536 Kč

Skladem - Skvělé, při objednání ihned předáváme dopravci a zítra bude u vás.
ks
(10 ks na skladě)
Duolife

DUOLIFE Ashwagandha je doplněk stravy z řady Pure Formula, který obsahuje patentovanou složku výtažku z kořene ženšenu indického (ashwagandhy) v koncentrované dávce. Je uzavřena v kapslích s derivátem organické celulózy (HPMC) s postupným uvolňováním.   Ashwagandha vykazuje adaptogenní vlastnosti a podporuje odolnost organismu vůči stresu.

Ashwagandha pomáhá udržovat uvolnění, fyzickou a duševní pohodu. Více

Doprava a platba

DUOLIFE Ashwagandha je doplněk stravy z řady Pure Formula, který obsahuje patentovanou složku výtažku z kořene ženšenu indického (ashwagandhy) v koncentrované dávce. Je uzavřena v kapslích s derivátem organické celulózy (HPMC) s postupným uvolňováním. 

Ashwagandha:

- má adaptogenní vlastnosti. 

- pomáhá udržovat uvolnění, dobrý fyzický stav a duševní pohodu.

- přispívá k udržení optimální duševní a kognitivní činnosti.

- podporuje odolnost organismu vůči stresu.

- podporuje optimální sexuální funkce u žen a mu.

- podporuje činnost dýchacího systému. 

- podporuje udržení normálního stavu pokožky. 

Složení – obsah v jedné denní dávce (2 kapsle): hořčík (hořečnaté soli kyseliny citronové) – 112,5 mg (30 RHP*) patentovaná složka výtažku z kořene ženšenu indického (Withania somnifera L.) 12:1 (200 mg) standardizovaná na 5% obsah vitanolidů (10 mg), jablečná vláknina, vitamin B6 (pyridoxal-5-fosfát) – 2,8 mg (200 % RHP*), protispékavá látka: oxid křemičitý (z rýže). Složení obalu kapsle: hydroxymethylpropylcelulóza (HPMC).

Způsob užití: 2 kapsle denně během jídla. Nepřekračujte doporučenou denní dávku. Výrobek není určen jako náhrada pestré stravy. Pro správné fungování organismu je důležitá vyvážená strava a zdravý životní styl. 

Skladování: Skladujte při pokojové teplotě a mimo dosah malých dětí.

Upozornění: nepoužívejte v případě přecitlivělosti na kteroukoli ze složek. Nepoužívejte v těhotenství a při kojení. Výrobek byste neměli konzumovat, užíváte-li léky s tišícími, uspávacími a antiepileptickými účinky. Máte-li chronické onemocnění nebo užíváte-li léky, poraďte se před užitím přípravku se svým lékařem.