536 Kč

Skladem - Skvělé, při objednání ihned předáváme dopravci a zítra bude u vás.
ks
(8 ks na skladě)
Duolife

DUOLIFE D3 in Nigella Oil je doplněk stravy z řady Pure Formula, který obsahuje vitamin D3 rozpuštěný v černuchovém oleji v koncentrované dávce. Je uzavřen ve formě veganských měkkých gelových kapslí z tapioku.  Vitamin D pomáhá udržovat zdravé kosti, svaly a zuby. Vitamin D přispívá také k normální funkci imunitního systému. Více

Doprava a platba

DUOLIFE D3 in Nigella Oil je doplněk stravy z řady Pure Formula, který obsahuje vitamin D3 rozpuštěný v černuchovém oleji v koncentrované dávce. Je uzavřen ve formě veganských měkkých gelových kapslí z tapioku. 

Vitamin D:

- pomáhá udržovat zdravé kosti a zuby;

- pomáhá udržovat normální hladinu vápníku v krvi;

- napomáhá normálnímu vstřebávání/využívání vápníku a fosforu;

- přispívá k udržení normální činnosti svalů;

- přispívá k normální funkci imunitního systému;

- podílí se na procesu dělení buněk.


Výhody produktu

Jednoduché cílené složení – na bázi hlavní účinné látky se známými vlastnostmi a v koncentrované dávce

Další důležitá složka – velmi cenný černuchový olej jako „biologický původ“ vitaminu D3

Přípravek s jasným účelem – má na etiketě zdravotní tvrzení, což usnadňuje doporučení doplňku

Záruka deklarovaného obsahu účinných látek.

Složky přírodního původu

Bez umělých plnidel, konzervantů a přídavných látek

Pohodlný způsob podávání – forma veganské gelové kapsle z tapiokového škrobu 

Obal je recyklovatelný (více informací o recyklaci najdete v záložce „Skladování“)

Přípravek NEOBSAHUJE laktózu

Přípravek neobsahuje GMO

NEOBSAHUJE lepek – je vhodný pro osoby s intolerancí na lepek

Přípravek je vhodný pro vegany a vegetariány. – díky použitým veganským složkám – vitaminu D3 a obalu kapsle z tapiokového škrobu

Složení – obsah v 1 kapsli: olej ze semen černuchy seté (Nigella sativa) lisovaný za studena – 500 mg; vitamin D3 (cholekalciferol) – 25 µg (500 % RHP*). Složení obalu kapsle: tapiokový škrob, zvlhčující látka; glycerol; voda. 

Složky doplňku stravy DUOLIFE D3 in Nigella Oil 

Vitamin D3 (cholekalciferol) také známý jako „sluneční vitamin“. Je to látka, která patří mezi vitaminy rozpustné v tucích. Na rozdíl od ostatních vitaminů si jej tělo dokáže v omezeném množství syntetizovat. Tento proces závisí na době expozice slunečnímu záření a probíhá především v kůži, takže jeho hladina v těle může záviset na životním stylu a zeměpisné poloze, v níž žijeme, míře znečištění ovzduší, ročním období, denní době nebo barvě pleti. Pro zajištění optimální hladiny vitaminu D3 v těle je nutné pravidelně vystavovat tělo slunci. Při omezeném slunečním záření je však vhodné jeho objem doplnit ze stravy. 

Vitamin D přispívá k udržení zdravých kostí a zubů.

Vitamin D pomáhá udržovat normální hladinu vápníku v krvi.

Vitamin D napomáhá normálnímu vstřebávání/využívání vápníku a fosforu. 

Vitamin D přispívá k normální činnosti svalů; 

Vitamin D napomáhá normální funkci imunitního systému. 

Vitamin D se podílí i na procesu dělení buněk.

Doplněk stravy obsahuje také olej ze semen černuchy seté, který synergicky podporuje účinek účinné látky – vitaminu D3. Přítomnost černuchového oleje v přípravku je velmi důležitým rozlišovacím znakem, protože samotný olej je velmi důležitou složkou, která podporuje tělesné funkce a je jedním z nejcennějších rostlinných olejů. 

Černuchový olej se získává ze semen černuchy seté (Nigella sativa), která se vyskytuje především ve východní Evropě a v západní Asii. Vlastnosti černuchového oleje jsou známy již od doby starověkého Egypta, kdy se této rostlině říkalo „zlato faraonů“. Složení černuchového oleje tvoří zejména esenciální nenasycené mastné kyseliny (EFA). Mezi nimi můžeme rozlišit asi 60 % kyseliny linolové (omega-6), asi 25 % kyseliny olejové (omega-9) a asi 1 % kyseliny alfa-linolenové (omega-3). V oleji dále najdeme vitamin E, biotin, betakaroten, minerální soli: železo, vápník, draslík, zinek, fosfor, měď, antioxidanty, steroly, účinné látky, tedy thymochinon, thymohydrochinon, p-cymen, karvakrol a thymol. 

Způsob užití: 1–2 kapsle denně během jídla. Nepřekračujte doporučenou denní dávku. Výrobek není určen jako náhrada pestré stravy. Pro správné fungování organismu je důležitá vyvážená strava a zdravý životní styl.  

Skladování: Skladujte při pokojové teplotě a mimo dosah malých dětí.

Upozornění: nepoužívejte v případě přecitlivělosti na kteroukoli ze složek. Nepoužívejte v těhotenství a při kojení. Máte-li chronické onemocnění nebo užíváte-li léky, poraďte se před užitím přípravku se svým lékařem.