527 Kč

Skladem - Skvělé, při objednání ihned předáváme dopravci a zítra bude u vás.
ks
(18 ks na skladě)
Naděje - Mgr. Jarmila Podhorná

Kúra pomáhá překonávat následky a urychluje rekonvalescenci po prodělané borelióze. Kúra zvyšuje odolnost organismu vůči silně nepříznivým vnějším podnětům. Obsahuje antioxidanty, posiluje ochranu vůči kyslíkovým radikálům, podporuje detoxikační procesy v těle. Více

Doprava a platba

Kúra zvyšuje odolnost organismu vůči silně nepříznivým vnějším podnětům. Obsahuje antioxidanty, posiluje ochranu vůči kyslíkovým radikálům, podporuje detoxikační procesy v těle. 

Kúra obsahuje

  • T42 TOPOL –  Cévní systém, dýchací systém, posílení fyzického stavu, močové cesty, desinfekce
  • T39 ŠTĚTKA – Již odedávna se prakticky využívá pro své rozmanité účinky na organismus
  • P16 JASAN – Podpora regulace krevního tlaku, příznivě působí na stav kloubů
  • P36 OLŠE – Cirkulace krve, mozková funkce, duševní aktivita, obranný systém organismu, klouby
  • P47 TŘEZALKA – Fyzické a duševní povzbuzení, dýchací systém, dobrý spánek, nervová soustava

Užívání kúry

Tinktury se užívají vnitřně s tím, že si nakapete potřebné množství kapek do cca 20 ml vlažné vody, půl hodinu před jídlem nebo jednu hodinu po jídle 3x denně, pokud není stanoveno na lahvičkách jinak. Pokud užíváte léky, je nutné užívat tinktury v jinou dobu – alespoň půl hodiny od pravidelné doby užívání léků. Současně užívat tinktury topol, štětka a jasan po využití tinktury jasanu vezmete olši a pokračujete v užívání topolu a štětky, pokud vám dojdou, tak bez nich. Po využití olše vezmete nakonec třezalku a vše doužívat.

Výroba tinktur

Tinktury v této bylinné kúře vyrábíme v naší malé rodinné firmě Naděje Byliny v Brodku u Konice. Stejně jako ostatní bylinné a rostlinné produkty, které si můžete koupit pod naší značkou. Při výrobě klademe důraz na kvalitu a maximální využití blahodárných účinků rostlinných pupenů a bylin na lidský organismus. 

Po skončení poslední lahvičky lze kúru zopakovat nebo užívat kúru pokračovací K24A. 

NAŘÍZENÍ KOMISE (EU) č. 432/2012 (ze dne 16.května 2012),které platí od 14.12 2012 nám neumožňuje popisovat účinky našich doplňků na lidský organismus.