536 Kč

Skladem - Skvělé, při objednání ihned předáváme dopravci a zítra bude u vás.
ks
(9 ks na skladě)
Duolife

DUOLIFE Spirulina je doplněk stravy z řady Pure Formula obsahující sušenou spirulinu v koncentrované porci. Je uzavřena v kapslích s derivátem organické celulózy (HPMC) s postupným uvolňováním. Spirulina podporuje kontrolu tělesné hmotnosti a obranyschopnost organismu. Více

Doprava a platba

DUOLIFE Spirulina je doplněk stravy z řady Pure Formula obsahující sušenou spirulinu v koncentrované porci. Je uzavřena v kapslích s derivátem organické celulózy (HPMC) s postupným uvolňováním.  

Spirulina:

- podporuje kontrolu tělesné hmotnosti. 

- podporuje obranyschopnost organismu.

- pomáhá udržet vitalitu organismu.

Složení doplňku stravy DUOLIFE Spirulina 

Spirulina je název pro zelenomodrou řasu rostoucí v teplých vodách Střední a Jižní Ameriky a Afriky. Je považována za jednu z nejstarších forem života na zemi. Tyto řasy jsou malé (cca 500 µm) a mají tvar spirály. Odtud také pochází jejich název.

Spirulina patří k tzv. superfoods, tedy potravinám s jedinečnými nutričními vlastnostmi. Je zdrojem mnoha živin – včetně velkého množství výživných bílkovin (cca 60 % složení řas) a také vitaminů: A, C, D, E, K, vitaminů skupiny B (včetně B1, B2, B3, B12) a minerálů jako selen, zinek, měď, železo a hořčík.  Spirulina navíc dodává tělu cenné složky, jako jsou: kyselina gama-linolenová (GLA) a kyselina linolová ze skupiny omega-6 nenasycených mastných kyselin, kyselina listová, fykocyanin (který dodává spirulině její typickou modrou barvu) a bioflavonoidy. 

Spirulina podporuje kontrolu tělesné hmotnosti 

Spirulina podporuje obranyschopnost organismu 

Spirulina pomáhá udržet vitalitu organismu 

Složení doplňku stravy DUOLIFE Spirulina obsahuje také akáciovou vlákninu, která na základě synergického účinku podporuje působení hlavní složky – spiruliny.

Složení – obsah v denní porci (2 kapsle): spirulina (Arthrospira platensis) v prášku (760 mg) standardizovaná na 60% obsah bílkovin, akáciová vláknina. Složení obalu kapsle: hydroxymethylpropylcelulóza (HPMC).  

Způsob užití: 2 kapsle denně během jídla. Nepřekračujte doporučenou denní dávku. Výrobek není určen jako náhrada pestré stravy. Pro správné fungování organismu je důležitá vyvážená strava a zdravý životní styl.

Skladování: Skladujte při pokojové teplotě a mimo dosah malých dětí.

Způsob užití: 2 kapsle denně během jídla. Nepřekračujte doporučenou denní dávku. Výrobek není určen jako náhrada pestré stravy. Pro správné fungování organismu je důležitá vyvážená strava a zdravý životní styl.