Výrobce: Salvia paradise

469 Kč s DPH

Do 2 dnů

Chlorella japan (japanese)

Chlorella je sladkovodní jednobuněčná mikroskopická řasa rostoucí v mírném pásmu v těch nejčistších minerálních vodách. V současné době je běžně pěstována a díky svým vlastnostem je celosvětově známa. Chlorella působí velmi blahodárně na celý lidský organismus!

Pro své jedinečné vlastnosti se chlorella řadí mezi přírodní antioxidanty, dokáže účinně detoxikovat organismus od toxických látek a volných radikálů.

Chlorella bude přínosná pro všechny, jež potřebují doplnit vitaminy, minerály a ostatní důležité živiny. Nutričně Chlorella Japanese podpoří zejména jedince s oslabeným organismem, při otravě těžkými kovy, při chronických onemocněních nebo rekonvalescenci, při atopických ekzémech či astmatu a dále je vhodná pro lidi pracující ve znečištěném prostředí, při užívání steroidů nebo antibiotik, rovněž je ideálním doplňkem při půstu či dietách. Pro vysoký obsah aminokyselin je vhodná nejen pro sportovce a těžce pracující, ale také vegetariány.

Tradiční je užívání chlorelly v Japonsku, kde byla podávána obyvatelstvu po útocích jadernými bombami na konci druhé světové války, pro její čistící schopnosti. Je známa vysokým obsahem chlorofilu, kterého má nejvíce ze všech známých rostlin. Jedinečnost chlorelly spočívá v obsahu růstového faktoru CGF (Chlorella growth factor), který byl izolován Dr. Fujimakim z Japonska.

Účinky užití Chlorelly Japan

 • čistí organismus – odstraňuje z organismu těžké kovy, toxiny i další jedovaté látky
 • podporuje přirozenou obranyschopnost organismu, posiluje imunitní systém
 • pomáhá regenerovat buňky
 • neutralizuje škodlivé účinky volných radikálů, je to přírodní antioxidant
 • udržuje vitalitu a energii, podporuje celkovou regeneraci organismu
 • podporuje správné trávení, čistí trávicí ústrojí, obnovuje zdraví střevní mikroflóry
 • normální fungování jater
 • přispívá k mikrobiální rovnováze a k zachování zdravé kůže i sliznic
 • normální správnou činnost srdce a cév
 • má kladný vliv na tvorbu červených krvinek i hemoglobinu
 • regulace hmotnosti

Bohužel, minimum firem nabízí chlorellu dezintegrovanou (tedy s rozrušenou buněčnou stěnou). Využitelnost takovéto chlorelly je prakticky nulová, jediným efektem je mechanické čištění střeva. Nabízíme kvalitní dezintegrovanou chlorellu pyrenoidosu, jejíž využitelnost je až 90% biomasy.

Vzhledem k obsahu jódu není vhodné používání chlorelly při zvýšené funkci štítné žlázy. Zřídka je průvodním jevem užití plynatost, je to důsledek zrychlené střevní činnosti. Tento stav se upraví, když dojde k pročištění trávicího ústrojí.

Dávkování Chlorelly japanese

dospělí – 4 tobolky 3x denně (20 minut před jídlem)
děti – od tří let 2 tobolky 3x denně (20 minut před jídlem)
balení obsahuje 60 tobolek, tobolky jsou rostlinného původu vhodné i pro vegetariány či vegany

1 tobolka obsahuje 360 mg mechanického extraktu, využitelnost buňečného extraktu z řasy je 83%! Obal tobolky tvoří HPMC (hypromelosa).


Upozorňujeme, že NENÍ určeno pro děti do 3 let, těhotné a kojící ženy. Neslouží jako náhrada pestré stravy. Nepřekračujte uvedené denní dávkování. Uschovejte v suchu a temnu mimo dosah dětí. Jde o doplněk stravy.

Kliknutím na tlačítko Odeslat souhlasím se zpracováním osobních údajů

Newsletter

Jak získat novinky na email?