-8%

Běžná cena 329 Kč. Ušetříte 8% (26 Kč) 303 Kč

Skladem - Skvělé, při objednání ihned předáváme dopravci a zítra bude u vás.
ks
(9 ks na skladě)
Salvia Paradise

Sangre de Drago neboli Dračí krev pro své analgetické a antivirotické účinky je užitečný při různých druzích poranění. Urychluje podporu hojení a zacelení ran. Zároveň chrání před vniknutím infekcí. Velmi dobrá je odezva potíráním, vyplachováním či kloktáním při napadení mandlí či při zanícení dutiny ústní, zubů apod. Dobré zkušenosti jsou i s reakcí na bradavice, které zevně potíráme. Uleví po bolestivém bodnutí hmyzem. Více

Doprava a platba

Ústní sprej umožňuje velmi snadnou manipulaci, přesnou aplikaci na postižené místo a zajišťuje celkovou hygienu při použití Dračí krve.

Dračí krev je míza z peruánského stromu Croton lechleri, který vytéká po naříznutí jeho kůry. Svůj název „dračí krev“ získala díky své barvě a charakteru. Míza se získává z 10-20letých stromů s průměrem kmene 45 cm. Odebírá se nad ránem, jelikož v době po východu slunce je nižší výtěžnost mízy. Mízu strom vylučuje na svoji obranu a k hojení ran, což objevili tamní domorodci a v tomto smyslu ji začali využívat. Jedná se o čistý kapalný latex.

Západní civilizace objevila dračí krev skrze španělské dobyvatele, konkrétně kněze Banebé Cobo, zhruba kolem roku 1600. Ten popsal její pozitivní vlastnosti s využitím v místním tradičním léčitelství.

 • Vnitřní použití: Ustanovení nařízení Evropského parlamentu a Rady (ES) č. 1924/2006, o výživových a zdravotních tvrzeních, nám nedovoluje informovat vás o dalších účincích této rostliny na váš organismus. Informace o působení si prosím dohledejte ve volně dostupných zdrojích na internetu či v literatuře.
 • Vnější použití: Pro své analgetické, antibiotické a antivirotické účinky je užitečný při různých druzích poranění a infekcí. Aplikujeme do dutiny ústní při zanícení mandlí, zubů či aftech. Lokálně užíváme při drobných poraněních kůže či po bodnutí hmyzem. Podporuje hojení ran.
 • Dávkování a použití: 4 stříknutí do dutiny ústní 4× denně
 • Složení: 100% Croton lechleri latex

Použití pro zvířata:

Způsob užití:

 • jako doplňkové krmivo: pro psa o hmotnosti 15 kg: 4 kapky 1 – 3 x denně do krmné dávky, vody, či pamlsku.
 • pro koně o hmotnosti 550 - 600 kg: 50 - 60 kapek 1-3x denně do krmné dávky, vody, či pamlsku.
 • výplach dutiny ústní: 30 kapek / 100 ml vody 2 - 4 x denně.

Nežádoucí účinky a interakce:

Podávejte vždy během krmení, nepodávejte na prázdný žaludek!!!

Nepřekračujte doporučené denní dávkování !

Během užívání přípravku zajistěte dostatečný přísun čerstvé vody.

Způsob užití: vnější použití: pro své antivirální, antibakteriální a hemostatické účinky je vhodná aplikace při různých druzích poranění. Velmi účinně staví krvácení a zaceluje rány.

Podporuje regranulaci podkoží a tvorbu kolagenu, čímž urychluje hojení a zacelení ran.

Zároveň chrání před vniknutím infekcí.

Velmi dobrá je odezva na potírání postiženého místa nebo zranění a poskytuje úlevu po bodnutí hmyzem.

 • Lokální aplikace: nanést na vatovou tyčinku, potírat 2 - 3 x denně poraněné či zanícené místo.
 • Upozornění: Doplněk stravy. Neslouží jako náhrada pestré stravy. Nepřekračujte doporučené denní dávkování. Ukládejte na bezpečném místě mimo dosah dětí.
 • Skladování: V temnu a suchu, při teplotě do 25 °C.
 • Balení: 20 ml