Běžná cena 865 Kč. Ušetříte 13% (116 Kč) 749 Kč

Skladem - Skvělé, při objednání ihned předáváme dopravci a zítra bude u vás.
ks
(18 ks na skladě)
Duolife

Doplněk Stravy. Není náhradou pestré stravy.
Tekutý Collagen, obohacený antioxidanty, pomáhá kůži zachovat jadrnost a pružnost, chrání ji před předčasným stárnutím a příznivě působí k udržení zdravých vlasů a nehtů. Přírodní Collagen zajišťuje optimální funkci kloubní chrupavky a kostí. Více

Doprava a platba

DuoLife Collagen je tekutou esencí mládí, přízpůsobenou pro jednoduché dávkování. Výrobek je obohacen antioxidanty, které přispívají jak k ochraně buněk před stárnutím tak k udržení dobré kondice.

Tekutý Collagen obohacený antioxidanty, pomáhá kůži zachovat jadrnost a pružnost, chrání ji před předčasným stárnutím a příznivě působí k udržení zdravých vlasů a nehtů. Přírodní Collagen zajišťuje optimální funkci kloubní chrupavky a kostí.

DuoLife Collagen byl vyroben zvlášť pro ty, kteří si chtějí zajistit „věčné” mládí. Unikátní složení přísad obohacených antioxidanty umožňuje ochranu proti procesům stárnutí, zpomaluje je a zároveň účinně bojuje proti volným radikálům.

Živiny obsažené v každé složce přípravku DuoLife Collagen zlepšuji kondici celého organismu, včetně správného fungování jednotlivých struktur.

DuoLife Collagen to je zdraví, mládí, kondice a to díky jedinému, zcela přírodnímu přípravku, jehož účinné látky podporují fungování organizmu a to na mnoha úrovních.

Složení: 

Obsahuje synergicky působící přírodní látky: mořský kolagen, kyselina hyaluronová, standartizovaný extrakt aceroly, chondroitin, glukosamin, bambusové výhonky, výtažek z kopřiv, přeslička, pyré plodů mango.

Forma: tekutá

Obsah: 750 ml

Způsob použití: 25 až 50 ml denně. Nepřekračujte maximální denní doporučenou dávku.

Skladování: Skladujte v pokojové teplotě v místě nedostupném pro malé děti.

KontraindikaceAlergie na kteroukoli složku výrobku. Nevhodné pro těhotné a kojící ženy. Výrobek nelze používat jako náhražku pestré stravy. Vyrovnaná strava a zdravý životní styl jsou důležité pro správnou funkci organismu. Při souběžném léčení antidepresivy a při současném užívání antikoagulantů kontaktujte svého lékaře nebo lékárníka.

Datum minimální trvanlivosti je uvedeno na obalu výrobku.

  • Před použitím vždy protřepejte.
  • Nepřekračujte doporučenou denní dávku.
  • Výrobek není náhražkou pestré stravy.
  • Vyvážený způsob stravování a zdravý životní styl jsou důležité pro správné fungování organismu.
  • Nepoužívejte, pokud jste přecitlivělí na kteroukoliv složku výrobku. Výrobek by neměly užívat těhotné a kojící ženy.

Vyrobeno v Polsku firmou Duolife S.A.

Doplněk stravy ano