536 Kč

Skladem - Skvělé, při objednání ihned předáváme dopravci a zítra bude u vás.
ks
(10 ks na skladě)
Duolife

DUOLIFE Schisandra Berry je doplněk stravy z řady Pure Formula obsahující výtažek z plodů klanoprašky čínské v koncentrované porci. Je uzavřen v kapslích z derivátu organické celulózy (HPMC) s postupným uvolňováním.  Plody klanoprašky čínské mají adaptogenní vlastnosti.

Více

Doprava a platba

DUOLIFE Schisandra Berry je doplněk stravy z řady Pure Formula obsahující výtažek z plodů klanoprašky čínské v koncentrované porci. Je uzavřen v kapslích s derivátem organické celulózy (HPMC) s postupným uvolňováním.

Schisandra Berry:

- má adaptogenní vlastnos

- přispívá k optimálnímu stavu horních cest dýchacích. 

- má hepatoprotektivní vlastnosti podporující udržení fyziologických čistících funkcí.

Složení doplňku stravy DUOLIFE Schisandra Berry

Klanopraška čínská se přirozeně vyskytuje v horských lesích a říčních údolích především v Rusku, Koreji, Japonsku a Číně. V čínštině znamená název této rostliny „ovoce pěti chutí“, protože ve slupce a dužině je cítit sladká a kyselá chuť. Semena jsou naopak trpká, hořká a slaná. V Asii se klanopraška pěstuje nejen pro okrasné účely, ale především pro své plody, které obsahuj řadu cenných živin. Mezi nejdůležitější skupinu látek obsažených v plodech klanoprašky čínské patří polyfenoly – lignany (schizandroly a schizandriny). Plody mají navíc i vysoký obsah organických kyselin (mj. kyseliny citronové a jablečné), vitaminů (mj. vitaminu C a E) a minerálních látek (zinku, manganu, mědi a železa). Klanopraška dále obsahuje třísloviny, cukry a esenciální olej, ve kterém je především citral s citrónovou vůní.

Výtažek z plodů klanoprašky čínské má adaptogenní vlastnosti. (ID 4142)

Výtažek z plodů klanoprašky čínské přispívá k udržení optimálního stavu horních cest dýchacích. (ID 3819)

Výtažek z plodů klanoprašky čínské má hepatoprotektivní vlastnosti podporující udržení fyziologických čistících funkcí. (ID 3820)

Složení doplňku stravy DUOLIFE Schisandra Berry obsahuje také akáciovou vlákninu, která na základě synergického účinku podporuje působení hlavní složky – výtažku z plodů

Složení – obsah v denní porci (2 kapsle): výtažek z plodů klanoprašky čínské (Schisandra chinensis) 10:1 (408 mg), standardizovaný na 10% obsah schizandrinu (40,8 mg), akáciová vláknina. Složení obalu kapsle: hydroxymethylpropylcelulóza (HPMC). 

Výhody produktu

Jednoduché cílené složení – na bázi hlavní účinné látky se známými vlastnostmi a v koncentrované dávce

Přípravek s jasným účelem – má na etiketě zdravotní tvrzení, což usnadňuje doporučení doplňku

Standardizovaná účinná látka – zaručuje deklarovaný obsah účinných látek 

Složky přírodního původu

Bez umělých plnidel, konzervantů a přídavných látek

Pohodlný způsob podávání – kapsle vyrobené z hydroxypropylmethylcelulózy (HPMC) přírodního původu s postupným uvolňováním

Obal je recyklovatelný (více informací o recyklaci najdete v záložce „Skladování“)

Přípravek NEOBSAHUJE laktózu

Přípravek neobsahuje GMO

NEOBSAHUJE lepek – je vhodný pro osoby s intolerancí na lepek

Je vhodný pro vegany a vegetariány

Způsob užití: 2 kapsle denně během jídla. Nepřekračujte doporučenou denní dávku. Výrobek není určen jako náhrada pestré stravy. Pro správné fungování organismu je důležitá vyvážená strava a zdravý životní styl. 

Skladování: Skladujte při pokojové teplotě a mimo dosah malých dětí.
Upozornění: nepoužívejte v případě přecitlivělosti na kteroukoli ze složek. Nepoužívejte v těhotenství a při kojení. Máte-li chronické onemocnění nebo užíváte-li léky, poraďte se před užitím přípravku se svým lékařem.