Běžná cena 886 Kč. Ušetříte 29% (256 Kč) 630 Kč

Skladem - Skvělé, při objednání ihned předáváme dopravci a zítra bude u vás.
ks
(18 ks na skladě)
Duolife

Doplněk stravy. Není náhradou pestré stravy.
DuoLife VitaC je řešení pro všechny, kteří hledají bezpečný způsob na zvýšení sebedůvěry a doplnění nedostatku vitaminů a minerálních prvků, kteří prostě chtějí mít radost ze života a dobít energii.
Více

Doprava a platba

DuoLife Vita C je řešení pro všechny, kteří hledají bezpečný způsob na zvýšení sebedůvěry a doplnění nedostatku vitaminů a minerálních prvků, kteří prostě chtějí mít radost ze života a dobít energii.

Stáhněte si vzdělávací kartu .

Stáhněte si bibliografii.

DuoLife Vita C je jediný plně přírodní vitamin C, který svou výjimečnou formou umožňuje dodat 100 % poptávky těla na tento vitamin. Podporuje tím udržení optimálního stavu organismu a imunologického systému. Vitamin C je zdroj zdraví, energie a dobré nálady, výhradně však pod podmínkou, že není žádným způsobem modifikován, proto udržuje svou přírodní povahu – tak jako v případě DuoLife Vita C.

Acerola je jedním z nejbohatších zdrojů vitaminu C. Jeden její plod obsahuje tolik přírodního vitaminu C jako kilogram citronů. Považuje se rovněž za silný antioxidant, který navlhčuje pokožku, činí ji pružnou a předchází jejímu stárnutí.

Šípková růže obsahuje 30-40krát více vitaminu C než citrusy, které jsou známé svým bohatstvím na vitamin C. Plody šípkové růže jsou nenahraditelným zdrojem snadno vstřebatelných vitaminů, organických kyselin, minerálních solí a antioxidantů, působí podpůrně na celý organismus.

Plody CamuCamu jsou opravdová studnice přírodních vitaminů. Obsahují nejméně 2 500 mg přírodního vitaminu C na 100 g, což tvoří téměř 2 % jejich vlastní hmotnosti. Navíc jsou plody CamuCamu bohaté na antioxidanty podporující celý imunologický systém.

Inovační spojení biologicky aktivních, přírodních složek obsažených v DuoLife Vita C, bez konzervantů a bez stabilizátorů chuti. Zaručuje nejvyšší jakost výrobku a zvýšenou vstřebatelnost.

<iframe width="870" height="535" src="https://www.youtube.com/embed/AoUDd2BWRDA" title="YouTube video player" frameborder="0" allow="accelerometer; autoplay; clipboard-write; encrypted-media; gyroscope; picture-in-picture" allowfullscreen></iframe>

Složky:

šťáva z plodů šípkové růže, šťáva z pyré z plodů aceroly, extrakt z plodů aceroly se standardizovaným obsahem 50 % vitamínu C, extrakt z plodů CamuCamu.
Neobsahuje konzervační látky ani geneticky modifikované složky.

Způsob použití:

25-50 ml 1x denně před jídlem. Před každým použitím protřepejte. Nepřekračujte maximální doporučenou denní dávku. Výrobek nenahrazuje pestrou stravu. Vyvážená strava a zdravý životní styl jsou důležité pro správné fungování organismu.

Přechovávání:

Uchovávejte při pokojové teplotě a mimo dosah dětí. Po otevření uchovávejte v lednici a spotřebujte do 30 dnů. Chraňte před přímým slunečním zářením. Vzhledem k tomu, že doplněk stravy DuoLife je přírodní produkt, může se chuť a konzistence jednotlivých šarží lišit v závislosti na ročním období a surovinách používaných při výrobě. Případná usazenina je přírodního původu, jedná se jev typický pro tyto výrobky. Pro rozmíchání usazeniny výrobek před použitím protřepejte.

Kontraindikace:

V případě přecitlivělosti na kteroukoliv složku výrobku. Neužívejte v těhotenství a při kojení.

Datum minimální trvanlivosti a číslo šarže: na obalu.

Složení:

Složení

25 ml

50 ml

100 ml

Vitamín C

363,50 mg

727,00 mg

1454,00 mg

RHP*

454%

908%

1816%

*RHP – Referenční hodnota příjmu u průměrné dospělé osoby (8400 kJ/2000 kcal)

Objem 750 ml
Doplněk stravy ano