165 000 Kč

Skladem - Skvělé, při objednání ihned předáváme dopravci a zítra bude u vás.
ks
(10 ks na skladě)
Energylife

Oberon Titanium systém Quantum je novinku ve světě energetické analýzy, přístroj který pracuje na bázi biorezonance. Více

Doprava a platba

Tento nový model již pracuje a provádí energetické diagnostické analýzy plně automaticky, zcela sám a veškerá naměřená data a analýzy vyhodnotí do přehledných tabulek, kde si je můžeme prohlédnout a současně sledovat poslední 4 diagnostiky najednou. Umožnuje okamžitě porovnat naměřené hodnoty předešlých analýz a správně je vyhodnotit. Vše můžeme také okamžitě vytisknot. V tisku je také možno nastavit od jaké požadováné hodnoty se má vše zobrazit a vytisknout. Přístroj dovoluje pracovat i manuálně jako u starších systémů, nebo pracovat i s poloautomatikou při energetické harmonizaci. Dovoluje také energeticky testovat vhodné doplňky stravy,byliny,potraviny, alergeny, patogeny aj. Novinkou je porovnávací diagnostika z naměřených křivek, spinová energetika orgánů a energetická mapa orgánů. Přístroj byl doplněn o další testovací patogeny, dalších 25 firem doplňků stravy a test vhodných potravin pro klienta. Další novinkou je automatická kvantová harmonizace. Po připojení k internetu Vám nabídne program zdarma nové aktualizace a vylepšení.

PREZENTACE přímo u výrobce  ZDARMA -  výrobce Vás proměří a Vy tak hned uvidíte přesnost, spolehlivost a rychlost, s jakou přístroj pracuje.

  • ZAŠKOLENÍ - může po domluvě proběhnout hned při nákupu přístroje a Vy tak po příjezdu domů můžete již začít samostatně pracovat.
  • PROŠKOLENÍ -  Vám poskytne certifikovaný lektor ve středisku v Ostravě nebo v Praze. Školení probíhají individuálně ve Vámi sjednaném termínu. Lekce jsou zpoplatněny.
  • SERVIS - po nákupu a zaškolení výrobce zajišťuje bezplatný servis k software i hardware přístroje.

Princip funkce a provoz:

Přístroj Oberon titianium Quantum funguje podle principu zesílení iniciovaných signálů s desintegrací metastabilních struktur. Ovlivněníh venkovních ektromagnetických polí ztrácejí magnetické momenty molekulárních proudů v přidaných centrech nervových buněk kortexu svou původní orientaci, což má za následek chybné vybavení vířivých struktur delokalizovaných elektronů, čímž vyvolávají nestabilní metastabilní stavy. Desintegrace těchto stavů působí jako iniciovaný signál.

Vyjádřeno fyzikálně je tento přístroj systémem elektronického oscilátoru, který kmitá odpovídající vlnovou délkou elektromagnetického záření. Kdy jeho energie je adekvátní s energií odbourávající dominantní vazby, které udržují strukturální organizace biologických objektů v řádném stavu. Přístroj umožňuje vyvolat bioelektrickou aktivitu mozkových neuronů, pomocí této aktivity v pozadí je možné zesilovat selektivně signály, které se oproti statickým proudům dají těžko rozpoznat. Informace o specifických temporálních stavech orgánů a tkáních jsou shromažďovány na basi nekontaktního triger senzoru, který byl vyvinut pomocí moderní informační technologie a mikro ultrazvukových okruhů. Tento senzor odkrývá těžko zjistitelné fluktuace signálů, které vyfiltruje ze zvukových projevů polí a konvertuje do digitální sekvence, kde jsou ošetřeny pomocí mikroprocesoru a pomocí interface kabelu přeneseny do počítače.

Výrobce poskytuje dlouhodobou záruku - garanci a dálkovou správu software, Team-Viewer aj.

OBERON SYSTEM TITANIUM QUANTUM - přístroj nenahrazuje lékařskou péči, je pouze doplňkem alternativní medicíny a nejedná se tak o zdravotnický prostředek.

Oberon set obsahuje:

Generátor kmitočtů, pozlacené elektrody 24 kar. Zlatem nebo náramek kolem ruky na suchý zip (vhodný i pro děti), kabely 150 cm, USB kabel, sluchátka, přenosný luxusní kufřík s chromovými zámky a panty, 
USB 2.0 Hi-sped
Rozměry přenosného kufru:  36 x 10 x 24 cm
Rozměry přístroje: 14 x 10 x  2,5 cm
Cena Oberon Titanium Quantum: 151.000,-Kč
Cena zaškolení  celkem: 5.000,-Kč
Doporučený počítač např. ASUS, DELL aj. / i5 / W7-8 / 14"/  - doporučujeme samostatný Notebook určený pouze k oberonu.