 l/h

Teplotní pracovní režim:

 

2°C – 52°C

Filtrační vložka:

 

keramika, aktivní uhlí

Mechanická filtrace:

 

od 0,1 mikronů

Bakteriální filtrace:

 

99,8%

Kapacita filtrační vložky:

 

8.000 litrů

CENA NÁHRADNÍHO FILTRU: 2170,- Kč vč. DPH