536 Kč

Skladem - Skvělé, při objednání ihned předáváme dopravci a zítra bude u vás.
ks
(10 ks na skladě)
Duolife

DUOLIFE Kudzu je doplněk stravy z řady Pure Formula, který obsahuje výtažek z kořene kudzu v koncentrované dávce. Je uzavřen v kapslích s derivátem organické celulózy (HPMC) s postupným uvolňováním. 

Více

Doprava a platba

DUOLIFE Kudzu je doplněk stravy z řady Pure Formula, který obsahuje výtažek z kořene kudzu v koncentrované dávce. Je uzavřen v kapslích s derivátem organické celulózy (HPMC) s postupným uvolňováním.


Výhody produktu

Jednoduché cílené složení – na bázi hlavní účinné látky se známými vlastnostmi a v koncentrované dávce

Přípravek s jasným účelem

Standardizovaná účinná látka – zaručuje deklarovaný obsah účinných látek 

Složky přírodního původu

Bez umělých plnidel, konzervantů a přídavných látek

Pohodlný způsob podávání – kapsle vyrobené z hydroxypropylmethylcelulózy (HPMC) přírodního původu s postupným uvolňováním

Obal je recyklovatelný (více informací o recyklaci najdete v záložce „Skladování“)

Přípravek NEOBSAHUJE laktózu

Přípravek neobsahuje GMO

NEOBSAHUJE lepek – je vhodný pro osoby s intolerancí na lepek

Je vhodný pro vegany a vegetariány

Složení – obsah v jedné denní dávce (2 kapsle): výtažek z kořene kudzu (Pueraria lobata) 10:1 (700 mg) standardizovaný na 7 % obsah isoflavonoidů (49 mg), vláknina z akácie. Složení obalu kapsle: hydroxymethylpropylcelulóza (HPMC). 

Složení doplňku stravy DUOLIFE Kudzu

Kudzu pochází z Číny, Japonska a Koreje. Kořen kudzu obsahuje řadu cenných účinných látek, mezi něž patří tři hlavní isoflavony – puerarin, daidzin a daidzein, a také genistein, formononetin, oninin a biochanin A. Obsah těchto složek v surovině se v závislosti na původu rostliny může pohybovat od 2 do 12 %. Kromě uvedených izoflavonoidních látek obsahuje kořen kudzu také: aglykony, flavonoidní glykosidy (apigenin, luteolin, kvercetin, rutin, hyperosid), fenolové kyseliny, saponiny a minerály (vápník, hořčík, železo, zinek) a sedmnáct aminokyselin důležitých pro lidské tělo. 

Složení doplňku stravy DUOLIFE Kudzu obsahuje také vlákninu z akácie, která na základě synergického účinku podporuje působení hlavní složky – kudzu.

Způsob užití: 2 kapsle denně, po jídle. Nepřekračujte doporučenou denní dávku. Výrobek není určen jako náhrada pestré stravy. Pro správné fungování organismu je důležitá vyvážená strava a zdravý životní styl. 

Skladování: Skladujte při pokojové teplotě a mimo dosah malých dětí.

Upozornění: nepoužívejte v případě přecitlivělosti na kteroukoli ze složek. Nepoužívejte v těhotenství a při kojení. Máte-li chronické onemocnění nebo užíváte-li léky, poraďte se před užitím přípravku se svým lékařem.